01

Kwi

QUIZ – sprawdź, czy poradzisz sobie na survivalowej wyprawie

Czas, który spędzamy teraz w domach, warto jak najlepiej wykorzystać – do własnego rozwoju, edukacji czy poszerzania pasji. Włączając się w akcję #ZostańWDomu opracowaliśmy darmowe plany treningowe, aby każdy mógł zadbać o swoje ciało bez wychodzenia czy dodatkowego sprzętu. Tym razem przygotowaliśmy coś dla dużych, jak i małych Survivalowców!

Survival jako sport i sztuka przetrwania – wymaga ogromnej wiedzy, którą trzeba umieć wykorzystać w trudnych warunkach. W naszym quizie sprawdzicie, czy jesteście w stanie przetrwać w ekstremalnych sytuacjach. Poznacie odpowiedzi na zaskakujące pytania oraz dowiecie się o kilku trikach i zasadach, które można wykorzystać podczas survivalowej wyprawy. Nauka poprzez zabawę to przede wszystkim frajda i angażowanie emocji. A kiedy zaangażujemy emocje, szybciej się uczymy. Udanej przygody!

>> ZAGRAJ W QUIZ <<

Survivalowy quiz jest częścią akcji GovTechPolska #ZostańWDomu i #AkcjaEdukacja, w którą Survival Race włącza się razem ze Sponsorem Strategicznym ORLEN.

Tagi:

Sortuj według tagów:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda