TRENER Survival Race

Podejmij WYZWANIE i zapisz się na nasze autorskie, darmowe plany treningowe, które pomogą zwiększyć siłę i wytrzymałość całego ciała. Bez dodatkowego sprzętu, w dowolnym miejscu!

Wybierz swój trening, a tuż po zapisaniu wyślemy Ci maila z instrukcją do dalszego działania. Masz do wyboru:

FULL BODY WORKOUT (kompleksowe treningi ogólnorozwojowe):

WYZWANIE 14 dni (treningi codzienne)
WYZWANIE 10 tygodni (3x tygodniowo)

TRENINGI DEDYKOWANE (uzupełniające inne ćwiczenia):
DLA KOBIET 14 dni (trening pośladków, brzucha i ramion)
DLA MĘŻCZYZN 14 dni (trening ramion, brzucha i klatki piersiowej)

#WYZWANIESR
Challenge accepted?!

Zacznij trenować:

Zapisz się na wybrany plan treningowy i podejmij survivalowe wyzwanie!

NASZE PLANY TRENINGOWE TO WYZWANIA:

Przygotowane przez survivalowych ekspertów zestawy ćwiczeń można wykonywać samodzielnie lub w grupie, w domu, na świeżym powietrzu czy na siłowni. Plany treningowe są elastyczne, więc każdy może spróbować swoich sił – niezależnie czy ćwiczysz regularnie, czy dopiero rozpoczynasz przygodę ze sportem. Samodzielnie dopasujesz intensywność treningu do swojej formy. To Ty decydujesz, ile z siebie dasz!

Uruchamiając jeden z naszych programów będziesz regularnie otrzymywać wiadomości z kolejnymi treningami. Otrzymasz dokładne opisy ćwiczeń oraz przekierowanie na stronę internetową z filmami instruktażowymi, dotyczącymi prawidłowego wykonania rozgrzewki, rozciągania i techniki poszczególnych ćwiczeń. Pamiętaj, nie musisz być zarejestrowanym uczestnikiem biegu, żeby korzystać z naszych treningów.

>> SPRAWDŹ SŁOWNIK POJĘĆ TRENINGOWYCH <<

DO KOGO SKIEROWANE SĄ NASZE PLANY? Do Ciebie!

Plany treningowe składają się z zestawów ćwiczeń, które wszechstronnie rozwijają Twoje ciało. Każde z nich zawiera swoją wersję skalowaną, dzięki czemu nie musisz się przejmować brakiem umiejętności w wykonaniu któregoś z nich. Nie narzucamy Ci tempa pracy. To Ty decydujesz ile powtórzeń wykonasz, w jakim czasie zrealizujesz zadanie i ile z siebie dasz podczas treningu.

GDZIE TRENUJEMY?

To zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Dobry będzie każdy fragment podłogi. Wolisz trenować w zaciszu swoich czterech ścian? Nic prostszego! Możesz wygospodarować do tego celu trochę miejsca w salonie, pokoju dziennym, sypialni, a nawet kuchni. Preferujesz otwartą przestrzeń? Wyrusz do parku bądź wyjdź na balkon. Najlepiej ćwiczy Ci się poza domem? Spakuj plecak i wybierz się do klubu fitness czy na siłownię.

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA

Pamiętaj o trzech zasadach treningowych Survival Race podczas każdego WORKOUT’u:

#1 TECHNIKA

Myślisz, że potrafisz prawidłowo wykonać pompkę, wiesz co to burpee? Aby trening był efektywny i nie zakończył się kontuzją, opanuj technikę wykonywania każdego ćwiczenia. Jeśli któreś z nich będzie dla Ciebie zbyt obciążające, sprawdź jego wersję skalowaną. To łatwiejsza opcja poszczególnych ćwiczeń, której stopniowa realizacja doprowadzi Cię do wykonania docelowego ruchu.

#2 REGULARNOŚĆ

Konsekwentnie realizuj założony plan. Tylko regularny trening przyniesie założone efekty.

#3 INTENSYWNOŚĆ

Podczas treningu to Ty decydujesz o intensywności wykonywania ćwiczeń.

Nie narzucamy Ci tempa pracy. Ty najlepiej wiesz na co Cię stać!

NASI SPONSORZY I PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda