Niezbędnik Survivalowca – Wrocław

Sprawdź najważniejsze informacje przed startem w miejskim biegu z przeszkodami.

Widzimy się już 21 maja – bilety będą jeszcze dostępne na miejscu!

1. DOJAZD I LOKALIZACJA >>
2. ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH >>
3. PRZED STARTEM >>
4. NA TRASIE >>

5. PO BIEGU >> 

1. Dojazd i lokalizacja Survival Race we Wrocławiu

WROCŁAW – MORSKIE OKO – UL. CHOPINA 27

 

MAPA SURVIVAL RACE

Sprawdź lokalizację Biura Zawodów (odbiór pakietów startowych), stref startu i mety oraz biegu Survival Race KIDS (odbiór opasek startowych dla dzieci) na survivalowej mapie (kliknij, aby powiększyć):

 

PARKING

Zalecamy pozostawienie samochodu w okolicznych ulicach osiedli domków jednorodzinnych. Prosimy o nieparkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzenia, ponieważ będzie tam spore natężenie ruchu pieszego.

DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

Tramwaje linii 9, 17 i 33 (przystanek “Chopina”).

ROWERY

Lubisz ruch i masz ochotę na rozgrzewkę jeszcze przed pojawieniem się na wydarzeniu? Wybierz dojazd rowerami miejskimi! Najbliższy przystanek, na którym można zostawić wypożyczony rower, znajdziesz przy skrzyżowaniu al. Kochanowskiego z ul. Śniadeckich.

2. ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów Survival Race będzie znajdować się w białym namiocie przy pierwszym wejściu na teren kąpieliska Morskie Oko (pinezka). Pakiety startowe można odebrać tylko i wyłącznie W DNIU STARTU!

GODZINY OTWARCIA – NIEDZIELA 21 MAJA:

7:45 – 9:45 – odbiór pakietów TYLKO dla MACHINE 12 KM
10:00 – 14:15 – odbiór pakietów TYLKO dla WARRIOR 6 KM
14:30 – 16:45 – odbiór pakietów TYLKO dla STARTER 3 KM

FALE LEGEND – odbiór pakietów będzie się znajdował w osobnym namiocie tuż obok Biura Zawodów.

Fala LEGEND 12 km – odbiór pakietów od 7:00
Fala LEGEND 6 km – odbiór pakietów od 9:45

UWAGA! Biuro Zawodów Survival Race KIDS będzie znajdować się w innym miejscu – przy torze dla dzieci, na zielonej polanie naprzeciw kortów tenisowych „Morskie Oko” przy ul. Fryderyka Chopina 27A (patrz mapa).

CO POTRZEBUJESZ, ABY ODEBRAĆ PAKIET STARTOWY?

DOWÓD OSOBISTY – dane muszą być zgodne z danymi podanymi w systemie online podczas zapisów!
OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA – możesz je >> POBRAĆ << i wypełnić wcześniej lub uzupełnić na miejscu (oświadczenie dla serii LEGEND >> TUTAJ <<).

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ

Jeśli nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście, może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada:
– podpisane przez Ciebie OŚWIADCZENIE >> TUTAJ <<,
– podpisane przez Ciebie UPOWAŻNIENIE ODBIORU >> TUTAJ <<.

START OSÓB NIEPEŁNOLETNICH – FORMUŁA FAMILY

Jeśli chcesz wystartować w formule dla dorosłych, ale nie jesteś osobą pełnoletnią (w wieku 14-16 lat), musisz biec pod opieką osoby pełnoletniej oraz mieć podpisaną przez opiekuna prawnego ZGODĘ NA UDZIAŁ >> TUTAJ <<.

3. PRZED STARTEM

BĄDŹ NA MIEJSCU PRZYNAJMNIEJ GODZINĘ PRZED STARTEM!

Rozgrzewka zaczyna się 15 minut przed startem. Dolicz czas odbioru pakietu, przebrania się i pozostawienia rzeczy w przechowalni lub depozycie. Staramy się, aby wszystko przebiegało sprawnie, jednak może zdarzyć się sytuacja, że pojawią się kolejki.

GODZINY STARTÓW – NIEDZIELA, 21 MAJA

>> dystans machine 12 km >> 08:45- 9:45
>> dystans warrior 6 km >> 11:00- 14:15
>> dystans starter 3 km >> 15:45- 16:45

GODZINY STARTÓW DLA FAL LEGEND

>> dystans legend machine 12 km >> godz. 8:35
>> dystans legend warrior 6 km >> godz. 10:50

PRZECHOWALNIA/DEPOZYT

Przechowalnia znajduje się za strefą startu, na terenie survivalowego miasteczka. Tuż obok znajdują się przebieralnia oraz prysznice. W specjalnym worku zostawisz bezpłatnie swoje rzeczy. Nie odpowiadamy za te wartościowe! Te możesz zostawić w płatnym (10 zł) depozycie tuż obok.

PRZEBIERALNIA

Przebieralnia znajduje się na terenie survivalowego miasteczka, w budynku tuż przy przechowalni.

JAK SIĘ UBRAĆ?

Załóż wygodny strój z technicznego materiału – specjalną, survivalową koszulkę dostaniesz od nas w pakiecie startowym. Będziesz mieć kontakt z wodą, więc unikaj bawełny, żeby nie wyziębić organizmu. Materiał powinien być oddychający. Nie ubieraj najnowszej kolekcji prosto ze sklepu – będziesz tarzać się w błocie! Lepiej nie zabieraj ze sobą na trasę plecaka czy saszetki. Przydatną rzeczą będą rękawiczki.

Buty muszą trzymać się stopy, zwiąż je mocno. Wybierz podeszwę, która umożliwi Ci komfortowy i bezpieczny bieg po różnych nawierzchniach. Nie ubieraj nowych butów! Przed biegiem trzeba je rozchodzić, żeby nie zrobiły Ci się odciski.

CHIP POMIAROWY

W pakiecie startowym otrzymasz chip pomiarowy. Zamocuj go do sznurowadła w taki sposób, żeby nie spadł Ci z buta. Zgubienie chipu to dyskwalifikacja! Rozwiąż but, wyciągnij sznurówkę z “oczka” i przełóż chip. Następnie mocno zawiąż but. Pamiętaj też koniecznie, żeby podczas pokonywania mety stanąć na specjalnej macie! Powinieneś usłyszeć dźwięk rejestracji Twojego czasu i zatrzymania się pomiaru. Jest to bardzo ważne, ponieważ bez tego nie jesteśmy w stanie ująć Cię w kwalifikacji!

FOTOGRAFOWIE NA TRASIE

Podczas biegu możesz spotkać naszych zaprzyjaźnionych fotografów z portalu MARATOMANIA. Jeśli chcesz załapać się na zdjęcia i łatwo odnaleźć je w serwisie po biegu, koniecznie pozwól naszym Wolontariuszom napisać swój numer startowy w widocznym miejscu – na ramieniu lub najlepiej na policzku!

4. NA TRASIE

PRZESZKODY

Listę przeszkód, jakie czekają Cię na trasie, możesz sprawdzić >> TUTAJ <<. Graj fair play! Ścinanie trasy jest równoznaczne z dyskwalifikacją. Jeśli chcesz ominąć jakąś przeszkodę, która jest zbyt wymagająca, wykonaj karne burpees (“padnij-powstań”): 10 (kobiety) lub 20 (mężczyźni) i biegniesz dalej!

Jesteśmy wielką, survivalową rodziną – motywujemy się i pomagamy sobie nawzajem. Nie wstydź się prosić o pomoc przy pokonywaniu przeszkód, a jeśli ktoś jej potrzebuje – pomóż. Karma wraca! Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim zabawa. Szanuj innych uczestników i dbaj bezpieczeństwo swoje i innych.

W falach LEGEND obowiązują zasady samodzielnego pokonywania trasy, bez pomocy innych uczestników i bez możliwości omijania przeszkód (wyjątkiem jest rampa QUARTER PIPE w klasyfikacji kobiet – można ją ominąć).

NAWODNIENIE

Pragnienie najlepiej ugasi wrocławska kranówka dostarczana przez MPWiK. Przy mecie będzie na Was czekać dostawa orzeźwiającej wody #PijKranówkę, a bar z wodą smakową znajdziecie także przy strefie dla dzieci Survival Race KIDS.

Na mecie będzie czekać schłodzona puszka Red Bulla.

NA MECIE

Tuż po przekroczeniu linii mety otrzymasz zasłużony medal – dla nas jesteś zwycięzcą! Nie zapomnij oddać chipa pomiarowego – zostaw go w specjalnej skrzyni tuż przed wyjściem ze strefy mety. Zanim zaczniesz świętować z najbliższymi, zahacz na chwilę o ściankę zdjęciową, żeby załapać się na pamiątkowe foto!

5. PO BIEGU

WYNIKI

Pamiętaj, że Survival Race to przede wszystkim walka z samym sobą, przygoda, współpraca i dobra zabawa. Wiemy jednak, że zależy Ci na poznaniu czasu, w jakim udało Ci się pokonać trasę 🙂 Dlatego opublikujemy wyniku do 3 dni po wydarzeniu. Pamiętaj, żeby dobrze przymocować chip pomiaru czasu do buta i przejść przez matę podczas wchodzenia do strefy rozgrzewki. Na matę musisz stanąć również po przekroczeniu mety! Tylko w ten sposób możemy zmierzyć Twój czas. Zgubiony chip oznacza dyskwalifikację.

DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW LEGEND

Dekoracja zwycięzców dotyczy tylko specjalnej fali LEGEND na 6 i 12 km (osobna klasyfikacja kobiet i mężczyzn, 3 pierwsze miejsca).

DEKORACJA LEGEND
>> LEGEND Machine 12 km >> godz. 10:40
>> LEGEND Warrior 6 km >> godz. 13:00

SURVIVALOWE GADŻETY

Chcesz zabrać kawałek Survival Race do domu? Nie ma sprawy! Jeśli chcesz kupić survivalową bandanę, pamiątkowy plakat, worko-plecak czy ubrania, wstąp do naszego sklepu w pomarańczowym namiocie. Znajdziesz go na polanie w strefie Survival Race KIDS.

STREFA FOOD-TRUCKÓW

Na terenie survivalowego miasteczka pojawi się specjalna strefa gastronomiczna, w której będzie można doładować węglowodany po skończonym biegu!

ZDJĘCIA Z BIEGU

Jeśli pozwolisz naszym Wolontariuszom napisać swój numer startowy na ramieniu lub na twarzy, łatwo odnajdziesz swoje zdjęcia z trasy na portalu MARATOMANIA. Wszystkie zdjęcia ze ścianki oraz inne fotorelacje z biegu pojawią się do kilku dni po wydarzeniu na naszym Facebooku.

Do zobaczenia na starcie Survival Race!

NASI SPONSORZY I PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Array ( [ID] => 4730 [key] => field_5f8ed573173a8 [label] => Instagram - galeria [name] => insta_gallery [aria-label] => [prefix] => acf [type] => repeater [value] => Array ( [0] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9495 [id] => 9495 [title] => kafelki3-1 [filename] => kafelki3-1-2.jpg [filesize] => 73043 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-1/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-1 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:52 [modified] => 2022-11-30 11:51:52 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [1] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9500 [id] => 9500 [title] => kafelki3-2 [filename] => kafelki3-2-2.jpg [filesize] => 70060 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-2/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-2 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:54 [modified] => 2022-11-30 11:51:54 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [2] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9505 [id] => 9505 [title] => kafelki3-3 [filename] => kafelki3-3-2.jpg [filesize] => 98968 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-3/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-3 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:57 [modified] => 2022-11-30 11:51:57 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [3] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9510 [id] => 9510 [title] => kafelki3-4 [filename] => kafelki3-4-2.jpg [filesize] => 58577 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-4/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-4 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:59 [modified] => 2022-11-30 11:51:59 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [4] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9515 [id] => 9515 [title] => kafelki3-5 [filename] => kafelki3-5-2.jpg [filesize] => 57156 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-5/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-5 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:52:01 [modified] => 2022-11-30 11:52:01 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) ) [menu_order] => 18 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 6 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [collapsed] => [min] => 0 [max] => 0 [layout] => table [button_label] => Dodaj wiersz [_name] => insta_gallery [_valid] => 1 [sub_fields] => Array ( [0] => Array ( [ID] => 4731 [key] => field_5f8ed676cc442 [label] => Zdjęcie [name] => img [aria-label] => [prefix] => acf [type] => image [value] => [menu_order] => 0 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [return_format] => array [preview_size] => medium [library] => all [min_width] => [min_height] => [min_size] => [max_width] => [max_height] => [max_size] => [mime_types] => [_name] => img [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [1] => Array ( [ID] => 4732 [key] => field_5f8ed67ecc443 [label] => Link [name] => link [aria-label] => [prefix] => acf [type] => url [value] => [menu_order] => 1 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [_name] => link [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [2] => Array ( [ID] => 4733 [key] => field_5f8ed68fcc444 [label] => Tytuł [name] => title [aria-label] => [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 2 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => title [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [3] => Array ( [ID] => 4734 [key] => field_5f8ed696cc445 [label] => Podtytuł [name] => subtitle [aria-label] => [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 3 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => subtitle [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) ) [rows_per_page] => 20 )