Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Poczuj ZEW - kosmetyki w paczkach nagród!

Poczuj ZEW - kosmetyki w paczkach nagród!

Partnerem Survival Race w szóstym sezonie została marka, która od wielu lat dba o męskie ciała i brody!

Na survivalowym pokładzie w nowym pięcioleciu witamy naturalną, polską markę ZEW for men. Mamy coś dla prawdziwych twardzieli!

Najlepsi zawodnicy, którzy powalczą o podium w pierwszych falach LEGEND, otrzymają pakiety nagród - w tym zestawy od naszego nowego Partnera: Niezbędnik Brodacza oraz Niezbędnik Golibrody. W zestawach Panowie znajdą mydła do pielęgnacji twarzy, włosów i zarostu.

ZEW for men to naturalne kosmetyki z węglem drzewnym z Bieszczad oraz czarną hubą, a także akcesoria do golenia i pielęgnacji brody. Inspiracją do stworzenia nowej, polskiej marki stały się podróże po bezdrożach i dzika natura.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl