Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Start

Targi SPORT&FUN to miejsce pełne sportowych nowinek, topowych produktów i aktualności sportowych idealnych dla osób aktywnie spędzających czas. Strefa targowa będzie znajdować się na każdym z trzech biegów Survival Race:

  • 12-14 maja w Poznaniu w Termach Maltańskich (ul. Termalna 1);

  • 10-11 czerwca we Wrocławiu w Hali Sportowej AWF (ul. I. Paderewskiego 35);

  • 17 września w Warszawie w Hali Gier AWF (ul. Marymoncka 34).

JAKIE BRANŻE ZNAJDZIESZ NA TARGACH?

  • SPORT: artykuły dla biegaczy, sprzęt sportowy, rekreacyjny i outdoorowy, odzież i bielizna sportowa, odżywki i akcesoria, centra i kluby sportowe, studia fitness;

  • TECHNOLOGIE: zegarki, pulsometry, muzyka, telefony komórkowe, komputery, oprogramowania, itp.;

  • ZDROWIE: produkty zdrowotne, medycyna naturalna, sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, zdrowa żywność, ośrodki lecznicze, wellness;

  • TURYSTYKA: biura podróży, sanatoria, uzdrowiska, hotele, pensjonaty, przewoźnicy, lokalne organizacje;

  • HOBBY: kluby hobbystyczne, koła zainteresowań, szkółki sportowe;

  • EVENTY: wydarzenia sportowe.

Dla wystawców

Największy w Polsce bieg z przeszkodami Survival Race z każdym rokiem gwałtownie się rozrasta. W związku z tym postanowiliśmy rozszerzyć formułę wydarzenia, po raz pierwszy organizując targi sportowe, aby umożliwić zainteresowanym bezpośredni kontakt z producentami oraz dystrybutorami wysokiej jakości produktów sportowych!

DLACZEGO WARTO?

W ciągu trzech dni trwania Survival Race w każdym z miast pojawi się około 20 tys. uczestników i kibiców. Odwiedzającymi targi będą nie tylko zawodnicy, ale również ich bliscy i znajomi, którzy będą im kibicować na trasie. To osoby, które interesują się zdrowym i aktywnym stylem życia, z chęcią poszerzają swoją wiedzę oraz są ciekawi życia, dlatego udział w Targach SPORT&FUN jest doskonałą okazją do promocji oferty firmy wśród ściśle sprecyzowanego grona odbiorców. Reklama firmy oraz rozpoznanie produktów konkurencji będą dodatkowym atutem udziału w naszych Targach. Ponadto, towarzyszący targom największy cykl miejskich biegów z przeszkodami Survival Race sprawi, że odwiedzający będą naładowani pozytywną energią, co sprzyja w odbiorze proponowanych ofert. Udział w targach SPORT&FUN jest więc doskonałą okazją do promocji firmy, zwłaszcza, że bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem w naturalny sposób prowadzi do umocnienia marki na rynku. Z pewnością warto zdecydować się na taki sposób reklamowania swojej działalności.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz na michal@survivalrace.pl!

OFERTA WYSTAWIENNICZA | REGULAMIN

Dla zwiedzających

Przyjdź na targi SPORT&FUN, zapoznaj się ze sportowymi nowinkami, sprawdź topowe produkty i dowiedz się o szeroko pojętych aktywnościach związanym ze sportem!

DLACZEGO WARTO?

Odwiedzając Targi SPORT&FUN można zapoznać się z najnowszymi produktami z różnych dziedzin sportu - kolekcje odzieży sportowej, butów, suplementów diety, odżywek, sprzętu sportowego czy innych gadżetów. Będzie to znakomita okazja do poznania ludzi dzielących te same pasje i zainteresowania, na nawiązanie znajomości i przyjaźni na długie lata. Udział w targach to także niepowtarzalna szansa na bezpośredni kontakt z producentami oraz dystrybutorami wysokiej jakości produktów sportowych.

Kontakt

Wszelkie informacje związane z targami można uzyskać kontaktując się z naszym koordynatorem:

Radosław Owczarczyk

radoslaw.owczarczyk@survivalrace.pl

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

www.google.com
https://poznan.tvp.pl/