Treningi

We współpracy z profesjonalnymi trenerami oraz najlepszymi ośrodkami sportowymi stworzyliśmy specjalne plany treningowe. Każdy, kto chce się przygotować do podjęcia naszego wyzwania, znajdzie dla siebie odpowiednią formę ćwiczeń. Systematyczność i efektywność to zasady, które pomogą nam osiągnąć wspólny cel!

  • Zapisz się na nasze autorskie, darmowe plany treningowe, które pomogą zwiększyć siłę i wytrzymałość całego ciała. Bez dodatkowego sprzętu, w dowolnym miejscu!
  • Sprawdź przygotowujące do wrześniowych biegów, grupowe zajęcia w najbliższych sieciach fitness. Ośrodki blisko Ciebie możesz sprawdzić na naszej mapie treningowej.

Już wkrótce wystartują dedykowane, survivalowe treningi przygotowujące do VII sezonu biegów z przeszkodami we Wrocławiu i w Poznaniu.

OŚRODKI TRENINGOWE SURVIVAL RACE

Znajdziesz tam ludzi których łączy ta sama pasja i chęć podnoszenia sobie poprzeczki.

Szlifuj formę w naszymi partnerami sportowymi:

Sprawdź gdzie i kiedy organizowane są treningi!

kliknij by przejść do kalendarzy z rozpiską miejsc i godzin

Kalendarz Wrocław

Kalendarz Poznań

Treningi w innych miastach

NASI SPONSORZY I PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda