Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

O SURVIVAL RACE KIDS

Teraz Twoja pociecha też może się pobrudzić, więc wymieszaj ją z błotem! Pozwól dziecku skutecznie rozładować nieskończone pokłady energii i zaraź je miłością do sportu. Niech zobaczy, że aktywne spędzanie czasu jest super. Twoje dziecko przeżyje niesamowitą przygodę, którą będzie długo pamiętać! Już nigdy nie będzie chciało usiąść przed komputerem czy telewizorem. Prócz toru z przeszkodami szykujemy też dodatkowe atrakcje!

Survival Race Kids to bieg z przeszkodami przygotowany dla uczestników w wieku od 3 do 13 lat. Tor jest dostosowany do wieku uczestników, a więc jest całkowicie bezpieczny. Wydarzenie jest imprezą towarzyszącą Survival Race. Odbywa się:

w POZNANIU 13 i 14 maja 2017 na terenie Malta Poznań,

we WROCŁAWIU 10 i 11 czerwca 2017 na terenie Stadionu Olimpijskiego,

w WARSZAWIE 17 września 2017 na terenie warszawskiego AWFu.


Długość dystansu oraz ilość i poziom trudności przeszkód do pokonania dostosowana jest od grupy wiekowej uczestnika. Zapisując dziecko na bieg, prosimy brać pod uwagę jest wiek, jaki uczestnik ma ukończony w dniu startu:

★ Dystans KRASNAL to ok. 700 m trasy z ok. 10 przeszkodami dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat;

★★ Dystans PIRAT to ok. 1 400 m trasy z ok. 10 przeszkodami dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat;

★★★ Dystans NINJA to ok. 2 000 m trasy z ok. 15 przeszkodami dla dzieci w wieku od 11 do 13 lat.

Twoje dziecko chętnie wzięłoby udział w Survival Race KIDS, ale boi się pokonać przeszkody bez Twojego wsparcia? Nie szkodzi! Dopuszczamy możliwość towarzyszenia rodzica/opiekuna prawnego podczas pokonywania trasy bez dodatkowych kosztów.

ZAPISY I CENNIK

Zapisy na Survival Race Kids odbywają się poprzez Sklep Internetowy w domenie Pasejo >> TUTAJ <<.

Kategoria KRASNAL będzie odbywać się na bieżąco. Pomiędzy godziną 10.00 a 16.00 dzieci będą mogły startować z zachowaniem zasady, aby jednocześnie na torze znajdowało się maksymalnie 30 dzieci. Kategorię wiekową PIRAT i NINJA podzielono na fale ze startem o określonych godzinach, które znajdują się poniżej.

Uwaga, ilość miejsc w fali jest ograniczona! Jeśli chcesz zapewnić dziecku start o konkretnej godzinie, która dodatkowo zgrywa się z godziną Twojego startu na Survival Race - nie czekaj, zakup bilet już dziś! W przypadku wolnych miejsc na poszczególne fale istnieje możliwość zakupu biletu w Sklepie Stacjonarnym Survival Race w miasteczku, w trakcie trwania imprezy.

Start w Survival Race KIDS w naszym Sklepie Internetowym kosztuje 40 zł, na miejscu wydarzenia kosztować będzie 45 zł.


Obowiązuje kolejność zgłoszeń - jeśli bilety na konkretną falę zostaną wykupione w Sklepie Internetowym, na miejscu wydarzenia nie będzie możliwości dopisania dziecka do tej fali. Uwaga, prosimy o pojawienie się z dziećmi przynajmniej na 20 minut przed godziną startu w celu weryfikacji danych oraz przeprowadzenia rozgrzewki przed startem.

NAGRODY

Każdy uczestnik Survival Race KIDS dostanie zniżkę na zakup koszulki dziecięcej w Sklepie Stacjonarnym Survival Race! Poza tym, na każdego zwyciężcę, który pokona tor przeszkód, na mecie czekać będzie specjalnie przygotowany na tą okazję medal.

REGULAMIN I ZGODY

Regulamin imprezy Survival Race KIDS dostępny jest tutaj.

Obowiązkową zgodę rodzica na start dziecka w Survival Race KIDS można znaleźć tutaj.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

Sponsor

https://mobilevikings.pl/pl/

Partnerzy
strategiczni

Partnerzy Strategiczni Survival Race 2017

Patroni
medialni

Patroni Medialni Survival Race 2017