26

Lis

W VII sezonie wracamy do Wrocławia i Poznania!

Siódmą edycję miejskiego biegu z nowymi przeszkodami rozpoczynamy w samym sercu Dolnego Śląska! Survival Race powróci w okolice wrocławskiego Morskiego Oka na zróżnicowaną trasę 30 i 31 maja 2020 (dołącz do >> wydarzenia na Facebooku <<).

Tym razem w stolicy Wielkopolski będziemy świętować wielki finał – i to już dwa tygodnie po starcie, 13 i 14 czerwca 2020 (dołącz do >> wydarzenia na Facebooku <<).

Tradycyjnie w obu miastach będzie można wybrać jeden z trzech dystansów: STARTER (3 km, 15 przeszkód), WARRIOR (6 km, 30 przeszkód) i MACHINE (12 km, 50 przeszkód) lub zmierzyć się z najlepszymi w fali LEGEND. Można pobiec solo (ale pomagać na trasie i sięgać po pomocną dłoń innych Survivalowców), lub zebrać ekipę i załapać się na zniżki grupowe (obowiązujące już od 5 osób – sprawdź CENNIK). 

Nie zapominamy także o młodszych Wojownikach! Na dystansie JUNIOR trasę dla dorosłych będą mogli pokonać uczestnicy w wieku 14-16 lat, a dla dzieci w wieku 3-13 lat przygotujemy nowe tory Survival Race KIDS. Zaczynamy odliczanie!

Sortuj według tagów:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda