Survival race

01. O Survival Race

Czym jest Survival Race?

Kiedy w nazwie wydarzenia pada słowo “SURVIVAL”, wiedz, że na pewno BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! Survival Race to pełne adrenaliny i emocji wydarzenie, gdzie uczestnicy pokonują przeszkody na specjalnie zaprojektowanym torze. Jednak formuła Survival Race to nie tylko biegi z przeszkodami. To sportowa przygoda z masą atrakcji oraz zabawy dla dzieci i dorosłych. Sprawdź naszą stronę internetową i poznaj nasze wydarzenia bliżej! 

Nigdy nie brałam/em udziału w biegu z przeszkodami. Czy to dla mnie?

Spróbuj, a sam się przekonasz! Nasze wydarzenia przygotowujemy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Trzy poziomy trudności, różniące się długością i liczbą przeszkód, pozwolą Ci wystartować bez względu na predyspozycje, poziom swojego przygotowania czy stan portfela. Stawiamy przede wszystkim na zdrową rywalizację i dobrą zabawę – jeżeli któraś przeszkoda okaże się dla Ciebie za trudna, możesz ją ominąć przez wykonanie karnego zadania (burpees – komenda “padnij-powstań”).

Czym jest fala startu?

Fala startu to grupa osób startujących o odpowiedniej godzinie. Fala ograniczona jest ilością osób, aby zapewnić startującym jak największe bezpieczeństwo i komfort biegu. 

Gdzie i kiedy odbywa się Survival Race? Czy to impreza cykliczna?

Tak, Survival Race jest imprezą cykliczną – w 2024 roku widzimy się już po raz dziesiąty! Survivalowe wyzwanie wraca do Wrocławia na tereny Morskiego Oka oraz do Poznania na teren malowniczego Jeziora Maltańskiego. Od maja do października trwa również coroczna trasa Survival Race KIDS po całej Polsce!

Ile muszę mieć lat, żeby wziąć udział w Survival Race?

Jeśli masz ukończone 18 lat, wystarczy, że się zarejestrujesz na naszej stronie i dokonasz zakupu biletu.

Jeśli masz skończone 16 lat, możesz w pełni wziąć udział w Survival Race, jeśli Twoi rodzice lub opiekunowie prawni podpiszą odpowiednią zgodę na Twój udział (do pobrania >>tutaj<<).

Jeśli masz 13-16 lat, możesz wziąć udział w formule Survival Race FAMILY, na trasie dla dorosłych, na dystansie STARTER 3 km, ale tylko w duecie z Twoim rodzicem lub opiekunem prawnym. Aby uczestniczyć w biegu musisz okazać >> zgodę << rodziców lub opiekunów prawnych. 

Pomiędzy 3 a 13 rokiem życia przygotowaliśmy formułę Survival Race KIDS!

Zastanawiam się nad wyborem dystansu. Jaki będzie dla mnie najlepszy?

Zróżnicowane długości dystansu pozwolą sprawdzić się zarówno sportowym maniakom, jak i amatorom. Nie biegasz, nie trenujesz i nie jesteś pewien?

Wybierz dystans STARTER (3 km i ok. 15 przeszkód), jeśli nie trenujesz, ale chcesz zasmakować survivalowej przygody!

Dystans WARRIOR (6 km i ok. 30 przeszkód), jeśli chcesz sprawdzić swoją sprawność na bardziej wymagających przeszkodach.

Dystans MACHINE (12 km i ok. 50 przeszkód), jesteś prawdziwym sportowym maniakiem, który chce sprawdzić pełną paletę przeszkód, jakie przygotowaliśmy na trasie w tym sezonie!

W jaki sposób mogę sprawdzić, czy zostały jeszcze wolne miejsca na Survival Race?

Jeżeli formularz zgłoszeniowy jest aktywny, oznacza to, że zapis online jest jeszcze możliwy. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”. Po wyborze odpowiedniego biegu, miasta i dystansu ukażą Ci się dostępne godziny. Po najechaniu kursorem na interesującą Cię godzinę wyświetli się dokładna ilość wolnych miejsc w tej fali. 

 

Do kiedy można zapisywać się na Survival Race? Czy ilość miejsc jest ograniczona?

Tak, ilość miejsc jest ograniczona! Im szybciej zdecydujesz się na zapis, tym lepiej. Po pierwsze, bilety są dostępne do wyczerpania danej puli. Czyli kto pierwszy, ten lepszy! Po drugie, każda fala (godzina) startu ograniczona jest ilością uczestników, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i komfort biegu. 

Czy w tym roku będzie formuła JUNIOR?

Formuła JUNIOR została zastąpiona formułą FAMILY. Młodzież między 13 a 16 rokiem życia może wziąć udział w biegu na dystansie 3km, w duecie ze swoim rodzicem lub opiekunem prawnym. Młody uczestnik biegu powinien okazać ZGODĘ rodzica lub opiekuna prawnego na start.

Czy w tym roku będzie dystans ANIMAL?

W tym roku nie planujemy dystansu ANIMAL (24 km). Jeśli masz ochotę na ekstremalne wyzwania i chcesz powalczyć o podium – wystartuj w fali LEGEND na dystansie 6 lub 12 km! Sprawdź swoje dzikie możliwości i zawalcz o wieczną chwałę!

02. Logowanie i edycja danych w profilu

W jaki sposób mogę zapisać się na Survival Race?

Jeżeli chcesz zapisać się na Survival Race, wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”. Otworzy się strona logowania. Jeżeli nie posiadasz jeszcze u nas profilu, wystarczy, że u dołu strony wybierzesz  “Nie masz konta? Załóż je teraz!”, a następnie podasz swój adres mailowy i ustawisz hasło dostępu. Możesz też wybrać logowanie przez Facebooka lub konta Google. 

Nie mogę się zalogować na swoje stare konto, próbuję zresetować hasło i nadal nie działa?

W VII sezonie zmieniliśmy nasz system na nowszy i lepszy, aby usprawnić Wam możliwość zapisu na Survival Race. Zależy nam na ochronie Waszych danych osobowych i ze względu na Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), ograniczyliśmy ich ilość do niezbędnego minimum. Dane z poprzedniego systemu w większości nie zostały zarchiwizowane, dlatego prosimy o założenie nowego konta.

Skąd będę wiedzieć, że mój profil na Waszej stronie jest aktywny?

TUTAJ sprawdzisz, czy Twój profil jest aktywny. Jeśli chcesz zalogować się na swój nowy profil, wystarczy, że klikniesz oznaczenie logowania, które znajduje się po prawej stronie przycisku “ZAPISZ SIĘ” u góry strony.

Skąd będę wiedzieć, że moja rejestracja przebiegła pomyślnie i mój profil jest aktywny?

Po poprawnym zakończeniu rejestracji oraz dokonaniu płatności (do której nastąpi automatyczne przekierowanie), na podany w trakcie rejestracji adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie wpłaty z systemu płatności oraz udziału w Survival Race. Zapis widoczny będzie również na Twoim profilu jako aktywny status i prawidłowo opłacony.

W jaki sposób mogę uzupełnić swoje dane w profilu? Do kiedy mogę to zrobić?

Kiedy zalogujesz się na swój profil, zobaczysz dwie kolumny. Jedna dotyczy Twoich danych personalnych, druga zaś zapisu na Survival Race. U dołu kolumny, po lewej stronie profilu, znajdziesz opcję edycji danych. Pamiętaj o podaniu właściwego rozmiaru koszulki! Pozwoli nam to dopasować dla Ciebie odpowiedni rozmiar podczas wydarzenia!
Edycja danych w profilu jest możliwa do 30 dni przed wydarzeniem. Po tym czasie następuje blokada systemu. Jeśli na 30 dni przed biegiem nie uzupełnisz rozmiaru swojej koszulki, to istnieje ryzyko, że będziemy musieli przekazać Ci koszulkę uniwersalną. 

Gdzie znajdę tabelę z rozmiarami koszulek?

Tabela rozmiarów dostępna jest “TUTAJ”. Dopasuj swój rozmiar koszulki i biegnij z nami! 

Zakupiłam/em miejsce dla siebie i znajomego/znajomych. W jaki sposób mogę podać jego/ich dane w systemie?

Jako Kapitan założonej przez siebie drużyny masz wyłącznie dostęp do własnych danych personalnych, nie możesz więc podać danych pozostałych uczestników drużyny. Każdy z nich musi posiadać indywidualne konto na naszej stronie i dołączyć do grupy. Wyślij pozostałym znajomym zaproszenia do dołączenia do ekipy: wejdź na swój profil w szczegóły biegu, pod informacjami o Twoim zapisie wybierz “Zaproś do grupy”. Pamiętaj, możesz to zrobić dopiero po opłaceniu startu całej drużyny! Twoi znajomi mogą też dodać się do Twojej grupy samodzielnie, korzystając z opcji “Zapisz się do grupy” u góry ich profili.

Zapomniałam/em hasła do swojego profilu. W jaki sposób mogę je odzyskać?

Wystarczy, że u dołu strony logowania wybierzesz opcję “Zresetuj hasło”. System automatycznie wygeneruje dla Ciebie nowe hasło.

Po zalogowaniu się na swój profil nie wyświetla się mój zapis, mimo że dokonałam/em już za niego płatności. Co się dzieje?

Upewnij się, że zalogowałaś/eś się na właściwy profil, z którego faktycznie wykupiłaś/eś start w Survival Race. Pamiętaj, że podczas logowania się do profilu obowiązuje ten sam mail, którego używałaś/eś podczas zakładania konta. Jeżeli jesteś na odpowiednim koncie, a Twój zapis nie jest widoczny, napisz koniecznie na [email protected], podając Twój numer płatności Tpay. Numer ten składa się z ciągu losowych liter i cyfr, zaczynających się od TR-07E.
W ten sposób będziemy mogli odnaleźć Twoją płatność w systemie i sprawdzić, co się stało. 

 

03. Zapisy indywidualne

Chcę dołączyć do utworzonej już w systemie grupy. W jaki sposób mogę to zrobić?

Wystarczy, że zalogujesz się na swój profil i w górnym panelu wybierzesz opcję “Zapisz się do grupy”. Będziesz potrzebować numeru grupy oraz jej kodu weryfikacyjnego, który otrzymasz od Kapitana drużyny.

Razem ze znajomymi zapisaliśmy się osobno, chcielibyśmy jednak utworzyć jedną grupę. W jaki sposób możemy to zrobić?

Jeśli jesteście zapisani na tym samym dystansie oraz macie opłacony start, to możecie połączyć swoje zapisy w jedną grupę. Wystarczy, że skorzystacie z opcji “Przenieś się do innej grupy”, którą znajdziecie w szczegółach wydarzenia na dole w liście uczestników Twojej grupy. Po najechaniu na swój zapis, po prawej stronie będzie szare kółeczko z dwoma strzałkami,  które należy nacisnąć.

Czy jest możliwość przepisania się z Biegu we Wrocławiu na Bieg w Poznaniu w tym samym sezonie lub przełożenia go na przyszły rok?

Nie przepisujemy pakietów startowych na inne miasto w ramach jednej edycji Survival Race. Niestety nie ma również możliwości przełożenia wykupionego biegu na kolejny rok.

Czy mogę zapisać się na Survival Race samodzielnie, bez zgłaszania drużyny?

Jak najbardziej! To do Ciebie należy decyzja, czy chcesz biec solo, czy ekipą! Na trasie jesteśmy jak jedna wielka rodzina – możesz liczyć na pomoc innych survivalowców podczas biegu.

Czy po dokonaniu zapisu mogę zmienić godzinę startu?

Możesz zmienić godzinę swojego startu, wybierając wśród dostępnych na dany moment fal. Wystarczy, że wejdziesz w szczegóły biegu na swoim profilu i wybierzesz opcję “Zmień falę/godz. startu”, która znajduje się w głównym panelu pod informacjami o Twoim zapisie. Zmiany można wprowadzać nie później niż na tydzień przed biegiem!

Czy po dokonaniu zapisu mogę zmienić wybrany dystans?

Po dokonaniu opłaty za bieg nie można już zmienić dystansu. Dystanse różnią się cenowo i nie ma możliwości dopłaty lub zwrotu różnicy ceny, zastanów się więc dobrze przed dokonaniem wyboru, bo nie będzie odwrotu!

Jak mogę zapisać się na bieg Survival Race Family?

Jeżeli jesteś między 13 a 16 rokiem życia i chcesz wziąć udział w biegu na dystansie STARTER – 3 km, przeznaczonym dla dorosłych, wystarczy że założysz PROFIL, a następnie przejdziesz przez proces zapisów: wybór formuły – Survival Race, miasta oraz dystansu 3 km wraz z godziną startu. Twój udział w biegu jest tylko możliwy w duecie – z rodzicem lub opiekunem prawnym, zatem Twój towarzysz też powinien dokonać zapisu na bieg. Podczas odbioru Pakietu Startowego należy okazać >> ZGODĘ<<  rodzica lub opiekuna prawnego na Twój udział w biegu.

04. Zapisy drużynowe

W jaki sposób mogę zgłosić drużynę na Survival Race?

Zapisy drużynowe przebiegają w ten sam sposób jak zapisy indywidualne. Skorzystaj z opcji “ZAPISZ SIĘ”, u góry strony i po wyborze odpowiedniego biegu, miasta, dystansu i godziny startu wpisz odpowiednią liczbę osób, jaką chcesz zapisać. Od 5 osób naliczana jest w systemie jednorazowa zniżka! Im większą ekipą biegniecie, tym zniżka jest większa. Pamiętaj, że przy rejestracji grupowej należy opłacić start całej grupy.

Ile maksymalnie, a ile minimalnie może być osób w drużynie?

Ogranicza Cię tylko liczba dostępnych miejsc w danej fali. Pamiętaj, że od 5 osób, przy jednorazowym zapisie, naliczamy zniżki! Zajrzyj do naszego cennika i sprawdź! Dla firm jest możliwość opłaty poprzez Fakturę VAT, która umożliwia wliczenie biletów w koszty.

W jaki sposób i od ilu osób naliczana jest zniżka za zapis grupowy?

Zniżki grupowe obowiązują przy zapisach drużyn od 5 osób wzwyż. Im więcej osób, tym większa zniżka na osobę – zmienne pule zaczynają się od 5, 10 oraz 15 osób.

Wszystkie zniżki naliczane są poprzez system automatycznie w przypadku jednorazowej – zbiorczej płatności za całą grupę. Osoby, które dopisują się do drużyny później, płacą całą kwotę biletu. Jeżeli Twoja drużyna jest liczniejsza niż 30 osób, napisz na [email protected] – przygotujemy dla Ciebie ofertę. 

Dla firm jest możliwość opłaty poprzez Fakturę VAT, która umożliwia wliczenie biletów w koszty.

W jaki sposób mogę uzupełnić dane pozostałych uczestników mojej grupy?

Wyślij pozostałym znajomym zaproszenia do dołączenia do ekipy. Wejdź w szczegóły biegu, lista uczestników Twojej grupy i przy każdym wolnym miejscu po prawej stronie jest strzałka “Wyślij zaproszenie”. Pamiętaj, możesz to zrobić dopiero po opłaceniu startu całej drużyny!

Jako Kapitan założonej przez siebie drużyny masz wyłącznie dostęp do własnych danych personalnych, więc nie możesz podać danych pozostałych uczestników drużyny. Każdy z nich musi posiadać indywidualne konto na naszej stronie i dołączyć do grupy.

Wysłałam/em znajomym zaproszenia na miejsca już opłacone, ale nie otrzymali wiadomości. Czy można ponownie wysłać zaproszenie?

Poproś znajomych, aby sprawdzili SPAM oraz zakładki typu Oferty lub Społeczności na swoich skrzynkach mailowych. Mogą też dodać się do Twojej grupy samodzielnie, korzystając z opcji “Zapisz się do grupy” u góry profilu. Będą do tego potrzebować numeru utworzonej przez Ciebie drużyny oraz kodu weryfikacyjnego, który znajdziesz w szczegółach wydarzenia.

System prosi mnie o podanie kodu weryfikacyjnego drużyny. Co to i gdzie go znajdę?

Kod weryfikacyjny to ciąg losowych liter i cyfr przypisanych do konkretnej drużyny. Posiada go Kapitan bądź osoba, która rejestrowała grupę (dokonywała zapisu i opłaty startowej). Kod można znaleźć w szczegółach biegu. 

Po wysłaniu zaproszenia na miejsce opłacone, osoby przeskoczyły na miejsca nieopłacone. Co teraz?

Wejdź na swój profil w szczegóły biegu i zrezygnuj z tego miejsca. Tym samym poproś o ponowne wysłanie zaproszenia na miejsce opłacone. W razie pytań napisz na adres: [email protected].

W treści maila napisz, z jakiego maila została założona grupa, numer grupy i jaką nosi nazwę. Pomożemy!

Utworzyłam/em i opłaciłam/em już grupę, jednak chciałyby dołączyć do niej kolejne osoby. W jaki sposób mogę je dodać?

Istnieją 3 możliwość zwiększenia ilości uczestników w opłaconej grupie:

  1. Może to zrobić Kapitan Drużyny, logując się na profil, wchodząc w szczegóły biegu jego drużyny i na samym dole klikając “Większa ekipa? Dokup miejsca w wyścigu”. 
  2. Kapitan drużyny może wysłać ze swojego profilu zaproszenie do grupy.
  3. Może to też zrobić osoba, która chce dołączyć do grupy. Taka osoba powinna zalogować się na swój profil, zakupić bilet a po opłaceniu startu, wybrać opcję “Zmień grupę” (ikona dwóch strzałek obok swojego pola uczestnika w szczegółach biegu). Następnie wpisać odpowiedni numer grupy i zatwierdzić zmianę.

Czy jest możliwa zmiana nazwy drużyny?

Tak, możecie zmienić nazwę drużyny. Jeżeli należysz do grupy, nazwę może zmienić wyłącznie Kapitan Drużyny. Opcję można znaleźć po wejściu w szczegóły biegu na profilu. Pod informacjami o Twoim zapisie, widnieje opcja “Zmień nazwę grupy”.

05. Płatności

Czym są pule cenowe i jak działają?

Bilety na nasze wydarzenia sprzedajemy w pulach. Ceny pakietów wzrastają wraz z wyczerpaniem puli w danej kwocie. Kupując wcześniej – płacisz mniej. Teraz już bez wymówek – widzimy się na starcie!

Ile kosztuje bilet na start w Survival Race?

Cena zależy od dystansu oraz puli, w której dostępne są bilety. Aktualny cennik możesz znaleźć TUTAJ.

Czy w opłacie startowej zawarte jest ubezpieczenie?

Opłata wpisowa na bieg nie pokrywa kosztów ubezpieczenia zdrowotnego zawodników, zawiera natomiast zabezpieczenie medyczne podczas wydarzenia, które doraźnie udzieli pomocy.

Chcę zapłacić za start przelewem tradycyjnym/kartą płatniczą. Jak to zrobić?

Po wyborze opcji “Przejdź do płatności” otworzy się okno z wyborem banku, do jakiego chcesz się zalogować. Poniżej będzie możliwość pobrania druku pocztowego bądź wyboru opcji “PayPal”. Kliknij jedną z wybranych opcji, a system sam cię dalej pokieruje. W razie pytań napisz do nas na [email protected].

Nie opłaciłam/em startu po automatycznym przekierowaniu. Co teraz zrobić?

W takim przypadku wystarczy wejść w swój profil i szczegóły zarezerwowanego biegu. Pojawi się czerwony prostokąt i u dołu opcja “Zapłać teraz”, która przekieruje Cię do zakończenia płatności. 

Zarezerwowałam/em bieg. Ile mam czasu na dokonanie płatności?

Po zarezerwowaniu biegu masz tylko 48 h na opłacenie startu w Survival Race. Po tym czasie system automatycznie usuwa rezerwację. Aby dokonać płatności, wystarczy wejść w swój profil i szczegóły zarezerwowanego biegu. Pojawi się czerwony prostokąt i u dołu opcja “Zapłać teraz”, przekieruje Cię do zakończenia płatności.

Czy mogę uzyskać fakturę za zakup biletu?

Jak najbardziej! Wystarczy, że napiszesz na [email protected]. W treści maila podaj wszelkie dane potrzebne do wystawienia faktury: (imię, nazwisko, ewentualną nazwę firmy, adres), a także numer grupy, której faktura ma dotyczyć. Dbamy o środowisko – faktury przekazujemy wyłącznie w wersji elektronicznej.

Zapłaciłem za bilet, ale na moim profilu nadal mam brak płatności. Co teraz zrobić?

Weryfikacja płatności następuje w ciągu doby (24h). Jeżeli po tym czasie Twoja płatność na profilu widnieje jako nieopłacona, zgłoś się do nas na [email protected]

Podczas zakupu biletów pojawiła się opłata manipulacyjna. Z czego ona wynika i czy można jej uniknąć?

W przypadku płatności elektronicznych doliczana jest opłata manipulacyjna (prowizja banków, obsługa płatności mobilnych), w wysokości 1,5% od wartości koszyka. Aby ominąć opłatę manipulacyjną, napisz do nas na: [email protected], a my wystawimy Ci fakturę VAT i dokonasz zwykłego przelewu.

06. Vouchery i kody rabatowe

Dostałam/em w prezencie voucher na start w Survival Race. W jaki sposób mogę go wykorzystać?

Na voucherze prezentowym jest kod umożliwiający zapis na Survival Race. Wybierz opcję: “ZAPISZ SIĘ”, na naszej stronie, zaloguj się na swój profil i dokonaj zapisu na bieg w wybranym przez siebie mieście, dobierz dystans. W podsumowaniu zamówienia wpisz kod aktywacyjny z vouchera. System, po jego zatwierdzeniu, automatycznie naliczy zniżkę w wysokości 100% wysokości biletu. 

Wygrałam/em w konkursie start w Survival Race. W jaki sposób mogę skorzystać z wygranej?

Skontaktuj się z Organizatorem konkursu. Najpewniej otrzymasz kod aktywacyjny, który umożliwi Ci zapis na naszej stronie internetowej. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”, na naszej stronie, zaloguj się na swój profil i dokonaj zapisu na wybrany przez siebie dystans. W podsumowaniu zamówienia wpisz kod aktywacyjny z vouchera. System po jego zatwierdzeniu powinien automatycznie naliczyć zniżkę w wysokości 100% wysokości biletu.             

Posiadam kod rabatowy. Jak mogę go wykorzystać?

Miejsce na wpisanie kodu rabatowego znajduje się w podsumowaniu zamówienia. Wybierz opcję “ZAPISZ SIĘ”, na naszej stronie, zaloguj się na swój profil i dokonaj zapisu na wybrany przez siebie dystans. W podsumowaniu zamówienia wpisz swój kod. System, po jego zatwierdzeniu, powinien automatycznie naliczyć zniżkę w wysokości przypisanej kodowi. Kody rabatowe nie sumują się dla jednego zapisu – jeden bilet to maksymalnie jedna zniżka. Jeżeli chcesz dołączyć do istniejącej drużyny, najpierw dokonaj zapisu z kodem, a następnie skorzystaj z opcji “Zapisz się do grupy”. Powodzenia!

07. Pakiet startowy

Czy mogę zwrócić lub oddać komuś pakiet startowy?

Po dokonaniu płatności za start nie ma możliwości zwrotu biletu, zmiany dystansu ani terminu wydarzenia. Do 30 dni przed biegiem istnieje jednak możliwość przepisania swojego uczestnictwa na inna osobę. Jeżeli chcesz dokonać tej zmiany, zaloguj się na swoje konto i wybierz opcję “Oddaj swój start innemu uczestnikowi”.

W jaki sposób mogę odebrać pakiet startowy? Czy jest on wysyłany do domu?

Nie rozsyłamy pakietów startowych. Można je odebrać osobiście w Biurze Zawodów w trakcie trwania wydarzenia. Lokalizację i godziny otwarcia Biura podamy bliżej terminu biegu Survival Race na naszych profilach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Czy aby wziąć udział w Survival Race, muszę podpisać jakieś oświadczenie?

Standardowo potrzebne jest poświadczenie odpowiedniego stanu zdrowia, udziału w imprezie na własną odpowiedzialność oraz oświadczenie akceptacji regulaminu – wzór oświadczenia będzie dostępny na naszej stronie internetowej do pobrania, a także dostępny w wersji drukowanej na wydarzeniu. Oświadczenie jest niezbędne do wydania pakietu startowego.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo będzie potrzebna zgoda prawnego opiekuna i ksero jego dowodu (tylko do wglądu).

Jeśli odbierasz pakiet startowy za osobę trzecią, musisz posiadać podpisane przez tę osobę oświadczenie uczestnika, a także >>upoważnienie do odbioru pakietu<<.

Jakie dokumenty będą potrzebne, aby odebrać pakiet startowy?

Standardowo potrzebne jest poświadczenie odpowiedniego stanu zdrowia, udziału w imprezie na własną odpowiedzialność oraz oświadczenie akceptacji regulaminu – wzór oświadczenia będzie dostępny na naszej stronie internetowej do pobrania, a w wersji drukowanej będzie dostępny na wydarzeniu w Biurze Zawodów. Oprócz oświadczenia do wydania pakietu startowego niezbędne jest okazanie dowodu osobistego do wglądu.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo będzie potrzebna zgoda prawnego opiekuna i ksero jego dowodu (tylko do wglądu).

Jeśli odbierasz pakiet startowy za osobę trzecią, musisz posiadać podpisane przez tę osobę oświadczenie uczestnika, ksero jej dowodu (tylko do wglądu), a także >>upoważnienie do odbioru pakietu<<.

Jakie są rozmiary koszulek w pakietach startowych? W jaki sposób mogę wpisać swój rozmiar w system?

Aktualną rozmiarówkę koszulek znajdziesz TUTAJ. Aby otrzymać w pakiecie startowym koszulkę w wybranym przez siebie rozmiarze, musisz zalogować się na swój profil i w edycji danych, w szczegółach biegu na dole jest opcja wyboru rozmiaru koszulki uczestnika, wpisz odpowiedni rozmiar koszulki. Zrób to jak najszybciej – umożliwi nam to dopasowanie dla Ciebie koszulki. Jeśli na 30 dni przed biegiem nie uzupełnisz rozmiaru swojej koszulki, to istnieje ryzyko, że będziemy musieli przekazać Ci koszulkę uniwersalną.

Czy mogę odebrać pakiet startowy po wydarzeniu?

Niestety nie. Odbiór pakietów startowych jest tylko możliwy w czasie trwania wydarzenia w biurze zawodów Survival Race.

Czy ktoś inny może odebrać mój pakiet startowy w moim imieniu?

Tak. Osoba ta będzie musiała pokazać >> Upoważnienie do odbioru pakietu startowego przez osobę trzecią << oraz kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu (tylko do wglądu). Odbierając pakiet startowy innej osoby, należy mieć przy sobie również podpisane przez nią Oświadczenie dopuszczające do startu!

Czy jedna osoba z drużyny może odebrać wszystkie pakiety jednocześnie?

Jak najbardziej, to spore ułatwienie dla większych grup! Osoba odbierająca pakiety będzie jednak potrzebować >>zgody<< pozostałych członków grupy na odbiór pakietów w ich imieniu, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu (tylko do wglądu) oraz podpisane Oświadczenia Uczestników. Wszystkie dokumenty udostępnimy do pobrania z naszej strony, bliżej terminu wydarzenia.

Jeżeli Twoja grupa liczy więcej niż 10 osób, wszystkie pakiety startowe zostaną spakowane do jednego kartonu i będą dostępne do odbioru przez Kapitana Drużyny w osobnym namiocie przy Biurze Zawodów. Wszystkie informacje oraz potwierdzenie możliwości odbioru zbiorczo pakietów Kapitan otrzyma drogą mailową przed wydarzeniem.

08. Przygotowania do startu

W jaki sposób przygotować się do startu w Survival Race?

Trenuj wytrwale i rozciągaj wszystkie partie ciała. Chcesz dowiedzieć się, jakie ćwiczenia pomogą pokonać Ci przeszkody? Sprawdź nasz kanał na YouTube oraz porady na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Czy mogę gdzieś sprawdzić, jakie przeszkody przypisane są do konkretnego dystansu?

Wszystkie przeszkody są na naszej stronie w zakładce “Przeszkody”. Na każdym dystansie dopasowujemy konstrukcje do danego poziomu trudności. Pamiętaj też, że nie musisz przechodzić  każdej przeszkody – możesz wykonać karne burpees (komenda “padnij-powstań”) i biec dalej.

Zapomniałam/em, o której startuje, gdzie to mogę sprawdzić?

Zaloguj się na swój profil, z którego zakupiłaś/eś start i wejdź w szczegóły biegu.

Gdzie znajdę mapę trasy Survival Race?

Mapę trasy publikujemy na naszych profilach społecznościowych i stronie internetowej bliżej terminu wydarzenia Survival Race.

Ile czasu przed startem najlepiej pojawić się na wydarzeniu?

Polecamy pojawić się przynajmniej 2 h przed biegiem Survival Race. Warto zarezerwować sobie czas na odbiór pakietu (chwilowo mogą pojawić się kolejki w Biurze Zawodów), przebranie się, pozostawienie rzeczy w przechowalni/depozycie i przygotowanie. Na 15 minut przed biegiem rozpoczyna się rozgrzewka w Strefie Startu.

To będzie mój pierwszy bieg z przeszkodami. Jak się ubrać i co zabrać? 

Załóż wygodny strój z technicznego, oddychającego materiału. Polecamy nasze koszulki Survival Race z przewiewnego i szybko schnącego materiału. Będziesz miał kontakt z wodą, więc unikaj bawełny, żeby nie wyziębić organizmu. Lepiej nie zabieraj ze sobą na trasę plecaka czy saszetki – na trasie 6 i 12 km będzie przynajmniej jeden punkt nawadniania. Przydatną rzeczą będą rękawiczki. Buty muszą trzymać się stopy, więc zwiąż je mocno! Wybierz podeszwę, która umożliwi Ci komfortowy i bezpieczny bieg po różnych nawierzchniach. Nie ubieraj nowych butów! Przed biegiem trzeba je rozchodzić, żeby nie zrobiły Ci się odciski na trasie.

Czy muszę umieć pływać?

Spokojnie, nie musisz. Ale, Wojowniku! To nie oznacza, że survivalowy bieg ukończysz czysty i suchy …

Czy przed biegiem jest wspólna rozgrzewka ?

TAK! W trosce o Wasze organizmy, przed każdą falą biegu prowadzimy rozgrzewkę. Chcemy jak najlepiej Was przygotować do startu oraz uchronić Was przed kontuzjami i osiągnąć najlepszy wynik!

09. Na miejscu

Gdzie można zostawić swoje rzeczy podczas wydarzenia?

Im mniej, tym lepiej. Najpotrzebniejsze Ci rzeczy będziesz mógł zostawić bezpłatnie w przechowalni, a cenniejsze fanty w płatnym depozycie. Mając jednak asystę w postaci rodziny czy znajomych – warto swoje rzeczy zostawić im, ponieważ w depozycie bywają często kolejki.

Gdzie będzie survivalowe miasteczko i sklep?

Bliżej terminu wydarzenia, udostępniamy na naszej stronie oraz portalach społecznościowych survivalowe mapki informacyjne. Śledź nas! We Wrocławiu miasteczko ulokowane jest tuż przy kąpielisku Morskie Oko, a w Poznaniu na terenie Polany Harcerza na Malcie. Sklep zawsze znajduje się w pobliżu Biura Zawodów Survival Race KIDS – biegów dla dzieci.

Czy podczas wydarzenia będzie wyznaczona strefa parkingowa dla uczestników Survival Race?

O miejscach parkingowych będziemy informować bliżej daty wydarzenia Survival Race. Z uwagi na liczbę uczestników biegu oraz kibiców zalecamy przyjazd komunikacją miejską lub pozostawienie samochodu w niedalekiej odległości od wydarzeń.

Podczas ostatniego eventu zgubiłam/em rzeczy gdzie mogę się zgłosić?

Nie krępuj się zapytać i napisz do nas [email protected] ! Może uda się nam Tobie pomóc!

Jakie gadżety są dostępne w sklepie stacjonarnym?

W naszym sklepie, znajdującym się nieopodal Biura Zawodów Survival Race KIDS, znajdziesz między innymi survivalowe bandamy, worko-plecaki, koszulki dziecięce, kubki, okulary, czapki z daszkiem, frisbee oraz opaski silikonowe Survival Race.

Czy można przyjść na wydarzenie jako kibic?

Oczywiście, wstęp na teren wydarzenia jest bezpłatny! Wpadaj na Survival Race i baw się razem z nami! Zarazimy Cię pozytywną energią i jeszcze złapiesz survivalowego bakcyla.

10. Wyniki + nagrody

Czy podczas wydarzenia prowadzona jest klasyfikacja zawodników?

Jeśli startujesz w zwykłej fali (open) na dowolnym dystansie, w zestawie startowym otrzymujesz przypisany do Ciebie chip, który mierzy Twój czas z dokładnością do 0,01s. Niezależnie od wyniku na mecie otrzymasz pamiątkowy medal. Wyniki czasowe będą dostępne na stronie STS Timing. Pamiętaj, aby zwrócić chip na mecie biegu!

W fali LEGEND (pierwszej fali) nagradzamy trzy najlepsze kobiety i  trzech najlepszych mężczyzn na dystansie 6 oraz 12 km. Zwycięzcy z podium otrzymują pakiet nagród.

Kiedy poznam swój czas, w jakim przebiegłam/em dystans na Survival Race?

Zgodnie z regulaminem mamy 3 dni od zakończenia wydarzenia na publikację klasyfikacji ogólnej na naszej stronie internetowej. Prosimy o cierpliwość.

Gdzie znajdę swój wynik z biegu?

Wyniki czasowe będą dostępne do 3 dni od zakończenia wydarzenia na stronie STS Timing.

Czy dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody?

Wszyscy kochamy nagrody! W fali LEGEND nagradzamy trzy najlepsze kobiety oraz trzech najlepszych mężczyzn na dystansie 6 oraz 12 km. Jeżeli startujesz w zwykłej fali, otrzymujesz medal po przekroczeniu mety, nie masz jednak możliwości stanięcia na podium.

Kto otrzymuje medal na starcie? 

Każdy, kto przekroczy metę, otrzyma oryginalny medal Survival Race. Jest o co walczyć! Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, napisz do nas!

11. Seria LEGEND

Czym jest fala LEGEND? Czym różni się od zwykłej fali?

Fala LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie: WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani na te fale będą mieli możliwość walki o podium oraz atrakcyjne nagrody, muszą jednak pokonać samodzielnie wszystkie przeszkody na trasie. Nagrodzonych zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu. Zapisać może się każdy zgodnie z wolnymi miejscami. Pamiętaj, liczba miejsc w fali jest ograniczona!

Czy żeby zapisać się do fali LEGEND muszę spełnić określone warunki?

Do fali LEGEND może zapisać się każdy z wolą walki o podium i nagrody. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że uczestników tej fali obowiązują inne zasady. Przede wszystkim, nie możesz ominąć żadnej przeszkody i musisz pokonać je w 100% samodzielnie (wyjątek stanowi przeszkoda “Rampa”, którą mogą ominąć kobiety). Wszystkie zasady poznasz TUTAJ

Czy można się przepisać z fali OPEN do LEGEND? Jak to zrobić?

Jeśli nabrałeś chęci na walkę o podium w fali LEGEND, napisz do nas [email protected] – w ramach wolnych miejsc pomożemy Ci dokonać jednorazowej zmiany do 30 dni przed wydarzeniem.

Czy fala Legend jest również na dystansie 3 km?

Fala LEGEND startuje tylko na dystansach WARRIOR (6 km) I MACHINE (12 km).

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

    Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności.

    Array ( [ID] => 4730 [key] => field_5f8ed573173a8 [label] => Instagram - galeria [name] => insta_gallery [aria-label] => [prefix] => acf [type] => repeater [value] => Array ( [0] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 10975 [id] => 10975 [title] => girls2023 [filename] => girls2023.webp [filesize] => 35608 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [link] => https://survivalrace.pl/galeria/attachment/girls2023/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => girls2023 [status] => inherit [uploaded_to] => 4428 [date] => 2023-10-30 09:33:51 [modified] => 2023-10-30 09:33:51 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/webp [type] => image [subtype] => webp [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 800 [height] => 533 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023-400x400.webp [thumbnail-width] => 400 [thumbnail-height] => 400 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [medium-width] => 800 [medium-height] => 533 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023-768x512.webp [medium_large-width] => 768 [medium_large-height] => 512 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [large-width] => 800 [large-height] => 533 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [1536x1536-width] => 800 [1536x1536-height] => 533 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/10/girls2023.webp [2048x2048-width] => 800 [2048x2048-height] => 533 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [1] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 10786 [id] => 10786 [title] => poznan-dziekujemy [filename] => poznan-dziekujemy.png [filesize] => 267070 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [link] => https://survivalrace.pl/aktualnosci/poznan-dziekujemy-2/attachment/poznan-dziekujemy/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => poznan-dziekujemy [status] => inherit [uploaded_to] => 10785 [date] => 2023-06-27 12:21:16 [modified] => 2023-06-27 12:21:16 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/png [type] => image [subtype] => png [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 750 [height] => 501 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy-400x400.png [thumbnail-width] => 400 [thumbnail-height] => 400 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [medium-width] => 750 [medium-height] => 501 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [medium_large-width] => 750 [medium_large-height] => 501 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [large-width] => 750 [large-height] => 501 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [1536x1536-width] => 750 [1536x1536-height] => 501 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2023/06/poznan-dziekujemy.png [2048x2048-width] => 750 [2048x2048-height] => 501 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [2] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9505 [id] => 9505 [title] => kafelki3-3 [filename] => kafelki3-3-2.jpg [filesize] => 98968 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-3/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-3 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:51:57 [modified] => 2022-11-30 11:51:57 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-3-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [3] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9224 [id] => 9224 [title] => AGA_7374 [filename] => AGA_7374.jpg [filesize] => 31935 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374.jpg [link] => https://survivalrace.pl/galeria/attachment/aga_7374/ [alt] => [author] => 5 [description] => [caption] => [name] => aga_7374 [status] => inherit [uploaded_to] => 4428 [date] => 2022-10-13 11:10:26 [modified] => 2022-10-13 11:10:26 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 1000 [height] => 668 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374-400x400.jpg [thumbnail-width] => 400 [thumbnail-height] => 400 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374-800x534.jpg [medium-width] => 800 [medium-height] => 534 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374-768x513.jpg [medium_large-width] => 768 [medium_large-height] => 513 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374.jpg [large-width] => 1000 [large-height] => 668 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374.jpg [1536x1536-width] => 1000 [1536x1536-height] => 668 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/10/AGA_7374.jpg [2048x2048-width] => 1000 [2048x2048-height] => 668 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) [4] => Array ( [img] => Array ( [ID] => 9515 [id] => 9515 [title] => kafelki3-5 [filename] => kafelki3-5-2.jpg [filesize] => 57156 [url] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [link] => https://survivalrace.pl/kafelki3-5/ [alt] => [author] => 16 [description] => [caption] => [name] => kafelki3-5 [status] => inherit [uploaded_to] => 0 [date] => 2022-11-30 11:52:01 [modified] => 2022-11-30 11:52:01 [menu_order] => 0 [mime_type] => image/jpeg [type] => image [subtype] => jpeg [icon] => https://survivalrace.pl/wp-includes/images/media/default.png [width] => 371 [height] => 280 [sizes] => Array ( [thumbnail] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [thumbnail-width] => 371 [thumbnail-height] => 280 [medium] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [medium-width] => 371 [medium-height] => 280 [medium_large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [medium_large-width] => 371 [medium_large-height] => 280 [large] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [large-width] => 371 [large-height] => 280 [1536x1536] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [1536x1536-width] => 371 [1536x1536-height] => 280 [2048x2048] => https://survivalrace.pl/wp-content/uploads/2022/11/kafelki3-5-2.jpg [2048x2048-width] => 371 [2048x2048-height] => 280 ) ) [link] => https://survivalrace.pl/galeria/ [title] => [subtitle] => ) ) [menu_order] => 18 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 6 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [collapsed] => [min] => 0 [max] => 0 [layout] => table [button_label] => Add Row [_name] => insta_gallery [_valid] => 1 [sub_fields] => Array ( [0] => Array ( [ID] => 4731 [key] => field_5f8ed676cc442 [label] => Zdjęcie [name] => img [aria-label] => [prefix] => acf [type] => image [value] => [menu_order] => 0 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [return_format] => array [preview_size] => medium [library] => all [min_width] => [min_height] => [min_size] => [max_width] => [max_height] => [max_size] => [mime_types] => [_name] => img [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [1] => Array ( [ID] => 4732 [key] => field_5f8ed67ecc443 [label] => Link [name] => link [aria-label] => [prefix] => acf [type] => url [value] => [menu_order] => 1 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [_name] => link [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [2] => Array ( [ID] => 4733 [key] => field_5f8ed68fcc444 [label] => Tytuł [name] => title [aria-label] => [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 2 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => title [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) [3] => Array ( [ID] => 4734 [key] => field_5f8ed696cc445 [label] => Podtytuł [name] => subtitle [aria-label] => [prefix] => acf [type] => text [value] => [menu_order] => 3 [instructions] => [required] => 0 [id] => [class] => [conditional_logic] => 0 [parent] => 4730 [wrapper] => Array ( [width] => [class] => [id] => ) [default_value] => [placeholder] => [prepend] => [append] => [maxlength] => [_name] => subtitle [_valid] => 1 [parent_repeater] => field_5f8ed573173a8 ) ) [rows_per_page] => 20 )