Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

WODA ENERGII DODA! - KONKURS Z CISOWIANKĄ

O dobroczynnych właściwościach i roli wody w organiźmie można się rozpisywać bardzo, bardzo długo - jest materiałem budulcowym (blisko 70% naszego organizmu składa się z wody!), reguluje temperaturę ciała, usuwa toksyny czy poprawia trawienie. Co ważne dla Survivalowców, wzmacnia odporność, usprawnia pracę wielu organów, zapobiega skurczom mięśni i dotlenia organizm. A to oznacza więcej energii i chęci do podejmowania kolejnych wyzwań!

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest kwestią kluczową, szczególnie podczas uprawiania sportu, dlatego zadbamy o uzupełnienie płynów razem z Cisowianką. Na wszystkich uczestników będą czekać dwa rodzaje butelek Cisowianki - małe, poręczne w punktach nawodnienia na trasie, oraz większe na mecie.

A co powiesz na zaopatrzenie w wodę na CAŁY ROK, by mieć odpowiednią ilość nawodnienia zawsze pod ręką? W naszym konkursie masz szansę zgarnąć ROCZNY ZAPAS WODY CISOWIANKA!

Zasady są proste:
1. Wpadnij na Survival Race 21 lub 22 września 2019 we Wrocławiu na terenie Morskiego Oka.
2. Strzel sobie fotę, na której pokażesz jak świętujesz ukończenie biegu razem z Cisowianką. Na zdjęciu musi pojawić się butelka wody Cisowianka, ale to jedyny warunek - resztę pozostawiamy Twojej wyobraźni!
3. Prześlij zdjęcie konkursowe poprzez >> FORMULARZ << najpóźniej do 27 września.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik akceptuje >> REGULAMIN KONKURSU <<.Jak prawidłowo nawadniać się podczas biegu?
Musisz zdiagnozować własny organizm. Nie martw się jednak, nie będzie to wymagało wizyty u lekarza specjalisty, ponieważ z pomocą przyjdzie Twoje własne doświadczenie! Najważniejszym aspektem związanym z dostarczeniem napojów przed, podczas i po treningach jest słuchanie własnego ciała. Może to brzmieć banalnie, ale jeżeli masz już kilka treningów za sobą to wieszm o czym piszemy. Musisz zdać sobie sprawę, jak Twój organizm działa, jak reaguje na różne napoje i kiedy należy je dostarczać.

Sposobów na uzyskanie jak najlepszych wyników podczas biegania i nie wyrządzenie szkód dla swojego organizmu jest prawdopodobnie tyle ile samych Survivalowców - tysiące. Jeżeli masz własne przyzywczajenia do sposobu nawadniania podczas wysiłku fizycznego, to nie jest dobry czas, aby je zmieniać. Organizm nie lubi radykalnych zmian w krótkim okresie czasu. Warto się jednak zastanowić nad udoskonalaniem tego aspektu! Nie polecamy na pewno napojów gazowanych i mocno słodzonych, które mogą spowodować u was skutek odwrotny do pożądanego. Warto postawić na zaufane napoje, charakteryzujące się dobrą przyswajalnością, a więc posiadające pH zbliżone do pH krwi.

Survival Race można sklasyfikować jako trening interwałowy, ze względu na zmienną intensywność wysiłku podczas trwania całego biegu. Podczas biegu interwałowego na średnim dystansie będziesz potrzebować sporego zapasu wody i elektrolitów. Wypicie dodatkowej ilości wody na kilka godzin przed startem to dobry pomysł, tak samo jak pożywne śniadanie. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem, warto jeszcze w fazie treningów sprawdzić, ile Twój organizm traci płynów podczas biegu na wybranym dystansie.

Aby to ocenić dokładniej niż przy użyciu aplikacji na smartphonie, polecamy klasycznie zważyć się przed i po biegu. Odejmij wagę po biegu od wagi przed. Dodaj do wyniku ilość wypitych płynów (zakładając, że 1 litr to 1 kilogram). Jeśli waga wskazuje 0,5 kg mniej po wypicu 0,5 litra wody, całkowita utrata płynów wyniosła 1 litr. Aby określić ilość płynów, którą powinno się pić co kwadrans, podziel swoją godzinną utratę płynów przez 4 (w powyższym przykładzie będzie to 250 ml). Jak odwołać się z tym wynikiem do biegania przy wysokich temperaturach i wilgotności powietrza? Dodaj do ilości wypoconych płynów około 30-40% z pierwszego wyniku! Właśnie masz za sobą swój pierwszy “test wodny” - czas go teraz wykorzystać w praktyce podczas Survival Race!

DODATKOWY ZASTRZYK ADRENALINY - KONKURS VIDEO Z FABRYKĄ ADRENALINY

Wiemy, że wszyscy Survivalowcy lubią porządną dawkę mocnych wrażeń! Bieg z przeszkodami to prawdziwe wyzwanie i zarazem mnóstwo wydzielanych endorfin. A co powiecie na dodatkowy ZASTRZYK ADRENALINY?! Mamy dla Was voucher na CAŁODNIOWY wynajem pojazdu z Fabryki Adrenaliny!

21 i 22 września na terenie survivalowego miasteczka będziecie mogli podziwiać najróżniejsze pojazdy z FABRYKI ADRENALINY.
Kto by nie chciał karnąć się kultowym batmobilem czy poszaleć bez ograniczeń na quadzie?! Dzięki naszemu Partnerowi to marzenie jest na wyciągnięcie ręki! A raczej obiektywu kamery, bo rzucamy wyzwanie amatorom filmowym.Co zrobić, by zgarnąć voucher Fabryki Adrenaliny i pośmigać przez cały na zacnym sprzęcie?

1. Wpadnij na Survival Race 21 lub 22 września 2019 we Wrocławiu na terenie Morskiego Oka.
2. Nagraj video-relację z wydarzenia. Złap przynajmniej w jednym ujęciu pojazdy Fabryki Adrenaliny, które będą wystawione na terenie survivalowego miasteczka.
3. Wrzuć video na portal Facebook (jako publiczny), oznacz @survivalrace oraz @fabrykaadrenalinywroclaw i wpisz w treści hasło: “Zastrzyk Adrenaliny - Survival Race 2019!”
4. Wypełnij formularz zgłoszeniowy: >> FORMULARZ KONKURSOWY <<.

Filmy można udostępniać do 6 października włącznie. 10 października ogłosimy zwycięzcę konkursu!

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik akceptuje >> REGULAMIN KONKURSU <<.

[ZAKOŃCZONY] ZOSTAŃ KAPITANEM I ZGARNIJ BILET GRATIS DLA SWOJEJ DRUŻYNY!

Jak to zrobić?
1. Zarejestruj się na portalu Zrzutka.pl i załóż "zrzutkę" na start w biegu Survival Race. Portal jest całkowicie bezpłatny a rejestracja zajmuje 5 minut!

2. Zbierz ekipę, by stworzyć min. 2 osobową* drużynę i ZAPROŚ EKIPĘ startu na swojej zrzutce. Liczy się ilość osób biorących udział w zrzutce pieniędzy!
*Powyżej 5-osób nie naliczają się kolejne zniżki - możecie stworzyć większą drużynę, ale otrzymacie zniżkę 100% tylko na jeden bilet.

3. Po uzbieraniu pełnej kwoty prześlij link ze swoją zrzutką na adres: [email protected], a w odpowiedzi otrzymasz kod promocyjny.

Ciesz się zdobytą zniżką! To od Ciebie zależy, co zrobisz ze zdobytą rezerwą - zgarnij bilet jako KAPITAN, podziel oszczędności w swojej drużynie lub wykorzystajcie je do wspólnej celebracji - TY DECYDUJESZ!

Szykuj swoją ekipę na nadciągający wielkimi krokami Survival Race! Widzimy się na starcie 1-2 czerwca w Poznaniu i 21-22 września we Wrocławiu!

Regulamin akcji znajdziesz TUTAJ.

[ZAKOŃCZONY] POKAŻMY, ŻE JESTEŚMY DUMNI!

Pokażmy, że jesteśmy DUMNI! Jak świętujecie 100-lecie odzyskania niepodległości?

100 lat temu dzięki WSPÓLNEJ DETERMINACJI i SUKCESYWNYM STARANIOM dopięliśmy swego i po 123 latach Polska odzyskała niepodległość! By uczcić tak ważną rocznicę, przygotowaliśmy dla Was - Survivalowi Bohaterowie - KONKURS!

Pokażcie, jak w sportowym stylu świętujecie 100-lecie odzyskania niepodległości, by zdobyć szansę na zgarnięcie 100% zniżki na wybrany pakiet startowy!
Konkurs wystartował na naszym facebookowym profilu - na zgłoszenia w dowolnej formie (foto, film - pozostawiamy Waszej kreatywności) czekamy pod TYM POSTEM do wtorku do godziny 9:00. Autor najciekawszego komentarza otrzyma od nas kod zniżkowy na zapisy Survival Race 2019. Podzielcie się swoją pasją i DUMĄ!

Biorąc udział w konkursie akceptujecie Regulamin Konkursu.

[ZAKOŃCZONY] NAGRAJ ODJECHANĄ VIDEO RELACJĘ!

Lubisz bawić się sprzętem i sporo nagrywasz? Przyjdź na wydarzenie Survival Race by Fortiven Actin Gel we Wrocławiu, nagraj odjechaną video relację i zgarnij 500 zł + niezniszczalny telefon Getnord Onyx o wartości 1 400 zł! Przekaż całą energię i emocje uczestników w swoim video.

Nie musisz być aktywnym uczestnikiem, możesz nagrywać relację jako kibic! Nie musisz też używać profesjonalnego sprzętu, czy być po niezliczonej ilości kursów z kamerowania! Dla nas liczy się kreatywność. :) Ujęcia z perspektywy zawodnika na trasie, relacja z miasteczka wydarzenia z wywiadami, a może starty dzieciaków na torze Survival Race KIDS? Czekamy na Twoją relację!

ZASADY:

 1. Nakręć film na wydarzeniu Survival Race 1 i/lub 2 września we Wrocławiu.

 2. Pamiętaj, że film biorący udział w konkursie musi zawierać grafiki udostępnione przez Organizatora w postaci INRO, MEDIUM i OUTRO. 3 sekundowe Intro na początku filmu i 5 sekundowe outro na końcu można dowolnie zaanimować lub dodać kreatywne efekty, a grafika medium powinna być nałożona na obraz w trakcie trwania całego filmu, wyłączając intro i outro.

 3. Film nie może trwać dłużej niż 2 minuty łącznie z intro i outro.

 4. Umieść film na swoim profilu w portalu Facebook z ograniczeniami prywatności ustawionymi na “publiczny” i z oznaczonym aktywnym linkiem @SurvivalRace oraz opisem “Survival Race by Fortiven Activ Gel - relacja konkursowa z miejskiego biegu z przeszkodami we Wrocławiu”.

 5. Wypełnij FORMULARZ zgłoszeniowy do 9 września 2018, do godziny 23:59.

 6. Walcz o jak najwięcej reakcji i like’ów pod Twoim filmem. Głosowanie na najlepszą relację video trwa do 14 września 2018, do godziny 12:00.

 7. Autor relacji video, która zgarnie najwięcej like’ów i reakcji wśród wszystkich zgłoszonych do konkursu, wygrywa 500 zł + telefon Getnord Onyx o wartości 1 400 zł!

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Sprawdź film, który wygrał na Survival Race 2018 w Poznaniu:

[ZAKOŃCZONY] ZRÓB FOTĘ NA SURVIVAL RACE - WYGRAJ TELEFON!

Lubisz cykać foty i dobrze Ci to wychodzi?

Zrób mocne zdjęcie podczas Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu już 1 i 2 września. Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu! Pokaż emocje i adrenalinę towarzyszącą naszym uczestnikom!

Warto, bo możesz zgarnąć niezniszczalny telefon Getnord Onyx o wartości 1400 zł!

ZASADY:

 1. Przyjdź na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu 1 i 2 września.

 2. Zrób dobre zdjęcie lub zdjęcia - do konkursu będzie można przesłać max 3 sztuki.

 3. Do 9 września, do godziny 23:59 prześlij maksymalnie 3 zdjęcia na adres mailowy [email protected] - w tytule wiadomości wpisz “Zgłoszenie do konkursu foto”.

 4. Prócz wybranych zdjęć napisz również swoje imię i nazwisko. Masz swój fanpage na Facebooku? Też możesz o nim wspomnieć!

 5. 10 września na fanpage Survival Race pojawi się galeria z nadesłanymi zdjęciami konkursowymi. Oznacz się na swoim zdjęciu, udostępnij je na swojej tablicy i walcz o jak najwięcej reakcji + like’ów!

 6. Głosowanie na najlepsze zdjęcie z Survival Race by Fortiven Activ Gel będzie trwać do 13 września, do godziny 12:00. Główną nagrodę w postaci niezniszczalnego telefonu Getnord Onyx o wartości 1400 zł zgarnie autor zdjęcia, który otrzyma najwięcej like’ów i reakcji!

 7. Zdjęcia dwóch kolejnych osób z największą ilością like’ów i reakcji otrzymają upominki niespodzianki.

Masz o wiele więcej dobrych zdjęć z wydarzenia i chcesz podzielić się nimi wszystkimi? Z wielką chęcią opublikujemy Twoją galerię na naszym Facebooku! Wystarczy, że przy zgłoszeniu konkursowym podasz link do swojej galerii, a my wrzucimy ją na tablicę, oznaczając Cię lub Twój fanpage.


Regulamin konkursu dostępny tutaj.

[ZAKOŃCZONY] POKAŻ SWOJĄ DRUŻYNĘ - ZGARNIJ ZŁOTĄ PŁYTĘ OD STEP RECORDS!

Przebierzcie się i pokażcie, jak bardzo odjechana jest Wasza ekipa!

Czeka na Was wyjątkowa, bo specjalnie dla Was zaprojektowana ZŁOTA PŁYTA od Step Records! Dotychczas dostawali ją tylko najlepsi artyści muzyczni - teraz macie szansę dostać ją i Wy!

Liczy się fun! Wykorzystajcie swoją kreatywność, zgranie i chęć dobrej zabawy - udowodnijcie, że Wasza drużyna bawi się na całego i przebierzcie się. Im bardziej odjechany pomysł, tym większa szansa na zwycięstwo. Zróbcie coś zwariowanego i zaskoczcie nas! :)

ZASADY KONKURSU:

 1. Konkurs trwa od 30 sierpnia do 04 września 2018 roku. Zdjęcia można wykonywać również na wydarzeniu!

 2. Osoby biorące udział w wydarzeniu muszą być uczestnikami Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu.

 3. Zróbcie zdjęcie, które pokaże, jak odjechana jest Wasza drużyna. Im bardziej kreatywne i zwariowane zdjęcie, tym lepiej, dlatego przebierzcie się!

 4. Wstawcie zdjęcie na profil jednego członka ekipy na portalu Facebook (nie może być podlinkowane z innego źródła).

 5. Opiszcie zdjęcie: "Odjechana ekipa na Survival Race!" i oznaczcie @SurvivalRace oraz @StepRecords w poście. Koniecznie włączcie ustawienia publiczne!

 6. Wypełnijcie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! Dzięki temu znajdziemy Wasze zdjęcie. :)

 7. Zwycięska drużyna zostanie wybrana przez zespół Survival Race i Step Records. Weźmiemy pod uwagę kreatywność oraz ilość lajków i reakcji pod zdjęciem, dlatego im więcej ich będzie, tym lepiej!

 8. Wyniki ogłosimy do 7 dni od daty zakończenia konkursu na fanpage Survival Race na Facebooku.

 9. Zwycięska drużyna otrzyma Złotą Płytę od Step Records oraz zniżki na bieg Survival Race w przyszłym sezonie!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl