Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

O SURVIVAL RACE KIDS

Teraz Twój dzieciak też może się pobrudzić, więc zmieszaj go z błotem! Pozwól dziecku skutecznie rozładować nieskończone pokłady energii. Survival Race Kids to impreza towarzysząca Survival Race. To bieg z przeszkodami przygotowany dla uczestników w wieku od 3 do 13 lat.

Przed nami aż trzy imprezy:
★ 11 maja szykujemy unikalną trasę dla dzieciaków na terenach hali i kąpieliska ORBITA we Wrocławiu podczas SPARTAN FAMILY CHALLENGE,
★ 1-2 czerwca rozpoczynamy survivalowy sezon na Malcie w Poznaniu,
★ 21-22 września świętujemy wielki finał przy Morskim Oku we Wrocławiu!

RELACJA Z SR KIDS 2018

Długość dystansu oraz ilość i poziom trudności przeszkód do pokonania dostosowana jest do grupy wiekowej uczestnika. Zapisując dziecko na bieg, prosimy brać pod uwagę wiek ukończony w dniu startu:

★ Dystans KRASNAL to ok. 700 m trasy z ok. 10 przeszkodami dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat;

★★ Dystans PIRAT to ok. 1 400 m trasy z ok. 10 przeszkodami dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat;

★★★ Dystans NINJA to ok. 2 000 m trasy z ok. 15 przeszkodami dla dzieci w wieku od 11 do 13 lat.

Dopuszczamy możliwość towarzyszenia rodzica/opiekuna prawnego podczas pokonywania trasy bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do zapoznania się z FAQ.

ZAPISY I CENNIK

Ilość miejsc w fali jest ograniczona! Jeśli chcesz zapewnić dziecku start o konkretnej godzinie, która dodatkowo zgrywa się z godziną Twojego startu na Survival Race - nie czekaj, kup bilet już dziś! W przypadku wolnych miejsc na poszczególne fale istnieje możliwość zakupu biletu w Sklepie Stacjonarnym Survival Race w miasteczku, w trakcie trwania imprezy. Start w Survival Race KIDS zakupiony przez stronę kosztuje 49 zł, na miejscu wydarzenia (TYLKO w przypadku dostępności miejsc!) kosztować będzie 59 zł. Start podczas 11 maja w hali ORBITA to koszt 39 zł (49 zł na miejscu).

Prosimy o pojawienie się z dziećmi przynajmniej na 20 minut przed godziną startu w celu weryfikacji danych oraz przeprowadzenia rozgrzewki przed startem.


PAKIET STARTOWY

Uczestnik Survival Race KIDS otrzyma:

  • start na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami pod opieką pracowników Survival Race;

  • buff / komin Survival Race;

  • wodę;

  • zniżkę na zakup koszulki dziecięcej w Sklepie Stacjonarnym Survival Race.

Na każdego zwycięzcę, który pokona tor przeszkód, na mecie czekać będzie specjalnie przygotowany na tą okazję medal!

SPARTAN FAMILY CHALLENGE

Już 11 maja podczas wielkiego, sportowego święta SPARTAN FAMILY CHALLENGE szykujemy dla Waszych pociech niepowtarzalny tor przeszkód, porządną dawkę błota i niezapomnianą PRZYGODĘ!

Rozgrzejemy dzieciaki przed aktywnym latem i przedłużeniem wakacji, jakie zapewnimy podczas miejskiego biegu z przeszkodami 21-22 września.

Na terenie wrocławskiej hali i kąpieliska ORBITA na małych Wrocławian czeka szereg atrakcji, które pozwolą rozładować całe pokłady energii! Nie zabraknie też sportowej rozrywki dla dużych dzieci i integracji dla całych rodzin!

Więcej informacji TUTAJ.

REGULAMIN I ZGODY

Regulamin imprezy Survival Race KIDS dostępny jest tutaj.

Obowiązkową zgodę rodzica na start dziecka w Survival Race KIDS można znaleźć tutaj.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/