PLAN TRENINGOWY: 10 TYGODNI

• TRENING SKALOWANY – DLA KAŻDEGO
• BEZ UŻYCIA SPRZĘTU, W DOWOLNYM MIEJSCU
• ZAPLANOWANY NA OK. 45 MINUT
• FULL BODY WORKOUT – TRENING OGÓLNOROZWOJOWY
• CODZIENNIE OTRZYMASZ SWÓJ ZESTAW ĆWICZEŃ NA EMAILA

Podczas wykonywania 10-tygodniowego planu treningowego pobudzisz wszystkie partie mięśniowe. Dzięki temu poprawisz swoją siłę i sprawność, a także równomiernie wzmocnisz i wyrzeźbisz ciało. Challenge accepted?!

ZDOBĄDŹ SWÓJ PLAN TRENINGOWY:


OPIS DZIAŁANIA SYSTEMU

Po zapisaniu się wyślemy Ci maila z instrukcją do dalszego działania, a już godzinę później pakiet z pierwszym treningiem. Otrzymasz dostęp filmów instruktażowych dotyczących prawidłowe wykonanie rozgrzewki, rozciągania jak i techniki poszczególnych ćwiczeń. Jeśli nie znajdziesz pierwszego maila w skrzynce odbiorczej, sprawdź folder „oferty”.

Jeżeli będziesz chciał zrezygnować z otrzymywania kolejnych wiadomości, w każdej chwili będzie to możliwe! Wystarczy, że zaznaczysz w otrzymanym mailu informację o anulowaniu subskrypcji. Nie wysyłamy spamu ani nie udostępniamy baz danych.

WPROWADZENIE DO PLANU

Swój plan możesz realizować w dowolnym miejscu i czasie! Pojedyńczy trening zajmuje około 45min, więc z łatwością wpiszesz go w codzienny rozkład zajęć. Tygodniowy system realizacji treningów powinien wyglądać następująco:

  1. TRENING
  2. Dzień odpoczynku
  3. TRENING
  4. Dzień odpoczynku
  5. TRENING
  6. Dzień odpoczynku
  7. Dzień odpoczynku

Każdy kolejny trening zostanie automatycznie wysłany do Ciebie w odpowiednim czasie Wykonaj trening w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości! Tylko konsekwentna praca przynosi rezultaty! WORK HARD – PLAY HARD

PRZED KAŻDYM TRENINGIEM

Ważną sprawą jest zaplanowanie treningów. Koniecznie zaopatrz się w:

ZDOBĄDŹ SWÓJ PLAN TRENINGOWY:


NASI SPONSORZY I PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda