Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Informacje

SURVIVAL RACE WROCŁAW

Wielki finał jubileuszowego sezonu zobaczymy we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska w zeszłym sezonie pobiegło ponad 6 000 survivalowców, co było absolutnym rekordem - był to największy bieg z przeszkodami w historii Polski. Słońce, woda, piasek - szykujemy Wam przedłużenie wakacji jak się patrzy! Kąpiele błotne, leśne podbiegi, wspinaczka na Kilimandżaro czy przeprawa przez opuszczone baseny to tylko szczypta atrakcji, jakie spotkacie na trasie! Nie możesz pobiec? Survivalowe miasteczko nie pozwoli Ci się nudzić - wielka strefa gastro, strefa wyzwań, strefy partnerów z dodatkowymi atrakcjami, a gdy już zabraknie Ci mocy będziesz mógł zrelaksować się w strefie chillu. Więcej szczegółów nie zdradzamy, sprawdźcie sami już we wrześniu!


KIEDY >> 1/2 WRZEŚNIA 2018 (sobota/niedziela)

SOBOTA (1 września): dystanse STARTER - 3 km / MACHINE - 12 km / ANIMAL - 24 km

NIEDZIELA (2 września): dystans WARRIOR - 6 km

SR KIDS będą dostępne przez cały weekend (sobota + niedziela)


GDZIE >> MORSKIE OKO WROCŁAW (ul. Fryderyka Chopina 27)

RELACJA Z WROCŁAWIA 2017:


ZBIERAJ EKIPĘ! W grupie jest raźniej, a motywacja jest jeszcze większa! Zbierz znajomych i stwórzcie razem survivalową ekipę!

NOWE ATRAKCJE! Na uczestników i kibiców będzie czekać nowa Strefa Festiwalowa Survival Race, na którą wstęp jest bezpłatny! Dla najodważniejszych przygotowaliśmy skoki na poduszkę powietrzną z wysokości! Darmowe skoki i inne nagrody od naszych partnerów będzie można wygrać w licznych konkursach. Więcej informacji będziemy ujawniać na naszym fanpage'u.

POZIOM TRUDNOŚCI! Survival Race zaprojektowaliśmy w taki sposób, że nie ma miejsca na wymówki! Cztery stopnie, różniące się dystansami i ilością przeszkód, pozwolą Ci wystartować w biegu bez względu na predyspozycje psycho-fizyczne, poziom swojego przygotowania czy stan portfela! Wystarczy, że wybierzesz jedno z czterech wyzwań. Pamiętaj, że w grupie motywacja jest znacznie większa!

★ STARTER - 3 km próby z 15 przeszkodami dla początkujących!

★★ WARRIOR - 6 km walki z 30 przeszkodami dla wojowników!

★★★ MACHINE - 12 km piekła z 50 przeszkodami dla najtwardszych!

★★★★★ ANIMAL - 24 km bitwy o przetrwanie i aż 100 przeszkód dla weteranów!

Jeśli przeszkody okażą się dla Ciebie zbyt trudne, ciągle możesz ukończyć wyścig! Wystarczy, że wykonasz karę treningową przed sędzią technicznym.

NAGRODY I KWALIFIKACJE! W Survival Race walczysz nie tylko o chwałę na mecie: zapisz się do fali LEGEND i stań do walki o niesamowite nagrody! Fala LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani na te fale będą mieli możliwość walki o podium. Nagrodzone zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu. Na dystansie ANIMAL (24 km) prowadzona jest kwalifikacja OPEN. Nagradzane są trzy najszybsze osoby. Każdy z zawodników po przekroczeniu mety otrzymuje oryginalny medal Survival Race 2018! Biegniesz drużyną, która liczy co najmniej 5 osób? Postarajcie się, bo najlepsza drużyna z każdego dystansu zgarnie specjalną statuetkę!

Pakiet Startowy

Start w Survivalu gwarantuje Ci:

 • Wysokiej jakości koszulkę techniczną Survival Race;

 • Voucher na darmowy skok na poduszkę powietrzną;

 • Opaskę motywującą do dalszych treningów;

 • Chip pomiarowy;

 • Medal po przekroczeniu mety Survival Race;

 • Wysokiej jakości zdjęcia i filmy z wydarzenia;

 • Napój na mecie dla ochłody;

 • Duma, chwała i satysfakcja z osiągniętego celu.

Klasyfikacje

W Survival Race walczysz nie tylko o chwałę na mecie: zapisz się do fali LEGEND i stań do walki o niesamowite nagrody!

Fala LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani na te fale będą mieli możliwość walki o podium. Nagrodzone zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu.

Na dystansie ANIMAL (24 km) prowadzona jest kwalifikacja OPEN. Nagradzane są trzy najszybsze osoby.

Każdy z zawodników będzie miał zmierzony czas biegu, a po przekroczeniu mety otrzymuje oryginalny medal Survival Race 2018!

Biegniesz drużyną, która liczy co najmniej 5 osób? Postarajcie się, bo najlepsza drużyna z każdego dystansu zgarnie specjalną statuetkę!

Cennik

Im wcześniej się zapiszesz, tym mniej zapłacisz za bilet! Potrzebujesz dodatkowej motywacji? Zapisz się z ekipą! Im większą drużynę zbierzesz, tym większą zniżkę dostaniesz!

 • od 5 osób: zniżka 10 zł od osoby;

 • od 10 osób: zniżka 15 zł od osoby;

 • od 20 osób: zniżka 20 zł od osoby.

Ekipy powyżej 20 osób zmotywujemy dodatkowo indywidualnym zagrzewaniem do walki przez spikera na rozgrzewce oraz certyfikatem i szampanem czekającym na drużynę na mecie! Umożliwiamy też wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności.

Twoja ekipa liczy ponad 30 osób? Wynegocjuj lepszą cenę! Zapytaj o ofertę specjalną na dlafirm@survivalrace.pl

Cennik 3 KM 6 KM 12 KM
LUTY 2018 Szybka decyzja 119 PLN 129 PLN 139 PLN
MARZEC 2018 Wiosenne przebudzenie 124 PLN 134 PLN 144 PLN
KWIECIEŃ 2018 Za kasę od zajączka 129 PLN 139 PLN 149 PLN
MAJ 2018 Ostatnia szansa na Poznań 134 PLN 144 PLN 154 PLN
CZERWIEC 2018 Wakacyjna mobilizacja 139 PLN 149 PLN 159 PLN
LIPIEC 2018 Spontaniczny gracz 144 PLN 154 PLN 164 PLN
SIERPIEŃ 2018 Ostatni dzwon w 2018 149 PLN 159 PLN 169 PLN

Przed startem

Tutaj pojawią się wszystkie informacje dotyczące startu w biegu Survival Race Poznań 2018! Śledź naszą stronę oraz fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco. Znajdziesz tam ogromną dawkę motywacji do treningów i przygotowań do startu!

Dla dzieci

Teraz Twoja pociecha też może się ubrudzić - pozwól mu zmieszać się z błotem!

Zabierz swoje dziecko na Survival RACE KIDS. Więcej informacji znajdziesz w zakładce >> KIDS <<.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.steprecords.pl/ https://patriotic.pl/