Survival race kids

01. Survival Race KIDS - zapisy online

Chcę zapisać swoje dziecko na Survival Race KIDS. W jaki sposób mogę to zrobić?

Aby zapisać dziecko, wystarczy założyć profil na www.zapisy.survivalrace.pl, a następnie przejść przez proces zapisów: wybrać Survival Race KIDS, miasto i dystans wraz z godziną startu dziecka. Na koniec można opłacić start, wybierając odpowiednią formę płatności. Po dokonaniu opłaty przyjdzie potwierdzenie zapisu na maila i tym samym dziecko będzie zapisane na Survival Race KIDS!

Uwaga – w profilu prosimy podać imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego, nie dziecka!
Prosimy nie uzupełniać rozmiaru koszulki – dotyczy tylko biegu dla dorosłych.
Informacja o wyborze rozmiaru jest informacją systemową. Wszystkie rozmiary będą dostępne podczas wydarzenia w naszym sklepie stacjonarnym.

Nie otrzymałem/am potwierdzenia zapisu na maila, co robić?

Jeśli minęło 15 minut i nadal nie masz u siebie potwierdzenia zapisu, odśwież skrzynkę pocztową, sprawdź zakładki oferty lub SPAM. Jeśli potwierdzenie nie dotrze w ciągu 24 godzin, napisz do nas na: [email protected]

Opłaciłem/am bieg, ale na moim profilu nadal widnieje brak opłaty startowej, co robić?

Sprawdź, czy na pewno poprawnie logujesz się na swój profil, używając adresu e-mail, który podawałeś/aś przy zakupie biletu. Jeśli nie widzisz dokonanego zapisu, napisz na [email protected], podając używany w naszym systemie adres mailowy oraz numer transakcji Tpay, który znajdziesz w mailu potwierdzającym płatność.

Zapisałem/am swoje dziecko na bieg. W jaki sposób mogę uzupełnić dane? Kogo dane mam podać, jeżeli zapisuje kilkoro dzieci?

W profilu podaj swoje dane lub dane innej osoby dorosłej (rodzica/opiekuna prawnego), która przyjdzie razem z dzieckiem/dziećmi, by odebrać pakiet startowy. Aby uzupełnić dane, zaloguj się na swój profil i skorzystaj z opcji edycji danych w kolumnie po lewej stronie.

Podczas uzupełniania danych wyskakuje mi możliwość podania rozmiaru koszulki jednak bez dziecięcej rozmiarówki. Co zrobić?

W pakiecie startowym Survival Race KIDS nie ma koszulki, tylko voucher ze zniżką na jej zakup w sklepie stacjonarnym podczas wydarzenia. Z tego powodu nie musisz uzupełniać opcji rozmiaru koszulki – jest ona przystosowana tylko dla uczestników biegu dla dorosłych.

Czy mogę zmienić godzinę startu dziecka?

Możesz zmienić godzinę startu swojego dziecka, wybierając wśród dostępnych na dany moment fal. Wystarczy, że wejdziesz w szczegóły biegu na swoim profilu i po prawej stronie wybierzesz opcję “Zarządzaj grupą”, a następnie “Zmiana fali”. Dokonaj zmiany godziny spośród dostępnych w profilu.

Uwaga – zmiany można wprowadzać nie później niż na tydzień przed biegiem!

Gdzie znajdę zgodę rodzica na start dziecka w wydarzeniu?

Regulamin biegu oraz zgoda rodzica na start dziecka znajdują się na dole w profilu (“2. Oświadczenie”) oraz tutaj.

Zapomniałam/em, o której startuje moje dziecko. Gdzie mogę to sprawdzić?

Zaloguj się na swój profil, z którego zakupiono start Twojego dziecka i wejdź w szczegóły biegu Survival Race.

Czy za dopłatą mogę przepisać udział mojego dziecka na pakiet dla dorosłej osoby?

Niestety, biorąc pod uwagę różne sytuacje losowe, nie ma takiej możliwości zmiany u nas w systemie.

Jak mogę dokupić jeszcze jeden bilet na ten sam dystans i godzinę, który już obecnie mam wykupiony?

Aby dokupić bilet do istniejącej już grupy w danym przedziale wiekowym, należy zalogować się na swój PROFIL i wejść w szczegóły obecnie posiadanego już  zapisu, poprzez kliknięcie na kafelek z informacjami o biegu. Na dole strony pojawi się możliwość powiększenia grupy poprzez wybór “Większa ekipa? dokup miejsca w wyścigu”

02. Survival Race KIDS - bilety

Czy liczba miejsc jest ograniczona? Czy mogę kupić bilet na SR KIDS na miejscu wydarzenia?

Tak, ilość miejsc jest ograniczona! Bilety będą dostępne na miejscu wydarzenia tylko w przypadku wolnych miejsc. Lepiej więc zakupić bilet, zapisując dziecko online, zwłaszcza, że cena jest wtedy korzystniejsza. Cena biletu w dniu imprezy jest wyższa. Biletu na wydarzenie zakupisz TUTAJ.

Jak sprawdzić, czy są jeszcze dostępne miejsca na bieg?

Możesz to sprawdzić w naszym systemie zapisów – wybierz miasto i dystans, by zobaczyć wszystkie dostępne fale.

W jaki sposób mogę odebrać opaskę startową dziecka? Jakie dokumenty są do tego potrzebne?

Aby odebrać opaskę startową dziecka, należy zgłosić się 45 minut przed planowaną godziną startu do Biura Zawodów Survival Race KIDS. Jego godziny otwarcia i lokalizacja zostanie podana bliżej terminu wydarzenia. Do odbioru opaski będzie potrzebna zgoda rodzica, podanie danych z profilu, na który został wykupiony start, a także okazanie dokumentu tożsamości potwierdzającego dane z profilu.

Czy opaskę startową dziecka może odebrać inna osoba dorosła, która przyjdzie z moim dzieckiem?

Tak, ale osoba odbierająca opaskę musi posiadać podpisaną przez rodzica/opiekuna prawnego >>Zgodę na udział dziecka<< oraz >>Upoważnienie odbioru<<.

Czy mogę przepisać start na inne dziecko lub inne miasto?

Nie ma takiej możliwości, ale możesz upoważnić inną osobę do odbioru w Twoim imieniu. Dane dziecka wypisujemy na miejscu. W razie odbioru pakietu przez inną osobę dorosłą konieczne jest posiadanie upoważnienia odbioru opaski startowej.

WAŻNE – zmiany możesz dokonać maksymalnie 2 dni przed wydarzeniem. Po zamknięciu systemu zapisów nie będzie możliwości edycji danych. 

Czy mogę zwrócić bilet na SR KIDS?

Po dokonaniu płatności za start dziecka, nie ma możliwości zwrotu biletu, ani terminu wydarzenia. Do 30 dni przed biegiem istnieje jednak możliwość przepisania uczestnictwa dziecka na inna osobę. W tym celu należy zmienić dane osobowe w naszym systemie zapisów – pamiętaj, aby wpisać dane osoby dorosłej (rodzica/opiekuna), nie dziecka!

Czy mogę kupić voucher dla dziecka jako prezent?

Pewnie, że tak! To fantastyczny pomysł na prezent, który sprawi dziecku ogromną radość!

Moje dziecko zgubiło medal. Czy jest możliwość otrzymać go ponownie?

Jest nam bardzo przykro z powodu poczucia straty małych wojowników. Nie mamy jednak możliwości przesłania drugiego medalu za ten sam bieg. Zapraszamy na inne wydarzenie, zgodnie z naszym HARMONOGRAMEM, aby otrzymać kolejne trofeum.

03. Survival Race KIDS - zasady

Czy dziecko musi mieć ukończone 3 lata, aby wziąć udział w biegu?

Tak, Survival Race KIDS to bieg dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Dziecko musi mieć ukończone minimum 3 lata w dniu biegu. W drodze wyjątku umożliwiamy start poniżej 3 roku życia pod opieką osoby dorosłej.

W jaki sposób wybrać dystans odpowiedni dla mojego dziecka?

Survival Race KIDS to trzy dystanse dostosowane do poziomu koordynacji ruchowej, motoryczności i wieku dzieci. Dystans KRASNAL jest odpowiedni dla maluchów w wieku od 3 do 6 lat. PIRAT to rozwiązanie dla dzieci pomiędzy 7 a 10 rokiem życia. NINJA to dystans dla starszaków pomiędzy 11 a 13 rokiem życia.

Pamiętaj, że dopasowanie wieku do dystansu jest umowne, to Ty decydujesz, na który dystans zapisać swoje dziecko. Jeśli uważasz, że może sobie nie poradzić z długością trasy, zapisz swoją pociechę na niższy dystans. Jeśli czujesz, że Twoje dziecko jest bardzo wysportowane jak na swój wiek, możesz śmiało zapisać je na wyższy dystans.

Obawiam się, że moje dziecko nie poradzi sobie samodzielnie z niektórymi przeszkodami. Czy mogę mu towarzyszyć na trasie?

Jeżeli jest taka potrzeba, umożliwiamy rodzicowi lub opiekunowi prawnemu bezpłatne towarzyszenie dziecku podczas pokonywania toru Survival Race KIDS. Dodatkowo na trasie biegu obecni są wolontariusze, którzy dbają o bezpieczeństwo małych zawodników, a także w razie potrzeby pomagają w pokonaniu przeszkody.

Jeśli moje dziecko jest sprawne fizycznie, czy może wystartować w starszej kategorii?

Jeśli Twoje dziecko czuje się na siłach i pragnie nowych wyzwań, może spróbować swoich umiejętności na dłuższym dystansie.

Czy mogę sprawdzić przeszkody, jakie czekają na dzieci?

Nie publikujemy spisu przeszkód na Survival Race KIDS. Przeszkody, jakie przygotowujemy dla dzieci, są dostosowane do ich wieku oraz poziomu motoryczności. W zakładce KIDS możesz zobaczyć kilka zdjęć przykładowych przeszkód z survivalowej trasy dla najmłodszych.

Jak ubrać dziecko na bieg?

Najważniejsze, aby czuło się komfortowo. Ubierz swoje dziecko w wygodny strój, który może zniszczyć lub pobrudzić. Niech ubierze też sprawdzone buty sportowe. Koniecznie weźcie ubranie na zmianę!

Czy dzieci mają liczony czas?

Nie liczymy dzieciom czasu i nie prowadzimy klasyfikacji – najważniejsza jest dobra zabawa! Chcemy, aby każde dziecko czuło się dobrze i z radością pokonywało przygotowane przeszkody, a na mecie wszyscy mali uczestnicy otrzymują pamiątkowy medal.

Prognoza pogody przewiduje deszcz podczas najbliższego biegu Survival Race KIDS. Czy wydarzenie się odbędzie?

Pogoda nam niestraszna, bieg odbędzie się planowo. Zapraszamy wszystkich małych wojowników mimo deszczu, w końcu to survival! Warto jednak zaopatrzyć dziecko w dodatkową odzież i buty na zmianę.

04. Survival Race KIDS - na miejscu

Gdzie można zostawić rzeczy dziecka w czasie biegu?

Informacje o ewentualnym depozycie udostępniamy tydzień przed wydarzeniem wraz z innymi najważniejszymi aktualnościami dotyczącymi biegu. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia danego miasta na naszym Facebooku, aby być na bieżąco z najważniejszymi informacjami.

Czy po wydarzeniu będzie można skorzystać z przebieralni i pryszniców?

Staramy się, aby wszędzie była taka możliwość, lecz nie zawsze są na to warunki w danej lokalizacji. Prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii. Śledź nasze profile społecznościowe i zapisz się do newslettera, by nie przegapić aktualności.

Czy podczas imprezy będzie strefa z jedzeniem dla dzieci?

W wybranych miastach pojawi się strefa gastronomiczna z food truckami – sprawdź nasze wydarzenia Survival Race KIDS na Facebooku.

Jakie gadżety będą dostępne w sklepie stacjonarnym?

W naszym sklepie, znajdującym się nieopodal Biura Zawodów Survival Race KIDS, znajdziesz między innymi survivalowe bandamy, worko-plecaki, koszulki dziecięce, kubki, okulary, czapki z daszkiem, frisbee oraz opaski silikonowe Survival Race.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

    Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności.

    Array ( [ID] => 4730 [key] => field_5f8ed573173a8 [label] => Instagram - galeria [name] => insta_gallery [aria-label] => [prefix] => acf [type] => repeater [value] => Array ( [0] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 10975 [id] => 10975 [title] => girls2023 [filename] => girls2023.webp [filesize] => 35608 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [link] => https://survivalrace.pl/galeria/attachment/girls2023/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => girls2023 [status] => inherit [uploaded_to] => 4428 [date] => 2023-10-30 09:33:51 [modified] => 2023-10-30 09:33:51 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/webp [type] => image [subtype] => webp [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 800 [height] => 533 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023-400x400.webp [thumbnail-width] => 400 [thumbnail-height] => 400 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [medium-width] => 800 [medium-height] => 533 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023-768x512.webp [medium_large-width] => 768 [medium_large-height] => 512 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [large-width] => 800 [large-height] => 533 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [1536x1536-width] => 800 [1536x1536-height] => 533 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [2048x2048-width] => 800 [2048x2048-height] => 533 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [1] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 10786 [id] => 10786 [title] => poznan-dziekujemy [filename] => poznan-dziekujemy.png [filesize] => 267070 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [link] => https://survivalrace.pl/aktualnosci/poznan-2024/attachment/poznan-dziekujemy/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => poznan-dziekujemy [status] => inherit [uploaded_to] => 10785 [date] => 2023-06-27 12:21:16 [modified] => 2023-06-27 12:21:16 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/png [type] => image [subtype] => png [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 750 [height] => 501 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy-400x400.png [thumbnail-width] => 400 [thumbnail-height] => 400 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [medium-width] => 750 [medium-height] => 501 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [medium_large-width] => 750 [medium_large-height] => 501 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [large-width] => 750 [large-height] => 501 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [1536x1536-width] => 750 [1536x1536-height] => 501 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [2048x2048-width] => 750 [2048x2048-height] => 501 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [2] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9505 [id] => 9505 [title] => kafelki3-3 [filename] => kafelki3-3-2.jpg [filesize] => 98968 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-3/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-3 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:57 [modified] => 2022-11-30 11:51:57 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [3] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9224 [id] => 9224 [title] => AGA_7374 [filename] => AGA_7374.jpg [filesize] => 31935 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374.jpg [link] => https://survivalrace.pl/galeria/attachment/aga_7374/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => aga_7374 [status] => inherit [uploaded_to] => 4428 [date] => 2022-10-13 11:10:26 [modified] => 2022-10-13 11:10:26 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 1000 [height] => 668 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374-400x400.jpg [thumbnail-width] => 400 [thumbnail-height] => 400 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374-800x534.jpg [medium-width] => 800 [medium-height] => 534 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374-768x513.jpg [medium_large-width] => 768 [medium_large-height] => 513 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374.jpg [large-width] => 1000 [large-height] => 668 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374.jpg [1536x1536-width] => 1000 [1536x1536-height] => 668 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374.jpg [2048x2048-width] => 1000 [2048x2048-height] => 668 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [4] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9515 [id] => 9515 [title] => kafelki3-5 [filename] => kafelki3-5-2.jpg [filesize] => 57156 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-5/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-5 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:52:01 [modified] => 2022-11-30 11:52:01 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) ) [menu_order] => 18 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 6 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [collapsed] => [min] => 0 [max] => 0 [layout] => table [button_label] => Add Row [_name] => insta_gallery [_valid] => 1 [sub_fields] => Array ( [0] => Array ( [ID] => 4731 [key] => field_5f8ed676cc442 [label] => Zdjęcie [name] => img [aria-label] => [prefix] => acf [type] => image [value] => [menu_order] => 0 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [return_format] => array [preview_size] => medium [library] => all [min_width] => [min_height] => [min_size] => [max_width] => [max_height] => [max_size] => [mime_types] => [_name] => img [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [1] => Array ( [ID] => 4732 [key] => field_5f8ed67ecc443 [label] => Link [name] => link [aria-label] => [prefix] => acf [type] => url [value] => [menu_order] => 1 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [_name] => link [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [2] => Array ( [ID] => 4733 [key] => field_5f8ed68fcc444 [label] => Tytuł [name] => title [aria-label] => [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 2 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => title [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [3] => Array ( [ID] => 4734 [key] => field_5f8ed696cc445 [label] => Podtytuł [name] => subtitle [aria-label] => [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 3 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => subtitle [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) ) [rows_per_page] => 20 )