Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ZAWALCZ O ATRAKCYJNE NAGRODY!

Zapisz się do fali LEGEND na dystansach STARTER, WARRIOR lub MACHINE i stań do walki o nagrody!

Pozostałe fale zostaną ujęte w ogólnej kwalifikacji kobiet i mężczyzn.


LEGEND to nazwa pierwszej fali, która startuje na wszystkich trzech dystansach biegu. Zawodnicy muszą pokonać cały tor przeszkód samodzielnie, by walczyć o podium i pakiet nagród od naszych survivalowych Partnerów. Jeśli kochasz wyzwania i chcesz zmierzyć się z najlepszymi, ta fala jest właśnie dla Ciebie!

W szóstym sezonie na najlepszych Survivalowców czekały nagrody o łącznej wartości 25 000 zł! Podczas Survival Race w 2019 roku startujący w falach LEGEND zwycięzcy zdobyli między innymi produkty od Militaria.pl (latarki czołowe, łuki, multitoole), zestawy odzieży i gadżetów od Step Records i Patriotic, zestawy naturalnych kosmetyków Tołpa, suplementy ze sklepu Formotiva, sportowe okulary GOGGLE® oraz zestawy i akcesoria od pozostałych Partnerów biegu.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl