01. O Survival Race

Jakie dokumenty należy podpisać, by odebrać pakiet startowy dla siebie lub całej drużyny?

Odbiór swojego pakietu startowego:
SR 2022- oświadczenie uczestnika

Odbiór pakietu startowego dla Juniora:
SR 2022 – oświadczenie junior

Odbiór pakietu startowego za całą drużynę – należy okazać podpisane oświadczenia uczestników oraz upoważnienia:
SR 2022 – upoważnienie do odbioru

Odbiór pakietu startowego dla osoby niepełnoletniej, biorącej udział w fali dla dorosłych:
SR 2022 – zgoda rodzica osoby niepełnoletniej

Czym jest fala startu?

Fala startu to nic innego jak grupa osób startujących o odpowiedniej godzinie. Fala ograniczona jest ilością osób, aby zapewnić startującym jak największe bezpieczeństwo i komfort biegu. 

W jaki sposób mogę sprawdzić, czy zostały jeszcze wolne miejsca na Survival Race?

Jeżeli formularz zgłoszeniowy jest aktywny, oznacza to, że zapis online jest jeszcze możliwy. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”. Po wyborze odpowiedniego biegu, miasta i dystansu ukażą Ci się dostępne godziny. Po najechaniu kursorem na interesującą Cię godzinę wyświetli się dokładna ilość wolnych miejsc w tej fali. 

 

Do kiedy można zapisywać się na Survival Race? Czy ilość miejsc jest ograniczona?

Tak, ilość miejsc jest ograniczona! Im szybciej zdecydujesz się na zapis, tym lepiej. Po pierwsze, bilety są dostępne do wyczerpania danej puli. Czyli kto pierwszy, ten lepszy! Po drugie, każda fala (godzina) startu ograniczona jest ilością uczestników, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i komfort biegu. 

Czy będzie dystans ANIMAL w 2022 roku?

W 2022 roku nie planujemy dystansu ANIMAL. Jeśli masz ochotę na ekstremalne wyzwania i chcesz powalczyć o podium – wystartuj w fali LEGEND! Sprawdź swoje dzikie możliwości i zawalcz o wieczną chwałę!

Zastanawiam się nad wyborem dystansu. Jaki będzie dla mnie najlepszy?

Zróżnicowane długości dystansu pozwolą sprawdzić się zarówno sportowym maniakom, jak i amatorom. Nie biegasz, nie trenujesz i nie jesteś pewien?

Wybierz dystans STARTER (3 km i ok. 15 przeszkód), jeśli nie trenujesz, ale chcesz zasmakować survivalowej przygody!

Dystans WARRIOR (6 km i ok. 30 przeszkód), jeśli chcesz sprawdzić swoją sprawność na bardziej wymagających przeszkodach.

Dystans MACHINE (12 km i ok. 50 przeszkód), jesteś prawdziwym sportowym maniakiem, który chce sprawdzić pełną paletę przeszkód, jakie przygotowaliśmy na trasie już w VII sezonie.

Ile muszę mieć lat, żeby wziąć udział w Survival Race?

Jeśli masz ukończone 18 lat, wystarczy, że się zarejestrujesz na naszej stronie i dokonasz zakupu biletu.

Jeśli masz skończone 16 lat, możesz w pełni wziąć udział w Survival Race, jeśli Twoi rodzice lub opiekunowie prawni podpiszą odpowiednią zgodę na Twój udział. Zgodę udostępnimy bliżej terminu wydarzenia.

Jeśli masz 14-16 lat, możesz wziąć udział na trasie dla dorosłych, na specjalnie wyznaczonym dystansie JUNIOR – 3 km,15 przeszkód. Aby uczestniczyć w biegu na tym dystansie, musisz okazać zgodę Twoich rodziców lub opiekunów prawnych. 

Pomiędzy 3 a 13 rokiem życia przygotowaliśmy formułę Survival Race KIDS!

Gdzie i kiedy odbywa się Survival Race? Czy to impreza cykliczna?

Tak, Survival Race jest imprezą cykliczną – w 2022 widzimy się już po raz ósmy! Podczas dwóch imprez dla dzieci i dorosłych: 21-22 maja we Wrocławiu na zielonym terenie Morskiego Oka, a następnie 25-26 czerwca w Poznaniu na terenie malowniczego Jeziora Maltańskiego.

Nigdy nie brałam/em udziału w biegu z przeszkodami. Czy to dla mnie?

Spróbuj, a sam się przekonasz! Nasze wydarzenia przygotowujemy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Trzy poziomy trudności, różniące się długością i liczbą przeszkód, pozwolą Ci wystartować bez względu na predyspozycje, poziom swojego przygotowania czy stan portfela. Stawiamy przede wszystkim na zdrową rywalizację i dobrą zabawę – jeżeli któraś przeszkoda okaże się dla Ciebie za trudna, możesz ją ominąć przez wykonanie karnego zadania (burpees – komenda “padnij-powstań”).

Czym jest Survival Race?

Kiedy w nazwie wydarzenia pada słowo “SURVIVAL”, wiedz, że na pewno BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! Survival Race to pełne adrenaliny i emocji wydarzenie, gdzie uczestnicy pokonują przeszkody na specjalnie zaprojektowanym torze. Jednak formuła Survival Race to nie tylko biegi z przeszkodami. To dwudniowy festiwal sportowy z masą atrakcji i zabawy dla dzieci i dorosłych. Sprawdź naszą stronę internetową i poznaj nasze wydarzenia bliżej! 

01. Survival Race KIDS - zapisy online

Chcę zapisać swoje dziecko na Survival Race KIDS. W jaki sposób mogę to zrobić?

Aby zapisać dziecko, wystarczy założyć profil na www.zapisy.survivalrace.pl/, a następnie przejść przez proces zapisów: wybrać Survival Race KIDS, miasto i dystans wraz z godziną startu dziecka. Na koniec można opłacić pakiet startowy, wybierając odpowiednią formę płatności. Po dokonaniu opłaty przyjdzie potwierdzenie zapisu na maila i tym samym dziecko będzie zapisane na Survival Race KIDS!

Uwaga – w profilu prosimy podać imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego, nie dziecka!
Prosimy nie uzupełniać rozmiaru koszulki – dotyczy tylko biegu dla dorosłych.

Nie otrzymałem/am potwierdzenia zapisu na maila, co robić?

Jeśli minęło 15 minut i nadal nie masz u siebie potwierdzenia zapisu, odśwież skrzynkę pocztową, sprawdź zakładki oferty lub SPAM. Jeśli potwierdzenie nie dotrze w ciągu 24 godzin, napisz do nas na: [email protected]

Opłaciłem/am bieg, ale na moim profilu nadal widnieje brak opłaty startowej, co robić?

Sprawdź, czy na pewno poprawnie logujesz się na swój profil, używając adresu e-mail, który podawałeś/aś przy zakupie biletu. Jeśli nie widzisz dokonanego zapisu, napisz na [email protected], podając używany w naszym systemie adres mailowy oraz numer transakcji Tpay, który znajdziesz w mailu potwierdzającym płatność.

Zapisałem/am swoje dziecko na bieg. W jaki sposób mogę uzupełnić dane? Kogo dane mam podać, jeżeli zapisuje kilkoro dzieci?

W profilu podaj swoje dane lub dane innej osoby dorosłej (rodzica/opiekuna prawnego), która przyjdzie razem z dzieckiem/dziećmi, by odebrać pakiet startowy. Aby uzupełnić dane, zaloguj się na swój profil i skorzystaj z opcji edycji danych w kolumnie po lewej stronie.

Podczas uzupełniania danych wyskakuje mi możliwość podania rozmiaru koszulki jednak bez dziecięcej rozmiarówki. Co zrobić?

W pakiecie startowym Survival Race KIDS nie ma koszulki, tylko voucher ze zniżką na jej zakup w sklepie stacjonarnym podczas wydarzenia. Z tego powodu nie musisz uzupełniać opcji rozmiaru koszulki – jest ona przystosowana tylko dla uczestników biegu dla dorosłych.

Czy mogę zmienić godzinę startu dziecka?

Możesz zmienić godzinę startu swojego dziecka, wybierając wśród dostępnych na dany moment fal. Wystarczy, że wejdziesz w szczegóły biegu na swoim profilu i po prawej stronie wybierzesz opcję “Zarządzaj grupą”, a następnie “Zmiana fali”. Dokonaj zmiany godziny spośród dostępnych w profilu.

Uwaga – zmiany można wprowadzać nie później niż na tydzień przed biegiem!

Gdzie znajdę zgodę rodzica na start dziecka w wydarzeniu?

Regulamin biegu oraz zgoda rodzica na start dziecka znajdują się na dole w profilu oraz tutaj.

Zapomniałam/em, o której startuje moje dziecko. Gdzie mogę to sprawdzić?

 

Zaloguj się na swój profil, z którego zakupiono start Twojego dziecka i wejdź w szczegóły biegu Survival Race.

Czy za dopłatą mogę przepisać udział mojego dziecka na pakiet dla dorosłej osoby?

Niestety, biorąc pod uwagę różne sytuacje losowe, nie ma takiej możliwości zmiany u nas w systemie.

02. Logowanie i edycja danych w profilu

W jaki sposób mogę zapisać się na Survival Race?

Jeżeli chcesz zapisać się na Survival Race, wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”. Otworzy się strona logowania. Jeżeli nie posiadasz jeszcze u nas profilu, wystarczy, że u dołu strony wybierzesz  “Nie masz konta? Załóż je teraz!”, a następnie podasz swój adres mailowy i ustawisz hasło dostępu. Możesz też wybrać logowanie przez Facebooka lub konta Google. 

Nie mogę się zalogować na swoje stare konto, próbuję zresetować hasło i nadal nie działa?

W VII sezonie zmieniliśmy nasz system na nowszy i lepszy, aby usprawnić Wam możliwość zapisu na Survival Race. Zależy nam na ochronie Waszych danych osobowych i ze względu na Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), ograniczyliśmy ich ilość do niezbędnego minimum. Dane z poprzedniego systemu w większości nie zostały zarchiwizowane, dlatego prosimy o założenie nowego konta.

Skąd będę wiedzieć, że mój profil na Waszej stronie jest aktywny?

TUTAJ sprawdzisz, czy Twój profil jest aktywny. Jeśli chcesz zalogować się na swój nowy profil, wystarczy, że klikniesz oznaczenie logowania, które znajduje się po prawej stronie przycisku “ZAPISZ SIĘ” u góry strony.

Skąd będę wiedzieć, że moja rejestracja przebiegła pomyślnie i mój profil jest aktywny?

Po poprawnym zakończeniu rejestracji oraz dokonaniu płatności (do której nastąpi automatyczne przekierowanie), na podany w trakcie rejestracji adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie wpłaty z systemu płatności oraz udziału w Survival Race. Zapis widoczny będzie również na Twoim profilu jako aktywny status i prawidłowo opłacony.

W jaki sposób mogę uzupełnić swoje dane w profilu? Do kiedy mogę to zrobić?

Kiedy zalogujesz się na swój profil, zobaczysz dwie kolumny. Jedna dotyczy Twoich danych personalnych, druga zaś zapisu na Survival Race. U dołu kolumny, po lewej stronie profilu, znajdziesz opcję edycji danych. Pamiętaj o podaniu właściwego rozmiaru koszulki! Pozwoli nam to dopasować dla Ciebie odpowiedni rozmiar podczas wydarzenia!
Edycja danych w profilu jest możliwa do 30 dni przed wydarzeniem. Po tym czasie następuje blokada systemu. Jeśli na 30 dni przed biegiem nie uzupełnisz rozmiaru swojej koszulki, to istnieje ryzyko, że będziemy musieli przekazać Ci koszulkę uniwersalną. 

Gdzie znajdę tabelę z rozmiarami koszulek?

Tabela rozmiarów dostępna jest “TUTAJ”. Dopasuj swój rozmiar koszulki i biegnij z nami! 

Zakupiłam/em miejsce dla siebie i znajomego/znajomych. W jaki sposób mogę podać jego/ich dane w systemie?

Jako Kapitan założonej przez siebie drużyny masz wyłącznie dostęp do własnych danych personalnych, nie możesz więc podać danych pozostałych uczestników drużyny. Każdy z nich musi posiadać indywidualne konto na naszej stronie i dołączyć do grupy. Wyślij pozostałym znajomym zaproszenia do dołączenia do ekipy: wejdź na swój profil w szczegóły biegu, pod informacjami o Twoim zapisie wybierz “Zaproś do grupy”. Pamiętaj, możesz to zrobić dopiero po opłaceniu startu całej drużyny! Twoi znajomi mogą też dodać się do Twojej grupy samodzielnie, korzystając z opcji “Zapisz się do grupy” u góry ich profili.

Zapomniałam/em hasła do swojego profilu. W jaki sposób mogę je odzyskać?

Wystarczy, że u dołu strony logowania wybierzesz opcję “Zresetuj hasło”. System automatycznie wygeneruje dla Ciebie nowe hasło.

Po zalogowaniu się na swój profil nie wyświetla się mój zapis, mimo że dokonałam/em już za niego płatności. Co się dzieje?

Upewnij się, że zalogowałaś/eś się na właściwy profil, z którego faktycznie wykupiłaś/eś start w Survival Race. Pamiętaj, że podczas logowania się do profilu obowiązuje ten sam mail, którego używałaś/eś podczas zakładania konta. Jeżeli jesteś na odpowiednim koncie, a Twój zapis nie jest widoczny, napisz koniecznie na [email protected], podając Twój numer płatności Tpay. Numer ten składa się z ciągu losowych liter i cyfr, zaczynających się od TR-07E.
W ten sposób będziemy mogli odnaleźć Twoją płatność w systemie i sprawdzić, co się stało. 

 

02. Survival Race KIDS - pakiet startowy

Czy ilość miejsc jest ograniczona? Czy mogę kupić bilet na SR KIDS na miejscu wydarzenia?

Tak, ilość miejsc jest ograniczona! Bilety będą dostępne na miejscu wydarzenia tylko w przypadku wolnych miejsc. Lepiej więc zakupić bilet, zapisując dziecko online, zwłaszcza, że cena jest wtedy korzystniejsza. Cena biletu w dniu imprezy jest wyższa i wynosi 65 zł.

Jak sprawdzić, czy są jeszcze dostępne miejsca na bieg?

Możesz to sprawdzić na naszej stronie: https://zapisy.survivalrace.pl/ – wybierz miasto i dystans, by zobaczyć wszystkie dostępne fale.

W jaki sposób mogę odebrać pakiet startowy dziecka? Jakie dokumenty są do tego potrzebne?

Aby odebrać pakiet startowy dziecka, należy zgłosić się 45 minut przed planowaną godziną startu do Biura Zawodów Survival Race KIDS. Jego godziny otwarcia i lokalizacja zostanie podana bliżej terminu wydarzenia. Do odbioru pakietu startowego będzie potrzebna zgoda rodzica, podanie danych z profilu, na który został wykupiony start, a także okazanie dokumentu tożsamości potwierdzającego dane z profilu.

Czy pakiet startowy dla dziecka może odebrać inna osoba dorosła, która przyjdzie z moim dzieckiem?

Tak, ale wcześniej należy pobrać z naszej strony >> Upoważnienie do odbioru pakietu startowego Survival Race KIDS przez osobę trzecią <<. Prosimy o uzupełnienie oraz zabranie go ze sobą w dniu wydarzenia.

Czy mogę przepisać pakiet na inne dziecko lub inne miasto?

Nie, ale możesz upoważnić inną osobę do odbioru w Twoim imieniu. Dane dziecka wypisujemy na miejscu. W razie odbioru pakietu przez inną osobę dorosłą konieczne jest posiadanie upoważnienia odbioru.

WAŻNE – zmiany możesz dokonać maksymalnie 2 dni przed wydarzeniem.
Po zamknięciu systemu nie będzie możliwości edycji danych. 

Czy mogę zwrócić bilet na SR KIDS?

Po dokonaniu płatności za start dziecka nie ma możliwości zwrotu biletu, ani zmiany terminu wydarzenia.

Czy mogę kupić voucher dla dziecka jako prezent?

 

Pewnie, że tak! To fantastyczny pomysł na prezent, który sprawi dziecku ogromną radość! Kliknij ten link i zafunduj dziecku niezapomnianą przygodę na Survival Race KIDS!

03. Survival Race KIDS - zasady

Czy dziecko musi mieć ukończone 3 lata, aby wziąć udział w biegu?

Tak, Survival Race KIDS to bieg dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Dziecko musi mieć ukończone minimum 3 lata w dniu biegu. W drodze wyjątku umożliwiamy start poniżej 3 roku życia pod opieką osoby dorosłej.

W jaki sposób wybrać dystans odpowiedni dla mojego dziecka?

Survival Race KIDS to trzy dystanse dostosowane do poziomu koordynacji ruchowej, motoryczności i wieku dzieci. Dystans KRASNAL jest odpowiedni dla maluchów w wieku od 3 do 6 lat. PIRAT to rozwiązanie dla dzieci pomiędzy 7 a 10 rokiem życia. NINJA to dystans dla starszaków pomiędzy 11 a 13 rokiem życia.

Obawiam się, że moje dziecko nie poradzi sobie samodzielnie z niektórymi przeszkodami. Czy mogę mu towarzyszyć na trasie?

Jeżeli jest taka potrzeba, umożliwiamy rodzicowi lub opiekunowi prawnemu bezpłatne towarzyszenie dziecku podczas pokonywania toru Survival Race KIDS. Dodatkowo na trasie biegu obecni są wolontariusze, którzy dbają o bezpieczeństwo małych zawodników, a także w razie potrzeby pomagają w pokonaniu przeszkody.

Jeśli moje dziecko jest sprawne fizycznie, czy może wystartować w starszej kategorii?

Jeśli Twoje dziecko czuje się na siłach i pragnie nowych wyzwań, może spróbować swoich umiejętności na dłuższym dystansie.

Czy mogę sprawdzić przeszkody, jakie czekają na dzieci?

Nie publikujemy spisu przeszkód na Survival Race KIDS. Przeszkody, jakie przygotowujemy dla dzieci, są dostosowane do ich wieku oraz poziomu motoryczności. W zakładce KIDS możesz zobaczyć kilka zdjęć przykładowych przeszkód z survivalowej trasy dla najmłodszych.

Jak ubrać dziecko na bieg?

Najważniejsze, aby czuło się komfortowo. Ubierz swoje dziecko w wygodny strój, który może zniszczyć lub pobrudzić. Niech ubierze też sprawdzone buty sportowe. Koniecznie weźcie ubranie na zmianę!

Czy dzieci mają liczony czas?

Nie liczymy dzieciom czasu i nie prowadzimy klasyfikacji – najważniejsza jest dobra zabawa! Chcemy, aby każde dziecko czuło się dobrze i z radością pokonywało przygotowane przeszkody, a na mecie wszyscy mali uczestnicy otrzymują pamiątkowy medal.

03. Zapisy indywidualne

Chcę dołączyć do utworzonej już w systemie grupy. W jaki sposób mogę to zrobić?

Wystarczy, że zalogujesz się na swój profil i w górnym panelu wybierzesz opcję “Zapisz się do grupy”. Będziesz potrzebować numeru grupy oraz jej kodu weryfikacyjnego, który otrzymasz od Kapitana drużyny.

Razem ze znajomymi zapisaliśmy się osobno, chcielibyśmy jednak utworzyć jedną grupę. W jaki sposób możemy to zrobić?

Jeśli jesteście zapisani na tym samym dystansie oraz macie opłacony start, to możecie połączyć swoje zapisy w jedną grupę. Wystarczy, że skorzystacie z opcji “Przenieś się do innej grupy”, którą znajdziecie w szczegółach wydarzenia na dole w liście uczestników Twojej grupy. Po najechaniu na swój zapis, po prawej stronie będzie szare kółeczko z dwoma strzałkami,  które należy nacisnąć.

Czy jest możliwość przepisania się z Biegu we Wrocławiu na Bieg w Poznaniu w tym samym sezonie lub przełożenia go na przyszły rok??

Nie przepisujemy pakietów startowych na inne miasto w ramach jednej edycji Survival Race. Niestety nie ma również możliwości przełożenia wykupionego biegu na kolejny rok.

Czy mogę zapisać się na Survival Race samodzielnie, bez zgłaszania drużyny?

Jak najbardziej! To do Ciebie należy decyzja, czy chcesz biec solo, czy ekipą! Na trasie jesteśmy jak jedna wielka rodzina – możesz liczyć na pomoc innych survivalowców podczas biegu.

Czy po dokonaniu zapisu mogę zmienić godzinę startu?

Możesz zmienić godzinę swojego startu, wybierając wśród dostępnych na dany moment fal. Wystarczy, że wejdziesz w szczegóły biegu na swoim profilu i wybierzesz opcję “Zmień falę/godz. startu”, która znajduje się w głównym panelu pod informacjami o Twoim zapisie. Zmiany można wprowadzać nie później niż na tydzień przed biegiem!

Czy po dokonaniu zapisu mogę zmienić wybrany dystans?

Po dokonaniu opłaty za bieg nie można już zmienić dystansu. Dystanse różnią się cenowo i nie ma możliwości dopłaty lub zwrotu różnicy ceny, zastanów się więc dobrze przed dokonaniem wyboru, bo nie będzie odwrotu!

04. Survival Race KIDS - na miejscu

Gdzie można zostawić rzeczy dziecka w czasie biegu?

Informacje o ewentualnym depozycie udostępniamy tydzień przed wydarzeniem wraz z innymi najważniejszymi aktualnościami dotyczącymi biegu.

Czy po wydarzeniu będzie można skorzystać z przebieralni i pryszniców?

Staramy się, aby wszędzie była taka możliwość, lecz nie zawsze są na to warunki w danej lokalizacji. Bliżej terminu wydarzenia podamy dokładną mapkę, na której zaznaczymy najważniejsze miejsca na terenie survivalowego miasteczka! Śledź nasze profile społecznościowe i zapisz się do newslettera, by nie przegapić aktualności.

Czy podczas imprezy będzie strefa z jedzeniem dla dzieci?

W wybranych miastach pojawi się strefa gastronomiczna z food truckami – sprawdź nasze wydarzenia Survival Race KIDS na Facebooku.

Jakie gadżety będą dostępne w sklepie stacjonarnym?

W naszym survivalowym sklepie znajdziesz koszulki dla dzieci, opaski silikonowe, worko-plecaki i bandany. Z voucherem rabatowym z pakietu startowego kupisz także t-shirt w obniżonej cenie!

04. Zapisy drużynowe

W jaki sposób mogę zgłosić drużynę na Survival Race?

Zapisy drużynowe przebiegają w ten sam sposób jak zapisy indywidualne. Skorzystaj z opcji “ZAPISZ SIĘ”, u góry strony i po wyborze odpowiedniego biegu, miasta, dystansu i godziny startu wpisz odpowiednią liczbę osób, jaką chcesz zapisać. Od 5 osób naliczana jest w systemie jednorazowa zniżka! Im większą ekipą biegniecie, tym zniżka jest większa. Pamiętaj, że przy rejestracji grupowej należy opłacić start całej grupy.

Ile maksymalnie, a ile minimalnie może być osób w drużynie?

Ogranicza Cię tylko liczba dostępnych miejsc w danej fali. Pamiętaj, że od 5 osób, przy jednorazowym zapisie, naliczamy zniżki! Zajrzyj do naszego cennika i sprawdź! Dla firm jest możliwość opłaty poprzez Fakturę VAT, która umożliwia wliczenie biletów w koszty.

W jaki sposób i od ilu osób naliczana jest zniżka za zapis grupowy?

Od 5 osób zniżka w wysokości 5 zł.

Od 10 osób zniżka w wysokości 10 zł.

Od 15 osób zniżka naliczana w wysokości 15 zł.


Wszystkie zniżki naliczane są poprzez system automatycznie w przypadku jednorazowej – zbiorczej płatności za całą grupę. Osoby, które dopisują się do drużyny później, płacą całą kwotę biletu. Jeżeli Twoja drużyna jest liczniejsza niż 30 osób, napisz na [email protected] – przygotujemy dla Ciebie ofertę. 

Dla firm jest możliwość opłaty poprzez Fakturę VAT, która umożliwia wliczenie biletów w koszty.

W jaki sposób mogę uzupełnić dane pozostałych uczestników mojej grupy?

Wyślij pozostałym znajomym zaproszenia do dołączenia do ekipy. Wejdź w szczegóły biegu, lista uczestników Twojej grupy i przy każdym wolnym miejscu po prawej stronie jest strzałka “Wyślij zaproszenie”. Pamiętaj, możesz to zrobić dopiero po opłaceniu startu całej drużyny!
Jako Kapitan założonej przez siebie drużyny masz wyłącznie dostęp do własnych danych personalnych, więc nie możesz podać danych pozostałych uczestników drużyny. Każdy z nich musi posiadać indywidualne konto na naszej stronie i dołączyć do grupy.

Wysłałam/em znajomym zaproszenia na miejsca już opłacone, ale nie otrzymali wiadomości. Czy można ponownie wysłać zaproszenie?

Proszę, aby Twoi znajomi sprawdzili SPAM oraz zakładki typu Oferty lub Społeczności na swoich skrzynkach mailowych. Mogą też dodać się do Twojej grupy samodzielnie, korzystając z opcji “Zapisz się do grupy”, u góry ich profili. Będą do tego potrzebować numeru utworzonej przez Ciebie drużyny oraz kodu weryfikacyjnego, który znajdziesz w szczegółach wydarzenia.

System prosi mnie o podanie kodu weryfikacyjnego drużyny. Co to i gdzie go znajdę?

Kod weryfikacyjny to ciąg losowych liter i cyfr przypisanych do konkretnej drużyny. Posiada go Kapitan bądź osoba, która rejestrowała grupę (dokonywała zapisu i opłaty startowej). Kod można znaleźć w szczegółach biegu. 

Po wysłaniu zaproszenia na miejsce opłacone, osoby przeskoczyły na miejsca nieopłacone. Co teraz?

 

Wejdź na swój profil w szczegóły biegu i zrezygnuj z tego miejsca. Tym samym poproś o ponowne wysłanie zaproszenia na miejsce opłacone. W razie pytań napisz na adres: [email protected].
W treści maila napisz, z jakiego maila została założona grupa, numer grupy i jaką nosi nazwę. Pomożemy!

 

 

Utworzyłam/em i opłaciłam/em już grupę, jednak chciałyby dołączyć do niej kolejne osoby. W jaki sposób mogę je dodać?

Istnieją 3 możliwość zwiększenia ilości uczestników w opłaconej grupie:

  1. Może to zrobić Kapitan Drużyny, logując się na profil, wchodząc w szczegóły biegu jego drużyny i na samym dole klikając “Większa ekipa? Dokup miejsca w wyścigu”. 
  2. Kapitan drużyny może wysłać ze swojego profilu zaproszenie do grupy.
  3. Może to też zrobić osoba, która chce dołączyć do grupy. Taka osoba powinna zalogować się na swój      profil, zakupić bilet a po opłaceniu startu, wybrać opcję „Zapisz się do grupy”. Następnie wpisać odpowiedni numer grupy oraz kod weryfikacyjny.

Czy jest możliwa zmiana nazwy drużyny?

Tak, możecie zmienić nazwę drużyny. Jeżeli należysz do grupy, nazwę może zmienić wyłącznie Kapitan Drużyny. Opcję można znaleźć po wejściu w szczegóły biegu na profilu. Pod informacjami o Twoim zapisie, widnieje opcja “Zmień nazwę grupy”.

Jak prowadzona jest klasyfikacja drużynowa?

Klasyfikacja drużynowa prowadzona jest dla drużyn od 5 uczestników. Dla grup, gdzie zawodników jest więcej, brany jest pod uwagę średni czas pięciu najlepszych wyników. Czas mierzony jest na podstawie średniej z 5 najlepszych czasów w całej drużynie.

05. Płatności

Czym są pule cenowe i jak działają?

W VIII sezonie bilety na nasze wydarzenia sprzedajemy w pulach. Ceny pakietów wzrastają wraz z wyczerpaniem puli w danej kwocie. Kupując wcześniej – płacisz mniej. Teraz już bez wymówek – widzimy się na starcie!

Ile kosztuje bilet na start w Survival Race?

Cena zależy od dystansu oraz puli, w której dostępne są bilety. Aktualny cennik możesz znaleźć TUTAJ.

Czy w opłacie startowej zawarte jest ubezpieczenie?

Opłata wpisowa na bieg nie pokrywa kosztów ubezpieczenia zdrowotnego zawodników, zawiera natomiast zabezpieczenie medyczne podczas wydarzenia, które doraźnie udzieli pomocy.

Chcę zapłacić za start przelewem tradycyjnym/kartą płatniczą. Jak to zrobić?

Po wyborze opcji „Przejdź do płatności” otworzy się okno z wyborem banku, do jakiego chcesz się zalogować. Poniżej będzie możliwość pobrania druku pocztowego bądź wyboru opcji “PayPal”. Kliknij jedną z wybranych opcji, a system sam cię dalej pokieruje. W razie pytań napisz do nas na [email protected].

Nie opłaciłam/em startu po automatycznym przekierowaniu. Co teraz zrobić?

W takim przypadku wystarczy wejść w swój profil i szczegóły zarezerwowanego biegu. Pojawi się czerwony prostokąt i u dołu opcja “Zapłać teraz”, która przekieruje Cię do zakończenia płatności. 

Zarezerwowałam/em bieg. Ile mam czasu na dokonanie płatności?

Po zarezerwowaniu biegu masz tylko 48 h na opłacenie startu w Survival Race.
Po tym czasie system automatycznie usuwa rezerwację. Aby dokonać płatności, wystarczy wejść w swój profil i szczegóły zarezerwowanego biegu. Pojawi się czerwony prostokąt i u dołu opcja “Zapłać teraz”, przekieruje Cię do zakończenia płatności.

Czy mogę uzyskać fakturę za zakup biletu?

Jak najbardziej! Wystarczy, że napiszesz na [email protected]. W treści maila podaj wszelkie dane potrzebne do wystawienia faktury: (imię, nazwisko, ewentualną nazwę firmy, adres), a także numer grupy, której faktura ma dotyczyć. Dbamy o środowisko – faktury przekazujemy wyłącznie w wersji elektronicznej.

Zapłaciłem za bilet, ale na moim profilu nadal mam brak płatności. Co teraz zrobić?

Weryfikacja płatności następuje w ciągu doby (24h). Jeżeli po tym czasie Twoja płatność na profilu widnieje jako nieopłacona, zgłoś się do nas na [email protected]

Podczas zakupu biletów pojawiła się opłata manipulacyjna. Z czego ona wynika i czy można jej uniknąć?

W przypadku płatności elektronicznych doliczana jest opłata manipulacyjna (prowizja banków, obsługa płatności mobilnych), w wysokości 1,5% od wartości koszyka. Aby ominąć opłatę manipulacyjną, napisz do nas na: [email protected], a my wystawimy Ci fakturę VAT i dokonasz zwykłego przelewu.

06. Vouchery i kody rabatowe

Dostałam/em w prezencie voucher na start w Survival Race. W jaki sposób mogę go wykorzystać?

Na voucherze prezentowym jest kod umożliwiający zapis na Survival Race. Wybierz opcję: “ZAPISZ SIĘ”, na naszej stronie, zaloguj się na swój profil i dokonaj zapisu na bieg w wybranym przez siebie mieście, dobierz dystans. W podsumowaniu zamówienia wpisz kod aktywacyjny z vouchera. System, po jego zatwierdzeniu, automatycznie naliczy zniżkę w wysokości 100% wysokości biletu. 

Wygrałam/em w konkursie start w Survival Race. W jaki sposób mogę skorzystać z wygranej?

Skontaktuj się z Organizatorem konkursu. Najpewniej otrzymasz kod aktywacyjny, który umożliwi Ci zapis na naszej stronie internetowej. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”, na naszej stronie, zaloguj się na swój profil i dokonaj zapisu na wybrany przez siebie dystans. W podsumowaniu zamówienia wpisz kod aktywacyjny z vouchera. System po jego zatwierdzeniu powinien automatycznie naliczyć zniżkę w wysokości 100% wysokości biletu.             

Posiadam kod rabatowy. Jak mogę go wykorzystać?

Miejsce na wpisanie kodu rabatowego znajduje się w podsumowaniu zamówienia. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”, na naszej stronie, zaloguj się na swój profil i dokonaj zapisu na wybrany przez siebie dystans. W podsumowaniu zamówienia wpisz swój kod. System, po jego zatwierdzeniu, powinien automatycznie naliczyć zniżkę w wysokości przypisanej kodowi. Kody rabatowe nie sumują się dla jednego zapisu – jeden bilet to maksymalnie jedna zniżka. Jeżeli chcesz dołączyć do istniejącej drużyny, najpierw dokonaj zapisu z kodem, a następnie skorzystaj z opcji “Zapisz się do grupy”. Powodzenia!

07. Pakiet startowy

W jaki sposób mogę odebrać pakiet startowy? Czy jest on wysyłany do domu?

Nie rozsyłamy pakietów startowych. Można je odebrać osobiście w Biurze Zawodów w trakcie trwania wydarzenia. Lokalizację i godziny otwarcia Biura podamy bliżej terminu biegu Survival Race na naszych profilach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Czy aby wziąć udział w Survival Race, muszę podpisać jakieś oświadczenie?

 

Standardowo potrzebne jest poświadczenie odpowiedniego stanu zdrowia, udziału w imprezie na własną odpowiedzialność oraz oświadczenie akceptacji regulaminu. Wzór Oświadczenia jest dostępny na naszej stronie internetowej bliżej terminu wydarzenia. Wydrukuj, wypełni oraz podpisz oświadczenie. Jest ono warunkiem wydania pakietu startowego. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo będzie potrzebna zgoda prawnego opiekuna i ksero jego dowodu (tylko do wglądu).

Jakie dokumenty będą potrzebne, aby odebrać pakiet startowy?

 

Wymagane jest poświadczenie odpowiedniego stanu zdrowia, udziału w imprezie na własną odpowiedzialność oraz oświadczenie akceptacji regulaminu. Wzór Oświadczenia znajdziesz na naszej stronie bliżej terminu wydarzenia.

Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie oraz okazanie dokumentu tożsamości (tylko do wglądu) jest warunkiem wydania pakietu startowego. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie zgoda prawnego opiekuna i ksero jego dowodu. Zgodę również znajdziesz na naszej stronie internetowej bliżej terminu wydarzenia.

Jakie są rozmiary koszulek w pakietach startowych? W jaki sposób mogę wpisać swój rozmiar w system?

 

 

Aktualną rozmiarówkę koszulek znajdziesz TUTAJ. Aby otrzymać w pakiecie startowym koszulkę w wybranym przez siebie rozmiarze, musisz zalogować się na swój profil i w edycji danych, w kolumnie po lewej stronie, wpisz odpowiedni rozmiar koszulki. Zrób to jak najszybciej – umożliwi nam to dopasowanie dla Ciebie koszulki. Jeśli na 30 dni przed biegiem nie uzupełnisz rozmiaru swojej koszulki, to istnieje ryzyko, że będziemy musieli przekazać Ci koszulkę uniwersalną.

Czy mogę odebrać pakiet startowy po wydarzeniu?

Niestety nie. Odbiór pakietów startowych jest tylko możliwy w czasie trwania wydarzenia w biurze zawodów Survival Race.

Czy ktoś inny może odebrać mój pakiet startowy w moim imieniu?

 

Tak. Osoba ta będzie musiała pokazać >> Upoważnienie do odbioru pakietu startowego przez osobę trzecią << oraz kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu (tylko do wglądu). Odbierając pakiet startowy innej osoby, należy mieć przy sobie również podpisane przez nią Oświadczenie dopuszczające do startu!

Czy jedna osoba z drużyny może odebrać wszystkie pakiety jednocześnie?

 

Jak najbardziej, to spore ułatwienie dla większych grup! Osoba odbierająca pakiety będzie jednak potrzebować zgody pozostałych członków grupy na odbiór pakietów w ich imieniu. Kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu (tylko do wglądu) oraz podpisane przez nich Oświadczenia. Wszystkie dokumenty udostępnimy do pobrania z naszej strony, bliżej terminu wydarzenia.  Jeżeli Twoja grupa liczy więcej niż 20 osób, Kapitan Drużyny może się z nami skontaktować wcześniej w celu omówienia sposobu odbioru pakietów. 

08. Przygotowania do startu

W jaki sposób przygotować się do startu w Survival Race?

Trenuj wytrwale i rozciągaj wszystkie partie ciała. Chcesz dowiedzieć się, jakie ćwiczenia pomogą pokonać Ci przeszkody? Sprawdź “Przewodnik po przeszkodach”, naszego Facebooka oraz Instagrama.

Czy mogę gdzieś sprawdzić, jakie przeszkody przypisane są do konkretnego dystansu?

 

Wszystkie przeszkody są na naszej stronie w zakładce “Przeszkody”. Na każdym dystansie dopasowujemy konstrukcje do danego poziomu trudności. Pamiętaj też, że nie musisz przechodzić  każdej przeszkody – możesz wykonać karne burpees (komenda “padnij-powstań”) i biec dalej.

Zapomniałam/em, o której startuje, gdzie to mogę sprawdzić?

Zaloguj się na swój profil, z którego zakupiłaś/eś start i wejdź w szczegóły biegu.

Gdzie znajdę mapę trasy Survival Race?

 

Mapę trasy publikujemy na naszych profilach społecznościowych i stronie internetowej bliżej terminu wydarzenia Survival Race.

Ile czasu przed startem najlepiej pojawić się na wydarzeniu?

Polecamy pojawić się przynajmniej 2 h przed biegiem Survival Race. Warto zarezerwować sobie czas na odbiór pakietu (chwilowo mogą pojawić się kolejki w Biurze Zawodów), przebranie się, pozostawienie rzeczy w przechowalni/depozycie i przygotowanie. Na 15 minut przed biegiem rozpoczyna się rozgrzewka w Strefie Startu.

To będzie mój pierwszy bieg z przeszkodami. Jak się ubrać i co zabrać? 

Załóż wygodny strój z technicznego, oddychającego materiału. Polecamy nasze koszulki Survival Race z przewiewnego i szybko schnącego materiału. Będziesz miał kontakt z wodą, więc unikaj bawełny, żeby nie wyziębić organizmu. Lepiej nie zabieraj ze sobą na trasę plecaka czy saszetki – na trasie 6 i 12 km będzie przynajmniej jeden punkt nawadniania. Przydatną rzeczą będą rękawiczki. Buty muszą trzymać się stopy, więc zwiąż je mocno! Wybierz podeszwę, która umożliwi Ci komfortowy i bezpieczny bieg po różnych nawierzchniach. Nie ubieraj nowych butów! Przed biegiem trzeba je rozchodzić, żeby nie zrobiły Ci się odciski na trasie.

Czy muszę umieć pływać?

Spokojnie, nie musisz. Ale, Wojowniku! To nie oznacza, że survivalowy bieg ukończysz czysty i suchy …

Czy przed biegiem jest wspólna rozgrzewka ?

TAK! W trosce o Wasze organizmy, przed każdą falą biegu prowadzimy rozgrzewkę. Chcemy jak najlepiej Was przygotować do startu oraz uchronić Was przed kontuzjami i osiągnąć najlepszy wynik!

09. Na miejscu

Gdzie można zostawić swoje rzeczy podczas wydarzenia?

Im mniej, tym lepiej. Najpotrzebniejsze Ci rzeczy będziesz mógł zostawić w depozycie, którego miejsce podamy bliżej daty wydarzenia Survival Race. Mając jednak asystę w postaci rodziny czy znajomych – warto swoje rzeczy zostawić im, ponieważ w depozycie bywają często kolejki.

Gdzie będzie survivalowe miasteczko i sklep?

Bliżej terminu wydarzenia, udostępniamy na naszej stronie oraz portalach społecznościowych survivalowe mapki informacyjne. Śledź nas!

Czy podczas wydarzenia będzie wyznaczona strefa parkingowa dla uczestników Survival Race?

 

O miejscach parkingowych będziemy informować bliżej daty wydarzenia Survival Race.

Podczas ostatniego eventu zgubiłam/em rzeczy gdzie mogę się zgłosić?

Nie krępuj się zapytać i napisz do nas [email protected] ! Może uda się nam Tobie pomóc!

Jakie gadżety są dostępne u sklepie stacjonarnym?

Bandamy, worko-plecaki, bluzy SR – koszulki dziecięce i koszulki techniczne dla dorosłych, kubki, okulary oraz opaski silikonowe Survival Race.

Czy można przyjść na wydarzenie jako kibic?

Oczywiście, wstęp na teren wydarzenia jest bezpłatny! Wpadaj na Survival Race i baw się razem z nami! Zarazimy Cię pozytywną energią i jeszcze złapiesz survivalowego bakcyla.

10. Wyniki + nagrody

Czy podczas wydarzenia prowadzona jest klasyfikacja zawodników?

Tak, jest prowadzona klasyfikacja. W zestawie startowym otrzymujesz przypisany do Ciebie chip, który mierzy Twój czas z dokładnością do 0,01s. W fali LEGEND nagradzamy trzy najlepsze kobiety i  trzech najlepszych mężczyzn z każdego dystansu. Jeśli biegniesz w pozostałych falach, na mecie dostaniesz pamiątkowy medal. Wyniki z Wrocławia dostępne są na stronie STS Timing, a z Poznania na B4SPORT. Na naszej stronie internetowej w ogólnej klasyfikacji do 3 dni od zakończenia wydarzenia. Pamiętaj, aby zwrócić chip na mecie biegu.

Kiedy poznam swój czas, w jakim przebiegłam/em dystans na Survival Race?

 

Zgodnie z regulaminem mamy 3 dni od zakończenia wydarzenia na publikację klasyfikacji ogólnej na naszej stronie internetowej. Prosimy o cierpliwość.

Gdzie znajdę swój wynik z biegu?

Wyniki z Wrocławia dostępne są na stronie STS Timing, a z Poznania na B4SPORT.

Czy dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody?

 

Wszyscy kochamy nagrody! W fali LEGEND nagradzamy trzy najlepsze kobiety oraz trzech najlepszych mężczyzn na każdym dystansie. Jeżeli startujesz w zwykłej fali, otrzymujesz medal po przekroczeniu mety, nie masz jednak możliwości stanięcia na podium.

Kto otrzymuje medal na starcie? 

Każdy, kto przekroczy metę, otrzyma oryginalny medal Survival Race 2022. Jest o co walczyć w VIII sezonie. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, napisz do nas!

11. Seria LEGEND

Czym jest fala LEGEND? Czym różni się od zwykłej fali?

Fala LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie: STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani na te fale będą mieli możliwość walki o podium oraz atrakcyjne nagrody. Nagrodzonych zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu. Zapisać może się każdy zgodnie z wolnymi miejscami. Pamiętaj, liczba miejsc w fali jest ograniczona!

Czy żeby zapisać się do fali LEGEND muszę spełnić określone warunki?

Do fali LEGEND może zapisać się każdy z wolą walki o podium i nagrody. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że uczestników tej fali obowiązują inne zasady. Przede wszystkim, nie możesz ominąć żadnej przeszkody i musisz pokonać je w 100% samodzielnie  (wyjątek stanowi przeszkoda “Rampa”, którą mogą ominąć kobiety). Wszystkie zasady poznasz TUTAJ

Czy można się przepisać z fali OPEN do LEGEND? Jak to zrobić?

Jeśli nabrałeś chęci na walkę o podium w fali LEGEND, napisz do nas [email protected]
W ramach wolnych miejsc pomożemy Ci dokonać jednorazowej zmiany do 30 dni przed wydarzeniem.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Array ( [ID] => 4730 [key] => field_5f8ed573173a8 [label] => Instagram - galeria [name] => insta_gallery [prefix] => acf [type] => repeater [value] => Array ( [0] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 4678 [id] => 4678 [title] => 2017-014 [filename] => 2017-014.jpg [filesize] => 118363 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-014.jpg [link] => https://survivalrace.pl/galeria/attachment/2017-014/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => 2017-014 [status] => inherit [uploaded_to] => 4428 [date] => 2020-10-12 14:48:50 [modified] => 2020-10-12 14:48:50 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 1000 [height] => 667 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-014-150x150.jpg [thumbnail-width] => 150 [thumbnail-height] => 150 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-014-300x200.jpg [medium-width] => 300 [medium-height] => 200 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-014-768x512.jpg [medium_large-width] => 768 [medium_large-height] => 512 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-014.jpg [large-width] => 1000 [large-height] => 667 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-014.jpg [1536x1536-width] => 1000 [1536x1536-height] => 667 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-014.jpg [2048x2048-width] => 1000 [2048x2048-height] => 667 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [1] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 4698 [id] => 4698 [title] => 2017-002 [filename] => 2017-002.jpg [filesize] => 126932 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-002.jpg [link] => https://survivalrace.pl/galeria/attachment/2017-002/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => 2017-002 [status] => inherit [uploaded_to] => 4428 [date] => 2020-10-12 14:49:14 [modified] => 2020-10-12 14:49:14 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 1000 [height] => 667 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-002-150x150.jpg [thumbnail-width] => 150 [thumbnail-height] => 150 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-002-300x200.jpg [medium-width] => 300 [medium-height] => 200 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-002-768x512.jpg [medium_large-width] => 768 [medium_large-height] => 512 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-002.jpg [large-width] => 1000 [large-height] => 667 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-002.jpg [1536x1536-width] => 1000 [1536x1536-height] => 667 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2017-002.jpg [2048x2048-width] => 1000 [2048x2048-height] => 667 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [2] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 4643 [id] => 4643 [title] => 2016-011 [filename] => 2016-011.jpg [filesize] => 200249 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2016-011.jpg [link] => https://survivalrace.pl/galeria/attachment/2016-011/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => 2016-011 [status] => inherit [uploaded_to] => 4428 [date] => 2020-10-12 14:45:07 [modified] => 2020-10-12 14:45:07 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 1000 [height] => 667 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2016-011-150x150.jpg [thumbnail-width] => 150 [thumbnail-height] => 150 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2016-011-300x200.jpg [medium-width] => 300 [medium-height] => 200 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2016-011-768x512.jpg [medium_large-width] => 768 [medium_large-height] => 512 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2016-011.jpg [large-width] => 1000 [large-height] => 667 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2016-011.jpg [1536x1536-width] => 1000 [1536x1536-height] => 667 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2016-011.jpg [2048x2048-width] => 1000 [2048x2048-height] => 667 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [3] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 4537 [id] => 4537 [title] => 2018-021 [filename] => 2018-021.jpg [filesize] => 65008 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2018-021.jpg [link] => https://survivalrace.pl/galeria/attachment/2018-021/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => 2018-021 [status] => inherit [uploaded_to] => 4428 [date] => 2020-10-12 13:10:27 [modified] => 2020-10-12 13:10:27 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 1000 [height] => 667 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2018-021-150x150.jpg [thumbnail-width] => 150 [thumbnail-height] => 150 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2018-021-300x200.jpg [medium-width] => 300 [medium-height] => 200 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2018-021-768x512.jpg [medium_large-width] => 768 [medium_large-height] => 512 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2018-021.jpg [large-width] => 1000 [large-height] => 667 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2018-021.jpg [1536x1536-width] => 1000 [1536x1536-height] => 667 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2018-021.jpg [2048x2048-width] => 1000 [2048x2048-height] => 667 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [4] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 4488 [id] => 4488 [title] => 2019-001 [filename] => 2019-001.jpg [filesize] => 62588 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2019-001.jpg [link] => https://survivalrace.pl/galeria/attachment/2019-001/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => 2019-001 [status] => inherit [uploaded_to] => 4428 [date] => 2020-10-12 12:37:34 [modified] => 2020-10-12 12:37:34 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 1000 [height] => 667 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2019-001-150x150.jpg [thumbnail-width] => 150 [thumbnail-height] => 150 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2019-001-300x200.jpg [medium-width] => 300 [medium-height] => 200 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2019-001-768x512.jpg [medium_large-width] => 768 [medium_large-height] => 512 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2019-001.jpg [large-width] => 1000 [large-height] => 667 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2019-001.jpg [1536x1536-width] => 1000 [1536x1536-height] => 667 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2020/10/2019-001.jpg [2048x2048-width] => 1000 [2048x2048-height] => 667 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) ) [menu_order] => 18 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 6 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [collapsed] => [min] => 0 [max] => 0 [layout] => table [button_label] => [_name] => insta_gallery [_valid] => 1 [sub_fields] => Array ( [0] => Array ( [ID] => 4731 [key] => field_5f8ed676cc442 [label] => Zdjęcie [name] => img [prefix] => acf [type] => image [value] => [menu_order] => 0 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [return_format] => array [preview_size] => medium [library] => all [min_width] => [min_height] => [min_size] => [max_width] => [max_height] => [max_size] => [mime_types] => [_name] => img [_valid] => 1 ) [1] => Array ( [ID] => 4732 [key] => field_5f8ed67ecc443 [label] => Link [name] => link [prefix] => acf [type] => url [value] => [menu_order] => 1 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [_name] => link [_valid] => 1 ) [2] => Array ( [ID] => 4733 [key] => field_5f8ed68fcc444 [label] => Tytuł [name] => title [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 2 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => title [_valid] => 1 ) [3] => Array ( [ID] => 4734 [key] => field_5f8ed696cc445 [label] => Podtytuł [name] => subtitle [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 3 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => subtitle [_valid] => 1 ) ) )

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda