start wrocław

Legend

Kochasz wyzwania, chcesz się zmierzyć z najlepszymi i powalczyć o podium? Wystartuj w fali LEGEND, pokonaj wszystkie przeszkody i zgarnij atrakcyjne nagrody!

LEGEND to nazwa pierwszej fali, która startuje na dystansie STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Startując w tej fali musisz się zastosować do specjalnych zasad i pokonać wszystkie przeszkody samodzielnie. Inaczej oddasz obsłudze specjalną opaskę startową (wyjątek – kobiety mogą ominąć rampę).

Uczestnictwo w fali LEGEND kosztuje odpowiednio: STARTER – 129zł, WARRIOR – 159zł,  MACHINE – 169zł. Liczba miejsc  jest mocno ograniczona, nie zwlekaj z zakupem biletu i PODEJMIJ WYZWANIE teraz!

W 2019 roku zwycięzcy zdobyli nagrody o łącznej wartości 25 000 zł! Były to między innymi produkty od Militaria.pl (latarki czołowe, łuki, multitoole), zestawy odzieży i gadżetów od Step Records i Patriotic, zestawy naturalnych kosmetyków Tołpa oraz ZEW for men, suplementy ze sklepu Formotiva, sportowe okulary GOGGLE® oraz zestawy i akcesoria od pozostałych Partnerów biegu.

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE ZAWODNIKÓW STARTUJĄCYCH W FALI LEGEND ZNAJDZIESZ TUTAJ.

walka o podium

i atrakcyjne nagrody

wszystkie przeszkody

pokonywane samodzielnie

pokonywanie przeszkód legend

specjalne zasady

na trasie

zasady fal legend

3 pierwsze miejsca

klasyfikacji kobiet

3 pierwsze miejsca legend kobiety

3 pierwsze miejsca

klasyfikacji mężczyzn

3 pierwsze miejsca legend mężczyźni

NASI SPONSORZY I PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda