13

Sie

UWAGA! Survival Race przeniesiony na 2021 rok!

Survivalowcy! Od marca pracowaliśmy pełną parą i robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by we wrześniu zapewnić Wam biegowe wydarzenia we Wrocławiu i w Poznaniu na najwyższym poziomie. Sytuacja związana z koronawirusem mocno wpłynęła na produkcję survivalowych eventów, ale założenie było takie, że w okresie wakacyjnym wszystko się ustabilizuje i wróci do normy.

Obecnie cały czas trzymamy rękę na pulsie i jesteśmy w stałym kontakcie z władzami miast, służbami porządkowymi oraz lokalnymi zarządcami ośrodków, na których terenie odbywają się biegi. Pomimo gruntownych przygotowań związanych z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, niezbędną dezynfekcją, wytycznymi Rady Ministrów i szeregiem innych wymogów, z każdym dniem wzrasta ryzyko, że nie będziemy mogli zorganizować eventów zgodnie z planem. Ostatnie tygodnie przyniosły także kolejny wzrost zakażeń COVID-19, a my do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy jednoznacznej zgody wszystkich zaangażowanych podmiotów na organizację wydarzeń.

Otrzymujemy również od Was mnóstwo wiadomości z zapytaniami i obawami. Wiemy, że wielu Survivalowców, którzy chcieli wystartować w biegu, zmieniło swoje plany z uwagi na niepewną sytuację i zaniepokojenie wywołane pandemią.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty, decyzje rządu i władz lokalnych, Wasze obawy i ryzyko odwołania wydarzeń na ostatnią chwilę, po długich naradach i konsultacjach zmuszeni jesteśmy podjąć tę ciężką decyzję: 

Survival Race zostaje przeniesiony na 2021 rok.

WROCŁAW: 29 – 30 maja 2021
POZNAŃ: 12 – 13 czerwca 2021

Prosimy Was o wyrozumiałość w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Survival Race to tysiące uczestników, kilkanaście tysięcy kibiców, kilkuset pracowników i wolontariuszy – jedno z największych biegowych wydarzeń w Polsce niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność. Mamy nadzieję, że w obliczu panującej pandemii i ciężkiego dla branży eventowej czasu, zrozumiecie słuszność naszej decyzji.

Zakupione do tej pory pakiety startowe zachowują swoją ważność – wszyscy Survivalowcy, którzy zdobyli już bilety, mają zapewniony start w przyszłorocznych biegach. Nowe terminy zmienią się w naszym systemie automatycznie, więc nie musicie podejmować żadnych kroków. Macie także możliwość dowolnej zmiany daty startu lub miasta, w którym pobiegniecie w 2021 roku.

Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie w tych niełatwych chwilach – najlepszą pomocą będzie zatrzymanie już kupionych biletów i udział w Survival Race 2021. Mamy nadzieję, że zachowacie swoje pakiety startowe i wpadniecie do nas po dobrą dawkę adrenaliny!

Jeśli mimo wszystko nie będziecie mogli dołączyć do nas w nowych terminach, prosimy o kontakt – wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Jednocześnie informujemy, że mimo niesprzyjających okoliczności nie zwalniamy tempa! Przed nami więcej czasu na dopracowanie i maksymalne dopieszczenie organizacji oraz produkcji eventów. Chcemy zaskoczyć Was naszymi nowymi, jeszcze nieśmiganymi przeszkodami, medalami i koszulkami w nowej odsłonie, dostarczyć mnóstwo wrażeń, emocji i energii, zapewnić niezapomnianą przygodę, porządny sprawdzian charakteru oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas naszych wydarzeń.

Z kolei przed Wami okazja na doszlifowanie formy i przygotowanie się do survivalowych przeszkód jak nigdy przedtem! Razem z naszymi partnerami i ośrodkami treningowymi, które również znajdują się obecnie w trudnej sytuacji, będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, by wspierać Was w drodze do celu.

Będziemy Was nieustannie motywować, dopingować, napędzać do działania i pomagać z treningami. Będziemy podkręcać atmosferę, rozśmieszać, rozwiewać wszelkie wątpliwości – cały czas będziemy z Wami. Dlatego mamy nadzieję, że i Wy zostaniecie z nami!

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie, jakimi darzycie nas już od 7 lat! Widzimy się w 2021 roku jeszcze silniejsi, bardziej zdeterminowani i w najlepszej możliwej formie, a Wasza cierpliwość zaowocuje niezapomnianymi, pełnymi sportowych emocji przeżyciami w nadchodzącym roku!

Sortuj według tagów:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda