Logowanie i edycja danych w profilu

W jaki sposób mogę zapisać się na Survival Race?

Jeżeli chcesz zapisać się na Survival Race, wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”. Otworzy się strona logowania. Jeżeli nie posiadasz jeszcze u nas profilu, wystarczy, że u dołu strony wybierzesz  “Nie masz konta? Załóż je teraz!”, a następnie podasz swój adres mailowy i ustawisz hasło dostępu. Możesz też wybrać logowanie przez Facebooka lub konta Google. 

Nie mogę się zalogować na swoje stare konto, próbuje zresetować hasło i nadal nie działa?

W VII sezonie zmieniliśmy nasz system na nowszy i lepszy, aby usprawnić Wam możliwość zapisu na Survival Race. Zależy nam na ochronie Waszych danych osobowych i ze względu na Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), ograniczyliśmy ich ilość do niezbędnego minimum. Dane z poprzedniego systemu w większości nie zostały zarchiwizowane, dlatego prosimy o założenie nowego konta.

Skąd będę wiedzieć, że mój profil na Waszej stronie jest aktywny?

TUTAJ. Jeśli chcesz zalogować się na swój nowy profil, wystarczy, że klikniesz oznaczenie logowania, które znajduje się po prawej stronie przycisku “ZAPISZ SIĘ” u góry strony.

Skąd będę wiedzieć, że moja rejestracja przebiegła pomyślnie i mój profil jest aktywny?

Po poprawnym zakończeniu rejestracji oraz dokonaniu płatności (do której nastąpi automatyczne przekierowanie), na podany w trakcie rejestracji adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie wpłaty z systemu płatności oraz udziału w Survival Race. Zapis widoczny będzie również na Twoim profilu na naszej stronie internetowej jako aktywny status i prawidłowo opłacony.

W jaki sposób mogę uzupełnić swoje dane w profilu? Do kiedy mogę to zrobić?

Kiedy zalogujesz się na swój profil, zobaczysz dwie kolumny. Jedna dotyczy Twoich danych personalnych, druga zaś zapisu na Survival Race. U dołu kolumny po lewej stronie profilu znajdziesz opcję edycji danych. Pamiętaj o podaniu właściwego rozmiaru koszulki! Pozwoli nam to dopasować dla Ciebie odpowiedni rozmiar podczas wydarzenia!
Edycja danych w profilu jest możliwa do 30 dni przed wydarzeniem. Po tym czasie następuje blokada systemu. Jeśli na 30 dni przed biegiem nie uzupełnisz rozmiaru swojej koszulki, to istnieje ryzyko, że będziemy musieli przekazać Ci koszulkę uniwersalną. 

Gdzie znajdę tabele z rozmiarami koszulek?

Tabela rozmiarów “TU”. Dopasuj swój rozmiar koszulki i biegnij z nami! 

Zakupiłam/em miejsce dla siebie i znajomego/znajomych. W jaki sposób mogę podać jego/ich dane w systemie?

Jako Kapitan założonej przez siebie drużyny masz wyłącznie dostęp do własnych danych personalnych, nie możesz więc podać danych pozostałych uczestników drużyny. Każdy z nich musi posiadać indywidualne konto na naszej stronie i dołączyć do grupy. Wyślij pozostałym znajomym zaproszenia do dołączenia do ekipy: wejdź na swój profil w szczegóły biegu, pod informacjami o Twoim zapisie wybierz “Zaproś do grupy”. Pamiętaj, możesz to zrobić dopiero po opłaceniu startu całej drużyny! Twoi znajomi mogą też dodać się do Twojej grupy samodzielnie, korzystając z opcji “Zapisz się do grupy” u góry ich profili.

Zapomniałam/em hasła do swojego profilu. W jaki sposób mogę je odzyskać?

Wystarczy, że u dołu strony logowania wybierzesz opcję “Zresetuj hasło”. System automatycznie wygeneruje dla Ciebie nowe hasło.

Po zalogowaniu się na swój profil nie wyświetla się mój zapis, mimo że dokonałam/em już za niego płatności. Co się dzieje?

Upewnij się, że zalogowałaś/eś się na właściwy profil, z którego faktycznie wykupiłaś/eś start w Survival Race. Pamiętaj, że podczas logowania się do profilu obowiązuje ten sam mail, którego używałaś/eś podczas zakładania konta. Jeżeli jesteś na odpowiednim koncie, a Twój zapis nie jest widoczny, napisz koniecznie na [email protected], podając Twój numer płatności Tpay. Numer ten składa się z ciągu losowych liter i cyfr, zaczynających się od TR-07E.
W ten sposób będziemy mogli odnaleźć Twoją płatność w systemie i sprawdzić, co się stało. 

 

O survival race

Czym jest fala startu?

Fala startu to nic innego jak grupa osób startujących o odpowiedniej godzinie. Fala ograniczona jest ilością osób, aby zapewnić startującym jak największe bezpieczeństwo i komfort biegu. 

W jaki sposób mogę sprawdzić, czy zostały jeszcze wolne miejsca na Survival Race?

Jeżeli formularz zgłoszeniowy jest aktywny, oznacza to, że zapis online jest jeszcze możliwy. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”. Po wyborze odpowiedniego biegu, miasta i dystansu ukażą Ci się dostępne godziny. Po najechaniu kursorem na interesującą Cię godzinę wyświetli się dokładna ilość wolnych miejsc w tej fali. 

 

Do kiedy można zapisywać się na Survival Race? Czy ilość miejsc jest ograniczona?

Tak, ilość miejsc jest ograniczona! Im szybciej zdecydujesz się na zapis, tym lepiej. Po pierwsze, bilety są dostępne do wyczerpania danej puli. Czyli kto pierwszy, ten lepszy! Po drugie, każda fala (godzina) startu ograniczona jest ilością uczestników, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i komfort biegu. 

Czy będzie dystans ANIMAL w 2020 roku?

W 2020 roku nie planujemy dystansu ANIMAL. Jeśli masz ochotę na ekstremalne wyzwania i chcesz powalczyć o podium – wystartuj w fali LEGEND! Sprawdź swoje dzikie możliwości i zawalcz o wieczną chwałę!

Zastanawiam się nad wyborem dystansu. Jaki będzie dla mnie najlepszy?

Zróżnicowane długości dystansu pozwolą sprawdzić się zarówno sportowym maniakom, jak i amatorom. Nie biegasz, nie trenujesz i nie jesteś pewien?

Wybierz dystans STARTER (3 km z 15 przeszkodami), jeśli nie trenujesz, ale chcesz zasmakować survivalowej przygody!

Dystans WARRIOR (6 km i 30 przeszkodami), jeśli chcesz sprawdzić swoją sprawność na bardziej wymagających przeszkodach.

Dystans MACHINE (12 km i 50 przeszkód), jesteś prawdziwym sportowym maniakiem, który chce sprawdzić pełną paletę przeszkód, jakie przygotowaliśmy na trasie już w VII sezonie.

Ile muszę mieć lat, żeby wziąć udział w Survival Race?

Jeśli masz ukończone 18 lat, wystarczy, że się zarejestrujesz na naszej stronie i dokonasz zakupu biletu.

Jeśli masz skończone 16 lat, możesz w pełni wziąć udział w Survival Race, jeśli Twoi rodzice lub opiekunowie prawni podpiszą odpowiednią zgodę na Twój udział. Zgodę udostępnimy bliżej terminu wydarzenia.

Jeśli masz 14-16 lat możesz wziąć udział na trasie dla dorosłych, specjalnie wyznaczonym dystansie JUNIOR 3 km,15 przeszkód. 

Pomiędzy 3 a 13 rokiem życia przygotowaliśmy formułę Survival Race KIDS!

Gdzie i kiedy odbywa się Survival Race? Czy to impreza cykliczna?

Tak, Survival Race jest imprezą cykliczną – w 2020 widzimy się już po raz siódmy! Podczas dwóch imprez dla dzieci i dorosłych: 30-31 maja we Wrocławiu na zielonym terenie Morskiego Oka, a następnie 13-14 czerwca w Poznaniu na terenie malowniczego Jeziora Maltańskiego.

Nigdy nie brałam/em udziału w biegu z przeszkodami. Czy to dla mnie?

Spróbuj, a sam się przekonasz! Nasze wydarzenia przygotowujemy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Trzy poziomy trudności różniące się długością i ilością przeszkód pozwolą Ci wystartować bez względu na predyspozycje, poziom swojego przygotowania czy stan portfela. Stawiamy przede wszystkim na zdrową rywalizację i dobrą zabawę – jeżeli któraś przeszkoda okaże się dla Ciebie za trudna, możesz ją ominąć przez wykonanie karnego zadania (burpees – komenda “padnij-powstań”).

Czym jest Survival Race?

Kiedy w nazwie wydarzenia pada słowo “SURVIVAL”, wiedz, że na pewno BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! Survival Race to pełne adrenaliny i emocji wydarzenie, gdzie uczestnicy pokonują przeszkody na specjalnie zaprojektowanym torze. Jednak formuła Survival Race to nie tylko biegi z przeszkodami. To dwudniowy festiwal sportowy z masą atrakcji i zabawy dla dzieci i dorosłych. Sprawdź naszą stronę internetową i poznaj nasze wydarzenia bliżej! 

Zapisy indywidualne

Chcę dołączyć do utworzonej już w systemie grupy. W jaki sposób mogę to zrobić?

Wystarczy, że zalogujesz się na swój profil i w górnym panelu wybierzesz opcję “Zapisz się do grupy”. Będziesz potrzebować numeru grupy oraz jej kodu weryfikacyjnego, który otrzymasz od Kapitana drużyny.

Razem ze znajomymi zapisaliśmy się osobno, chcielibyśmy jednak utworzyć jedną grupę. W jaki sposób możemy to zrobić?

Jeśli jesteście zapisani na tym samym dystansie oraz macie opłacony start,to możecie połączyć swoje zapisy w jedną grupę. Wystarczy, że skorzystacie z opcji “Przenieś się do innej grupy”, którą znajdziecie w szczegółach wydarzenia na dole w liście uczestników Twojej grupy. Po najechaniu na swój zapis, po prawej stronie będzie szare kółeczko z dwoma strzałkami. Naciśnij!

Czy jest możliwość przepisania się z Biegu we Wrocławiu na Bieg w Poznaniu?

Nie przepisujemy pakietów startowych na następne edycje Survival Race.

Czy mogę zapisać się na Survival Race samodzielnie, bez zgłaszania drużyny?

Jak najbardziej! To do Ciebie należy decyzja, czy chcesz biec solo, czy ekipą! Na trasie jesteśmy jak jedna wielka rodzina – możesz liczyć na pomoc innych survivalowców podczas biegu.

Czy po dokonaniu zapisu mogę zmienić godzinę startu?

Możesz zmienić godzinę swojego startu, wybierając wśród dostępnych na dany moment fal. Wystarczy, że wejdziesz w szczegóły biegu na swoim profilu i wybierzesz opcję “Zmień falę/godz. startu”, która znajduje się w głównym panelu pod informacjami o Twoim zapisie. Zmiany można wprowadzać nie później niż do 3 dni przed biegiem!

Czy po dokonaniu zapisu mogę zmienić wybrany dystans?

Po dokonaniu opłaty za bieg nie można już zmienić dystansu. Dystanse różnią się cenowo i nie ma możliwości dopłaty lub zwrotu różnicy ceny, zastanów się więc dobrze przed dokonaniem wyboru, bo nie będzie odwrotu!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda