11

Lut

Zakochani na Survival Race – poznaj historię Agi i Staszka

Zaczęli w Survival Race, teraz biegną razem przez życie!

Survival Race łączy <3

Dla Agnieszki i Staszka to miał być pierwszy start w biegu z przeszkodami. Los chciał, że choć wcześniej się nie znali, znaleźli się w jednej drużynie. – Na początku rozmawialiśmy tylko online, bo mieliśmy grupę do kontaktu z osobami startującymi – wspomina Staszek. W pamięć podczas biegu zapadła im rampa, gdzie pomógł Agnieszce wspiąć się na szczyt i to właśnie tam wykonano im pierwsze wspólne zdjęcie.

– Nasza grupa miała najgorszy z czasów, bo wszyscy zatrzymaliśmy się, aby wesprzeć jedną z koleżanek, która doznała lekkiego urazu. Spodobała mi się postawa Agnieszki, która postanowiła pomóc i odwieźć ją do domu. Odwiedziłem dziewczyny później i zaprosiłem Agnieszkę na kawę. Zgodziła się – dodaje Staszek, który w poprzednim roku napisał do nas w celu zorganizowania sesji ślubnej na naszym torze z przeszkodami.

Powrót po dwóch latach na SR – dla sesji ślubnej!

Zdjęciami przed organizowanym we Wrocławiu w 2017 roku Survival Race chcieli odbyć sentymentalną podróż do czasów, kiedy się poznali. Oboje są aktywni fizycznie i uprawiają różne sporty, a bieg z przeszkodami zdecydowanie ich połączył. Przekonali się, że mogą liczyć na swoją pomoc i razem dobrze się bawią. Wkrótce Agnieszka i Staszek będą obchodzić pierwszą rocznicę ślubu – spędzą ją w czwórkę, razem ze swoim maluszkiem oraz psiakiem, którzy towarzyszyli im także podczas sesji.

Historia Agnieszki i Staszka jest dowodem na to, że sport i wspólna aktywność łączy ludzi w silne, bliskie relacje. Chcesz znaleźć swoją drugą połówkę? A może przydałby się w Twoim związku impuls, który scementuje Wasz związek? Start w biegu z przeszkodami i sprawdzenie się w przeróżnych warunkach na trasie będzie idealnym rozwiązaniem! 🙂

Odpowiednia motywacja do treningu jest niezbędna do tego, aby przynosił on oczekiwane efekty. Dbaj o to, aby trening był tak zaplanowany, żeby sprawiał Ci przyjemność – ENJOY YOUR WORKOUT!  Odwiedź nas w mediach społecznościowych: Facebook i Instagram!
Walentynkowe pakiety dostępne tutaj: bit.ly/SR-sklep

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat biegu? Sprawdź FAQ  i inne Aktualności !

Gotowy na podjęcie wyzwania? Zapisz się na Survival Race!

TAGI: zakochani survival race

 

Sortuj według tagów:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda