Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Informacje

SURVIVAL RACE POZNAŃ

Jubileuszowy sezon rozpoczynamy w Poznaniu. Wystartujemy nad Jeziorem Maltańskim, aby zmierzyć się z przeszkodami na najciekawszych terenach okolicy, m.in. Malta Ski, Lasów Miejskich czy Term Maltańskich. Trasa będzie mocno odświeżona i zróżnicowana - coś dla siebie znajdą miłośnicy płaskich sprintów, jak i górskich podbiegów. Zmęczenie wynagrodzi wszystkim leśne SPA - szykujcie się na kąpiele błotne na łonie natury. Spokojna głowa, błoto spłuczecie na olbrzymiej zjeżdżalni z pianą! To dwa dni pełne adrenaliny!


KIEDY >> 2/3 CZERWCA 2018 (sobota/niedziela)

SOBOTA (2 czerwca): dystanse STARTER - 3 km / MACHINE - 12 km / ANIMAL - 24 km

NIEDZIELA (3 czerwca): dystans WARRIOR - 6 km

SR KIDS będą dostępne przez cały weekend (sobota + niedziela)


GDZIE >> POLANA HARCERZA, ul Wiankowa 3 w Poznaniu

RELACJA Z POZNANIA 2017:


ZBIERAJ EKIPĘ! W grupie jest raźniej, a motywacja jest jeszcze większa! Zbierz znajomych i stwórzcie razem survivalową ekipę!

NOWE ATRAKCJE! Na uczestników i kibiców będzie czekać nowa Strefa Festiwalowa Survival Race, na którą wstęp jest bezpłatny! Dla najodważniejszych przygotowaliśmy skoki na poduszkę powietrzną z wysokości! Darmowe skoki i inne nagrody od naszych partnerów będzie można wygrać w licznych konkursach. Więcej informacji będziemy ujawniać na naszym fanpage'u.

POZIOM TRUDNOŚCI! Survival Race zaprojektowaliśmy w taki sposób, że nie ma miejsca na wymówki! Cztery stopnie, różniące się dystansami i ilością przeszkód, pozwolą Ci wystartować w biegu bez względu na predyspozycje psycho-fizyczne, poziom swojego przygotowania czy stan portfela! Wystarczy, że wybierzesz jedno z czterech wyzwań. Pamiętaj, że w grupie motywacja jest znacznie większa!

★ STARTER - 3 km próby z 15 przeszkodami dla początkujących!

★★ WARRIOR - 6 km walki z 30 przeszkodami dla wojowników!

★★★ MACHINE - 12 km piekła z 50 przeszkodami dla najtwardszych!

★★★★★ ANIMAL - 24 km bitwy o przetrwanie i aż 100 przeszkód dla weteranów!

Jeśli przeszkody okażą się dla Ciebie zbyt trudne, ciągle możesz ukończyć wyścig! Wystarczy, że wykonasz karę treningową.

Pakiet Startowy

Start w Survivalu gwarantuje Ci:

 • Wysokiej jakości koszulkę techniczną Survival Race;

 • Skorzystanie z atrakcji survivalowego miasteczka;

 • Opaskę motywującą do dalszych treningów;

 • Chip pomiarowy;

 • Medal po przekroczeniu mety Survival Race;

 • Wysokiej jakości zdjęcia i filmy z wydarzenia;

 • Napój na mecie dla ochłody;

 • Duma, chwała i satysfakcja z osiągniętego celu.

Klasyfikacje

W Survival Race walczysz nie tylko o chwałę na mecie: zapisz się do fali LEGEND i stań do walki o niesamowite nagrody!

Fala LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansie STARTER (3 km), WARRIOR (6 km) i MACHINE (12 km). Tylko uczestnicy zapisani na te fale będą mieli możliwość walki o podium. Nagrodzone zostanie trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety z każdego dystansu.

Na dystansie ANIMAL (24 km) prowadzona jest kwalifikacja OPEN. Nagradzane są trzy najszybsze osoby.

Każdy z zawodników będzie miał zmierzony czas biegu, a po przekroczeniu mety otrzymuje oryginalny medal Survival Race 2018!

Biegniesz drużyną, która liczy co najmniej 5 osób? Postarajcie się, bo najlepsza drużyna z każdego dystansu zgarnie specjalną statuetkę!

Cennik

Im wcześniej się zapiszesz, tym mniej zapłacisz za bilet! Potrzebujesz dodatkowej motywacji? Zapisz się z ekipą! Im większą drużynę zbierzesz, tym większą zniżkę dostaniesz!

 • od 5 osób: zniżka 10 zł od osoby;

 • od 10 osób: zniżka 15 zł od osoby;

 • od 20 osób: zniżka 20 zł od osoby.

Ekipy powyżej 20 osób zmotywujemy dodatkowo indywidualnym zagrzewaniem do walki przez spikera na rozgrzewce oraz certyfikatem i szampanem czekającym na drużynę na mecie! Umożliwiamy też wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności.

Twoja ekipa liczy ponad 30 osób? Wynegocjuj lepszą cenę! Zapytaj o ofertę specjalną na [email protected]BILETY NA SURVIVAL RACE W POZNANIU BĘDĄ DOSTĘPNE NA WYDARZENIU!

Cena biletów będzie odmienna niż biletów w przedsprzedaży.

Dystans STARTER: 159 zł, dystans WARRIOR: 179 zł, dystans MACHINE: 199 zł.

Cennik 3 KM 6 KM 12 KM

Przed startem

Widzimy się już w ten weekend, 2-3 czerwca w Poznaniu!

Masz pytania dotyczące przygotowań i samego wydarzenia? SPRAWDŹ >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<!

MAPA TRASY STARTER: >> TUTAJ <<
MAPA TRASY WARRIOR: >> TUTAJ <<
MAPA TRASY MACHINE: >> TUTAJ << (Dystans ANIMAL dwukrotnie przebiega dystans MACHINE)

Biuro Zawodów znajduje się w budynku Trybun Toru Regatowego POSiR.

Zarezerwuj sobie odpowiednią ilość czasu, aby spokojnie odebrać pakiet startowy! Najlepiej pojaw się przynajmniej godzinę przed planowanym startem. Pamiętaj, że 15 minut przed startem rozpoczyna się rozgrzewka. Przed lub po biegu zapraszamy do skorzystania z atrakcji, jakie będą na Ciebie czekać na miasteczku.

CZEGO POTRZEBUJESZ, ŻEBY ODEBRAĆ PAKIET STARTOWY?

 • Dokument tożsamości do wglądu;

 • Podpisane Oświadczenie o stanie zdrowia i akceptacji regulaminu;

 • Jeśli odbierasz pakiet za kogoś innego - zgoda na odbiór.

OŚWIADCZENIA I ZGODY DOSTĘPNE SĄ TUTAJ.

Zapoznaj się z oświadczeniami i zgodami potrzebnymi do wzięcia udziału w Survival Race 2018: >> bit.ly/OSWIADCZENIASR <<

Dołącz też do naszej GRUPY TRÓJKĄTA MOCY na Facebooku i zapisz się na DARMOWE TRENINGI ONLINE, żeby jak najlepiej przygotować się do startu!

Dla dzieci

Teraz Twoja pociecha też może się ubrudzić - pozwól mu zmieszać się z błotem!

Zabierz swoje dziecko na Survival RACE KIDS. Więcej informacji znajdziesz w zakładce >> KIDS <<.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl