Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Informacje

SURVIVAL RACE WROCŁAW

Wielki finał sezonu zobaczymy ponownie we Wrocławiu. Kąpiele błotne, leśne podbiegi, wspinaczka na Kilimandżaro czy przeprawa przez opuszczone baseny to tylko szczypta atrakcji, jakie spotkacie na trasie! Survivalowe miasteczko nie pozwoli Ci się nudzić - wielka strefa gastro, strefa wyzwań, strefy partnerów z dodatkowymi atrakcjami, a gdy już zabraknie Ci mocy będziesz mógł zrelaksować się w strefie chillu. Więcej szczegółów nie zdradzamy, sprawdźcie sami już w październiku!


KIEDY >> 21/22 WRZEŚNIA 2019 (sobota/niedziela)

SOBOTA (21 września): dystanse STARTER - 3 km / MACHINE - 12 km

NIEDZIELA (22 września): dystans WARRIOR - 6 km

SR KIDS będą dostępne przez cały weekend (sobota + niedziela)

GDZIE >> MORSKIE OKO WROCŁAW (ul. Fryderyka Chopina 27)


RELACJA Z WROCŁAWIA 2018:


ZBIERAJ EKIPĘ! W grupie jest raźniej, a motywacja jest jeszcze większa! Zbierz znajomych i stwórzcie razem survivalową ekipę!

NOWE ATRAKCJE! Na uczestników i kibiców będzie czekać nowa Strefa Festiwalowa Survival Race, na którą wstęp jest bezpłatny! Darmowe skoki i inne nagrody od naszych partnerów będzie można wygrać w licznych konkursach. Więcej informacji będziemy ujawniać na naszym fanpage'u.

POZIOM TRUDNOŚCI! Survival Race zaprojektowaliśmy w taki sposób, że nie ma miejsca na wymówki! Trzy stopnie, różniące się dystansami i ilością przeszkód, pozwolą Ci wystartować w biegu bez względu na predyspozycje psycho-fizyczne, poziom swojego przygotowania czy stan portfela! Wystarczy, że wybierzesz jedno z ctrzech wyzwań. Pamiętaj, że w grupie motywacja jest znacznie większa!

★ STARTER - 3 km próby z 15 przeszkodami dla początkujących!

★★ WARRIOR - 6 km walki z 30 przeszkodami dla wojowników!

★★★ MACHINE - 12 km piekła z 50 przeszkodami dla najtwardszych!

Jeśli przeszkody okażą się dla Ciebie zbyt trudne, ciągle możesz ukończyć wyścig! Wystarczy, że wykonasz karę treningową przed sędzią technicznym.

NAGRODY I KWALIFIKACJE! W Survival Race walczysz nie tylko o chwałę na mecie: zapisz się do fali LEGEND i stań do walki o niesamowite nagrody! Fala LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani na te fale będą mieli możliwość walki o podium. Nagrodzone zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu. Nagradzane są trzy najszybsze osoby. Każdy z zawodników po przekroczeniu mety otrzymuje oryginalny medal Survival Race 2019! Biegniesz drużyną, która liczy co najmniej 5 osób? Postarajcie się, bo najlepsza drużyna z każdego dystansu zgarnie specjalną statuetkę!

Pakiet Startowy

Start w Survivalu gwarantuje Ci:

 • Wysokiej jakości koszulkę techniczną Survival Race;

 • Skorzystanie z atrakcji survivalowego miasteczka;

 • Opaskę motywującą do dalszych treningów;

 • Chip pomiarowy;

 • Medal po przekroczeniu mety Survival Race;

 • Wysokiej jakości zdjęcia i filmy z wydarzenia;

 • Napój na mecie dla ochłody;

 • Duma, chwała i satysfakcja z osiągniętego celu.

Klasyfikacje

W Survival Race walczysz nie tylko o chwałę na mecie: zapisz się do fali LEGEND i stań do walki o niesamowite nagrody!

Fala LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani na te fale będą mieli możliwość walki o podium. Nagrodzone zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu.

Każdy z zawodników będzie miał zmierzony czas biegu, a po przekroczeniu mety otrzymuje oryginalny medal Survival Race 2019!

Biegniesz drużyną, która liczy co najmniej 5 osób? Postarajcie się, bo najlepsza drużyna z każdego dystansu zgarnie specjalną statuetkę!

Cennik

Im wcześniej się zapiszesz, tym mniej zapłacisz za bilet! Potrzebujesz dodatkowej motywacji? Zapisz się z ekipą! Im większą drużynę zbierzesz, tym większą zniżkę dostaniesz!

 • od 5 osób: zniżka 10 zł od osoby;

 • od 10 osób: zniżka 15 zł od osoby;

 • od 20 osób: zniżka 20 zł od osoby.

Ekipy powyżej 20 osób zmotywujemy dodatkowo indywidualnym zagrzewaniem do walki przez spikera na rozgrzewce oraz certyfikatem i szampanem czekającym na drużynę na mecie! Umożliwiamy też wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności.

Twoja ekipa liczy ponad 30 osób? Wynegocjuj lepszą cenę! Zapytaj o ofertę specjalną na dlafirm@survivalrace.pl

Cennik 3 KM 6 KM 12 KM
GRUDZIEŃ 2018 Najlepszy prezent na święta 124 PLN 139 PLN 149 PLN
STYCZEŃ 2019 Postanowienie noworoczne 129 PLN 144 PLN 154 PLN
LUTY 2019 Szybka decyzja 134 PLN 149 PLN 159 PLN
MARZEC 2019 Wiosenne przebudzenie 139 PLN 154 PLN 164 PLN
KWIECIEŃ 2019 Za kasę od zajączka 144 PLN 159 PLN 169 PLN
CZERWIEC 2019 Wakacyjna mobilizacja 154 PLN 169 PLN 179 PLN
LIPIEC 2019 Wakacyjna mobilizacja 159 PLN 174 PLN 184 PLN
SIERPIEŃ 2019 Spontaniczny gracz 164 PLN 179 PLN 189 PLN
WRZESIEŃ 2019 Ostatni dzwon w 2018 169 PLN 184 PLN 194 PLN

Przed startem

Wszystkie informacjie, których będziesz potrzebować przed startem podamy bliżej wydarzenia.

Dołącz też do naszej GRUPY TRÓJKĄTA MOCY na Facebooku i zapisz się na DARMOWE TRENINGI ONLINE, żeby jak najlepiej przygotować się do startu!

Dla dzieci

Teraz Twoja pociecha też może się ubrudzić - pozwól mu zmieszać się z błotem!

Zabierz swoje dziecko na Survival RACE KIDS. Więcej informacji znajdziesz w zakładce >> KIDS <<.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://brento.pl/