Niezbędnik Survivalowca – Wrocław

Sprawdź najważniejsze informacje przed startem w miejskim biegu z przeszkodami.

Widzimy się już 21 i 22 maja – bilety będą jeszcze dostępne na miejscu!

SOBOTA – 21 maja – fale STARTER 3 km, MACHINE 12 km, JUNIOR.
NIEDZIELA – 22 maja – fale WARRIOR 6 km.

1. DOJAZD I LOKALIZACJA >>
2. ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH >>
3. PRZED STARTEM >>
4. NA TRASIE >>

5. PO BIEGU >> 

1. Dojazd i lokalizacja Survival Race we Wrocławiu

WROCŁAW – MORSKIE OKO – UL. CHOPINA 27

 

MAPA SURVIVAL RACE

Sprawdź lokalizację Biura Zawodów (odbiór pakietów startowych), stref startu i mety oraz biegu Survival Race KIDS (odbiór opasek startowych dla dzieci) na survivalowej mapie (kliknij, aby powiększyć):

 

PARKING

Zalecamy pozostawienie samochodu w okolicznych ulicach osiedli domków jednorodzinnych. Prosimy o nieparkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzenia, ponieważ będzie tam spore natężenie ruchu pieszego.

DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

Tramwaje linii 9, 17 i 33 (przystanek “Chopina”).

ROWERY

Lubisz ruch i masz ochotę na rozgrzewkę jeszcze przed pojawieniem się na wydarzeniu? Wybierz dojazd rowerami miejskimi! Najbliższy przystanek, na którym można zostawić wypożyczony rower, znajdziesz przy skrzyżowaniu al. Kochanowskiego z ul. Śniadeckich.

2. ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów Survival Race będzie znajdować się w białym namiocie przy pierwszym wejściu na teren kąpieliska Morskie Oko (pinezka).

GODZINY OTWARCIA:
SOBOTA, 21 MAJA >> godz. 08:30 – 14:30

NIEDZIELA, 22 MAJA >> godz. 07:30 – 12:30

Pakiety startowe można odebrać tylko i wyłącznie W DNIU STARTU! W sobotę do godz. 11:00 wydawane są tylko i wyłącznie pakiety MACHINE, a po 11:00 pakiety STARTER. W sobotę NIE będzie możliwości odebrania pakietu WARRIOR na niedzielę.

UWAGA! Biuro Zawodów Survival Race KIDS będzie znajdować się w innym miejscu – przy torze dla dzieci, na zielonej polanie naprzeciw kortów tenisowych „Morskie Oko” przy ul. Fryderyka Chopina 27A (patrz mapa).

CO POTRZEBUJESZ, ABY ODEBRAĆ PAKIET STARTOWY?

DOWÓD OSOBISTY – dane muszą być zgodne z danymi podanymi w systemie online podczas zapisów!
OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA – możesz je >> POBRAĆ << i wypełnić wcześniej lub uzupełnić na miejscu (oświadczenie dla serii LEGEND >> TUTAJ <<).

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ

Jeśli nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście, może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada:
– podpisane przez Ciebie OŚWIADCZENIE >> TUTAJ <<,
– podpisane przez Ciebie UPOWAŻNIENIE ODBIORU >> TUTAJ <<.

START OSÓB NIEPEŁNOLETNICH – DYSTANS JUNIOR

Jeśli startujesz w formule dla dorosłych lub na dystansie JUNIOR, ale nie jesteś osobą pełnoletnią, by wystartować w Survival Race dla dorosłych musisz mieć podpisaną przez opiekuna prawnego ZGODĘ NA UDZIAŁ >> TUTAJ <<.

3. PRZED STARTEM

UBEZPIECZ SIĘ

Twoje bezpieczeństwo podczas udziału w Survival Race to nasz priorytet. Dlatego polecamy zakup sportowego ubezpieczenia na czas zawodów, które pozwoli Ci skupić się na dobrej zabawie i osiągnięciu wyniku. Sprawdź szczegóły w zakładce UBEZPIECZENIE.

BĄDŹ NA MIEJSCU PRZYNAJMNIEJ GODZINĘ PRZED STARTEM!

Rozgrzewka zaczyna się 15 minut przed startem. Dolicz czas odbioru pakietu, przebrania się i pozostawienia rzeczy w przechowalni lub depozycie. Staramy się, aby wszystko przebiegało sprawnie, jednak może zdarzyć się sytuacja, że pojawią się kolejki.

GODZINY STARTÓW

SOBOTA, 21 maja
>> dystans 12 km >> 09:45 – 11:00
>> dystans JUNIOR >> 13:00
>> dystans 3 km >> 13:30 – 14:30

NIEDZIELA, 22 maja
>> dystans 6 km >> 08:45- 12:30

GODZINY STARTÓW DLA FAL LEGEND

SOBOTA, 21 maja
>> dystans Machine 12 km >> godz. 9:30
NIEDZIELA, 22 maja
>> dystans Warrior 6 km >> godz. 8:30

PRZECHOWALNIA/DEPOZYT

Przechowalnia znajduje się za strefą startu, na terenie survivalowego miasteczka. Tuż obok znajdują się przebieralnia oraz prysznice. W specjalnym worku zostawisz bezpłatnie swoje rzeczy. Nie odpowiadamy za te wartościowe! Te możesz zostawić w płatnym (5 zł) depozycie tuż obok.

PRZEBIERALNIA

Przebieralnia znajduje się na terenie survivalowego miasteczka, w budynku tuż przy przechowalni.

JAK SIĘ UBRAĆ?

Załóż wygodny strój z technicznego materiału – specjalną, survivalową koszulkę dostaniesz od nas w pakiecie startowym. Będziesz mieć kontakt z wodą, więc unikaj bawełny, żeby nie wyziębić organizmu. Materiał powinien być oddychający. Nie ubieraj najnowszej kolekcji prosto ze sklepu – będziesz tarzać się w błocie! Lepiej nie zabieraj ze sobą na trasę plecaka czy saszetki. Przydatną rzeczą będą rękawiczki.

Buty muszą trzymać się stopy, zwiąż je mocno. Wybierz podeszwę, która umożliwi Ci komfortowy i bezpieczny bieg po różnych nawierzchniach. Nie ubieraj nowych butów! Przed biegiem trzeba je rozchodzić, żeby nie zrobiły Ci się odciski.

CHIP POMIAROWY

W pakiecie startowym otrzymasz chip pomiarowy. Zamocuj go do sznurowadła w taki sposób, żeby nie spadł Ci z buta. Zgubienie chipu to dyskwalifikacja! Rozwiąż but, wyciągnij sznurówkę z “oczka” i przełóż chip. Następnie mocno zawiąż but. Pamiętaj też koniecznie, żeby podczas pokonywania mety stanąć na specjalnej macie! Powinieneś usłyszeć dźwięk rejestracji Twojego czasu i zatrzymania się pomiaru. Jest to bardzo ważne, ponieważ bez tego nie jesteśmy w stanie ująć Cię w kwalifikacji!

FOTOGRAFOWIE NA TRASIE

Podczas biegu możesz spotkać naszych zaprzyjaźnionych fotografów z portalu MARATOMANIA. Jeśli chcesz załapać się na zdjęcia i łatwo odnaleźć je w serwisie po biegu, koniecznie pozwól naszym Wolontariuszom napisać swój numer startowy w widocznym miejscu – na ramieniu lub najlepiej na policzku!

4. NA TRASIE

PRZESZKODY

Listę przeszkód, jakie czekają Cię na trasie, możesz sprawdzić >> TUTAJ <<. Graj fair play! Ścinanie trasy jest równoznaczne z dyskwalifikacją. Jeśli chcesz ominąć jakąś przeszkodę, która jest zbyt wymagająca, wykonaj karne burpees (“padnij-powstań”): 10 (kobiety) lub 20 (mężczyźni) i biegniesz dalej!

Jesteśmy wielką, survivalową rodziną – motywujemy się i pomagamy sobie nawzajem. Nie wstydź się prosić o pomoc przy pokonywaniu przeszkód, a jeśli ktoś jej potrzebuje – pomóż. Karma wraca! Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim zabawa. Szanuj innych uczestników i dbaj bezpieczeństwo swoje i innych.

W falach LEGEND obowiązują zasady samodzielnego pokonywania trasy, bez pomocy innych uczestników i bez możliwości omijania przeszkód (wyjątkiem jest rampa QUARTER PIPE w klasyfikacji kobiet – można ją ominąć).

NAWODNIENIE

O nawodnienie zadba Cisowianka – pojawi się przynajmniej jeden punkt nawadniania na trasie, a każdy uczestnik otrzyma butelkę wody na mecie. Tutaj też będzie czekać darmowe, orzeźwiające piwo bezalkoholowe Lech Free oraz schłodzona puszka Red Bulla.

NA MECIE

Tuż po przekroczeniu linii mety otrzymasz zasłużony medal – dla nas jesteś zwycięzcą! Nie zapomnij oddać chipa pomiarowego – zostaw go w specjalnej skrzyni tuż przed wyjściem ze strefy mety. Zanim zaczniesz świętować z najbliższymi, zahacz na chwilę o ściankę zdjęciową, żeby załapać się na pamiątkowe foto!

5. PO BIEGU

WYNIKI

Pamiętaj, że Survival Race to przede wszystkim walka z samym sobą, przygoda, współpraca i dobra zabawa. Wiemy jednak, że zależy Ci na poznaniu czasu, w jakim udało Ci się pokonać trasę 🙂 Dlatego opublikujemy wyniku do 3 dni po wydarzeniu. Pamiętaj, żeby dobrze przymocować chip pomiaru czasu do buta i przejść przez matę podczas wchodzenia do strefy rozgrzewki. Na matę musisz stanąć również po przekroczeniu mety! Tylko w ten sposób możemy zmierzyć Twój czas. Zgubiony chip oznacza dyskwalifikację.

DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW LEGEND i JUNIOR

Dekoracja zwycięzców dotyczy tylko specjalnej fali LEGEND na 6 i 12 km (osobna klasyfikacja kobiet i mężczyzn, 3 pierwsze miejsca) oraz dystansu JUNIOR (klasyfikacja open, 3 pierwsze miejsca).

SOBOTA, 21 maja
>> LEGEND Machine 12 km >> godz. 12:00
>> JUNIOR 3 km >> godz. 14:45

NIEDZIELA, 22 maja

>> LEGEND Warrior 6 km >> godz. 12:45

SURVIVALOWE GADŻETY

Chcesz zabrać kawałek Survival Race do domu? Nie ma sprawy! Jeśli chcesz kupić survivalową bandanę, pamiątkowy plakat, worko-plecak czy ubrania, wstąp do naszego sklepu. Znajdziesz go przy Biurze Zawodów w białym namiocie kortów tenisowych “Morskie Oko”. W sklepie będziesz mieć również możliwość zakupu biletów na wydarzenie – w ramach wolnych miejsc w falach.

Dodatkowo przy torze Survival Race KIDS dostępne będą gadżety i bilety dla najmłodszych.

STREFA FOOD-TRUCKÓW

Na terenie survivalowego miasteczka pojawi się specjalna strefa gastronomiczna, w której będzie można doładować węglowodany po skończonym biegu! Będzie tutaj między innymi food truck Pastrami, Makarun i wiele innych. Dołącz do wydarzenia, by poznać wszystkie punkty >>Wrocław Street Food Festiwal – Survivalowy zlot food trucków<<.

ZDJĘCIA Z BIEGU

Jeśli pozwolisz naszym Wolontariuszom napisać swój numer startowy na ramieniu lub na twarzy, łatwo odnajdziesz swoje zdjęcia z trasy na portalu MARATOMANIA. Wszystkie zdjęcia ze ścianki oraz inne fotorelacje z biegu pojawią się do kilku dni po wydarzeniu na naszym Facebooku.

Do zobaczenia na starcie Survival Race!

NASI SPONSORZY I PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Array ( [ID] => 4730 [key] => field_5f8ed573173a8 [label] => Instagram - galeria [name] => insta_gallery [aria-label] => [prefix] => acf [type] => repeater [value] => Array ( [0] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9495 [id] => 9495 [title] => kafelki3-1 [filename] => kafelki3-1-2.jpg [filesize] => 73043 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-1/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-1 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:52 [modified] => 2022-11-30 11:51:52 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-1-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [1] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9500 [id] => 9500 [title] => kafelki3-2 [filename] => kafelki3-2-2.jpg [filesize] => 70060 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-2/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-2 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:54 [modified] => 2022-11-30 11:51:54 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-2-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [2] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9505 [id] => 9505 [title] => kafelki3-3 [filename] => kafelki3-3-2.jpg [filesize] => 98968 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-3/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-3 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:57 [modified] => 2022-11-30 11:51:57 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [3] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9510 [id] => 9510 [title] => kafelki3-4 [filename] => kafelki3-4-2.jpg [filesize] => 58577 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-4/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-4 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:59 [modified] => 2022-11-30 11:51:59 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-4-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [4] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9515 [id] => 9515 [title] => kafelki3-5 [filename] => kafelki3-5-2.jpg [filesize] => 57156 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-5/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-5 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:52:01 [modified] => 2022-11-30 11:52:01 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) ) [menu_order] => 18 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 6 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [collapsed] => [min] => 0 [max] => 0 [layout] => table [button_label] => Dodaj wiersz [_name] => insta_gallery [_valid] => 1 [sub_fields] => Array ( [0] => Array ( [ID] => 4731 [key] => field_5f8ed676cc442 [label] => Zdjęcie [name] => img [aria-label] => [prefix] => acf [type] => image [value] => [menu_order] => 0 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [return_format] => array [preview_size] => medium [library] => all [min_width] => [min_height] => [min_size] => [max_width] => [max_height] => [max_size] => [mime_types] => [_name] => img [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [1] => Array ( [ID] => 4732 [key] => field_5f8ed67ecc443 [label] => Link [name] => link [aria-label] => [prefix] => acf [type] => url [value] => [menu_order] => 1 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [_name] => link [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [2] => Array ( [ID] => 4733 [key] => field_5f8ed68fcc444 [label] => Tytuł [name] => title [aria-label] => [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 2 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => title [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [3] => Array ( [ID] => 4734 [key] => field_5f8ed696cc445 [label] => Podtytuł [name] => subtitle [aria-label] => [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 3 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => subtitle [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) ) [rows_per_page] => 20 )

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda