Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Witamy w ekipie SR!

Survival Race CORPS to ekipa wolontariuszy tworząca biegi z przeszkodami. Dołączając do nas, przeżyjesz niecodzinną przygodę i zgarniesz nowe doświadczenia! Ale to nie wszystko - w zamian za pomoc w nagrodę otrzymasz wartościowe benefity, w tym m.in. bon na start w jednym z naszych biegów!

To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Dołącz do nas i stwórzmy razem SURVIVAL RACE CORPS - najlepszą ekipę eventową na świecie!

Widzimy się w 2020 roku!

Dołącz do naszej >> grupy na Facebook’u <<, żeby być na bieżąco z SR CORPS.

Obszary pracy

Powiedz nam, w czym czujesz się najmocniej i co najbardziej Cię interesuje. Postaramy się dopasować zadania do Ciebie, a opcji jest sporo:

  • SR KIDS - pomagamy najmłodszym survivalowcom przeżyć swoją przygodę i pokonać trasę biegu.

  • OBSŁUGA TRASY PODCZAS BIEGU - motywujemy uczestników podczas biegu i tłumaczymy, jak pokonywać przeszkody, ale też egzekwujemy kary - tutaj można trochę pokrzyczeć!

  • BIURO ZAWODÓW - rejestrujemy uczestników, wydajemy pakiety startowe i przybijamy wysokie piątki, żeby poszło im super na trasie.

  • FOTO i VIDEO - robimy sweet focie i kręcimy zajawkowe filmy, by zdobyć fejm i mieć ekstra pamiątki.

Pakiet Wolontariusza

*Voucher na bieg do wykorzystania w kolejnej edycji Survival Race.

DOŁĄCZ DO NAS

Widzimy się w 2020 roku! Więcej info już wkrótce.

Masz pytania?

Napisz do nas na wolontariat [at] survivalrace.pl, jeżeli:

- należysz do grupy wolontariackiej,

- masz predyspozycje do bycia liderem wolontariuszy,

- chcesz podzielić się pomysłami i sugestiami odnośnie SR CORPS,

- masz dodatkowe pytania odnośnie wolontariatu.

Dołącz do naszej >> grupy na Facebook’u <<, żeby być na bieżąco z SR CORPS.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl