O survival race

Czym jest fala startu?

Fala startu to nic innego jak grupa osób startujących o odpowiedniej godzinie. Fala ograniczona jest ilością osób, aby zapewnić startującym jak największe bezpieczeństwo i komfort biegu. 

W jaki sposób mogę sprawdzić, czy zostały jeszcze wolne miejsca na Survival Race?

Jeżeli formularz zgłoszeniowy jest aktywny, oznacza to, że zapis online jest jeszcze możliwy. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”. Po wyborze odpowiedniego biegu, miasta i dystansu ukażą Ci się dostępne godziny. Po najechaniu kursorem na interesującą Cię godzinę wyświetli się dokładna ilość wolnych miejsc w tej fali. 

 

Do kiedy można zapisywać się na Survival Race? Czy ilość miejsc jest ograniczona?

Tak, ilość miejsc jest ograniczona! Im szybciej zdecydujesz się na zapis, tym lepiej. Po pierwsze, bilety są dostępne do wyczerpania danej puli. Czyli kto pierwszy, ten lepszy! Po drugie, każda fala (godzina) startu ograniczona jest ilością uczestników, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i komfort biegu. 

Czy będzie dystans ANIMAL w 2020 roku?

W 2020 roku nie planujemy dystansu ANIMAL. Jeśli masz ochotę na ekstremalne wyzwania i chcesz powalczyć o podium – wystartuj w fali LEGEND! Sprawdź swoje dzikie możliwości i zawalcz o wieczną chwałę!

Zastanawiam się nad wyborem dystansu. Jaki będzie dla mnie najlepszy?

Zróżnicowane długości dystansu pozwolą sprawdzić się zarówno sportowym maniakom, jak i amatorom. Nie biegasz, nie trenujesz i nie jesteś pewien?

Wybierz dystans STARTER (3 km z 15 przeszkodami), jeśli nie trenujesz, ale chcesz zasmakować survivalowej przygody!

Dystans WARRIOR (6 km i 30 przeszkodami), jeśli chcesz sprawdzić swoją sprawność na bardziej wymagających przeszkodach.

Dystans MACHINE (12 km i 50 przeszkód), jesteś prawdziwym sportowym maniakiem, który chce sprawdzić pełną paletę przeszkód, jakie przygotowaliśmy na trasie już w VII sezonie.

Ile muszę mieć lat, żeby wziąć udział w Survival Race?

Jeśli masz ukończone 18 lat, wystarczy, że się zarejestrujesz na naszej stronie i dokonasz zakupu biletu.

Jeśli masz skończone 16 lat, możesz w pełni wziąć udział w Survival Race, jeśli Twoi rodzice lub opiekunowie prawni podpiszą odpowiednią zgodę na Twój udział. Zgodę udostępnimy bliżej terminu wydarzenia.

Jeśli masz 14-16 lat możesz wziąć udział na trasie dla dorosłych, specjalnie wyznaczonym dystansie JUNIOR 3 km,15 przeszkód. 

Pomiędzy 3 a 13 rokiem życia przygotowaliśmy formułę Survival Race KIDS!

Gdzie i kiedy odbywa się Survival Race? Czy to impreza cykliczna?

Tak, Survival Race jest imprezą cykliczną – w 2020 widzimy się już po raz siódmy! Podczas dwóch imprez dla dzieci i dorosłych: 30-31 maja we Wrocławiu na zielonym terenie Morskiego Oka, a następnie 13-14 czerwca w Poznaniu na terenie malowniczego Jeziora Maltańskiego.

Nigdy nie brałam/em udziału w biegu z przeszkodami. Czy to dla mnie?

Spróbuj, a sam się przekonasz! Nasze wydarzenia przygotowujemy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Trzy poziomy trudności różniące się długością i ilością przeszkód pozwolą Ci wystartować bez względu na predyspozycje, poziom swojego przygotowania czy stan portfela. Stawiamy przede wszystkim na zdrową rywalizację i dobrą zabawę – jeżeli któraś przeszkoda okaże się dla Ciebie za trudna, możesz ją ominąć przez wykonanie karnego zadania (burpees – komenda “padnij-powstań”).

Czym jest Survival Race?

Kiedy w nazwie wydarzenia pada słowo “SURVIVAL”, wiedz, że na pewno BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! Survival Race to pełne adrenaliny i emocji wydarzenie, gdzie uczestnicy pokonują przeszkody na specjalnie zaprojektowanym torze. Jednak formuła Survival Race to nie tylko biegi z przeszkodami. To dwudniowy festiwal sportowy z masą atrakcji i zabawy dla dzieci i dorosłych. Sprawdź naszą stronę internetową i poznaj nasze wydarzenia bliżej! 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda