Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ZOSTAŃ KAPITANEM I ZGARNIJ BILET GRATIS DLA SWOJEJ DRUŻYNY!

Jak to zrobić?
1. Zarejestruj się na portalu Zrzutka.pl i załóż "zrzutkę" na start w biegu Survival Race. Portal jest całkowicie bezpłatny a rejestracja zajmuje 5 minut!

2. Zbierz ekipę, by stworzyć min. 2 osobową* drużynę i ZAPROŚ EKIPĘ startu na swojej zrzutce. Liczy się ilość osób biorących udział w zrzutce pieniędzy!
*Powyżej 5-osób nie naliczają się kolejne zniżki - możecie stworzyć większą drużynę, ale otrzymacie zniżkę 100% tylko na jeden bilet.

3. Po uzbieraniu pełnej kwoty prześlij link ze swoją zrzutką na adres: [email protected], a w odpowiedzi otrzymasz kod promocyjny.

Ciesz się zdobytą zniżką! To od Ciebie zależy, co zrobisz ze zdobytą rezerwą - zgarnij bilet jako KAPITAN, podziel oszczędności w swojej drużynie lub wykorzystajcie je do wspólnej celebracji - TY DECYDUJESZ!

Szykuj swoją ekipę na nadciągający wielkimi krokami Survival Race! Widzimy się na starcie 1-2 czerwca w Poznaniu i 21-22 września we Wrocławiu!

Regulamin akcji znajdziesz TUTAJ.

POKAŻMY, ŻE JESTEŚMY DUMNI! [zakończony]

Pokażmy, że jesteśmy DUMNI! Jak świętujecie 100-lecie odzyskania niepodległości?

100 lat temu dzięki WSPÓLNEJ DETERMINACJI i SUKCESYWNYM STARANIOM dopięliśmy swego i po 123 latach Polska odzyskała niepodległość! By uczcić tak ważną rocznicę, przygotowaliśmy dla Was - Survivalowi Bohaterowie - KONKURS!

Pokażcie, jak w sportowym stylu świętujecie 100-lecie odzyskania niepodległości, by zdobyć szansę na zgarnięcie 100% zniżki na wybrany pakiet startowy!
Konkurs wystartował na naszym facebookowym profilu - na zgłoszenia w dowolnej formie (foto, film - pozostawiamy Waszej kreatywności) czekamy pod TYM POSTEM do wtorku do godziny 9:00. Autor najciekawszego komentarza otrzyma od nas kod zniżkowy na zapisy Survival Race 2019. Podzielcie się swoją pasją i DUMĄ!

Biorąc udział w konkursie akceptujecie Regulamin Konkursu.

NAGRAJ ODJECHANĄ VIDEO RELACJĘ! [zakończony]

Lubisz bawić się sprzętem i sporo nagrywasz? Przyjdź na wydarzenie Survival Race by Fortiven Actin Gel we Wrocławiu, nagraj odjechaną video relację i zgarnij 500 zł + niezniszczalny telefon Getnord Onyx o wartości 1 400 zł! Przekaż całą energię i emocje uczestników w swoim video.

Nie musisz być aktywnym uczestnikiem, możesz nagrywać relację jako kibic! Nie musisz też używać profesjonalnego sprzętu, czy być po niezliczonej ilości kursów z kamerowania! Dla nas liczy się kreatywność. :) Ujęcia z perspektywy zawodnika na trasie, relacja z miasteczka wydarzenia z wywiadami, a może starty dzieciaków na torze Survival Race KIDS? Czekamy na Twoją relację!

ZASADY:

 1. Nakręć film na wydarzeniu Survival Race 1 i/lub 2 września we Wrocławiu.

 2. Pamiętaj, że film biorący udział w konkursie musi zawierać grafiki udostępnione przez Organizatora w postaci INRO, MEDIUM i OUTRO. 3 sekundowe Intro na początku filmu i 5 sekundowe outro na końcu można dowolnie zaanimować lub dodać kreatywne efekty, a grafika medium powinna być nałożona na obraz w trakcie trwania całego filmu, wyłączając intro i outro.

 3. Film nie może trwać dłużej niż 2 minuty łącznie z intro i outro.

 4. Umieść film na swoim profilu w portalu Facebook z ograniczeniami prywatności ustawionymi na “publiczny” i z oznaczonym aktywnym linkiem @SurvivalRace oraz opisem “Survival Race by Fortiven Activ Gel - relacja konkursowa z miejskiego biegu z przeszkodami we Wrocławiu”.

 5. Wypełnij FORMULARZ zgłoszeniowy do 9 września 2018, do godziny 23:59.

 6. Walcz o jak najwięcej reakcji i like’ów pod Twoim filmem. Głosowanie na najlepszą relację video trwa do 14 września 2018, do godziny 12:00.

 7. Autor relacji video, która zgarnie najwięcej like’ów i reakcji wśród wszystkich zgłoszonych do konkursu, wygrywa 500 zł + telefon Getnord Onyx o wartości 1 400 zł!

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Sprawdź film, który wygrał na Survival Race 2018 w Poznaniu:

ZRÓB FOTĘ NA SURVIVAL RACE - WYGRAJ TELEFON! [zakończony]

Lubisz cykać foty i dobrze Ci to wychodzi?

Zrób mocne zdjęcie podczas Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu już 1 i 2 września. Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu! Pokaż emocje i adrenalinę towarzyszącą naszym uczestnikom!

Warto, bo możesz zgarnąć niezniszczalny telefon Getnord Onyx o wartości 1400 zł!

ZASADY:

 1. Przyjdź na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu 1 i 2 września.

 2. Zrób dobre zdjęcie lub zdjęcia - do konkursu będzie można przesłać max 3 sztuki.

 3. Do 9 września, do godziny 23:59 prześlij maksymalnie 3 zdjęcia na adres mailowy [email protected] - w tytule wiadomości wpisz “Zgłoszenie do konkursu foto”.

 4. Prócz wybranych zdjęć napisz również swoje imię i nazwisko. Masz swój fanpage na Facebooku? Też możesz o nim wspomnieć!

 5. 10 września na fanpage Survival Race pojawi się galeria z nadesłanymi zdjęciami konkursowymi. Oznacz się na swoim zdjęciu, udostępnij je na swojej tablicy i walcz o jak najwięcej reakcji + like’ów!

 6. Głosowanie na najlepsze zdjęcie z Survival Race by Fortiven Activ Gel będzie trwać do 13 września, do godziny 12:00. Główną nagrodę w postaci niezniszczalnego telefonu Getnord Onyx o wartości 1400 zł zgarnie autor zdjęcia, który otrzyma najwięcej like’ów i reakcji!

 7. Zdjęcia dwóch kolejnych osób z największą ilością like’ów i reakcji otrzymają upominki niespodzianki.

Masz o wiele więcej dobrych zdjęć z wydarzenia i chcesz podzielić się nimi wszystkimi? Z wielką chęcią opublikujemy Twoją galerię na naszym Facebooku! Wystarczy, że przy zgłoszeniu konkursowym podasz link do swojej galerii, a my wrzucimy ją na tablicę, oznaczając Cię lub Twój fanpage.


Regulamin konkursu dostępny tutaj.

POKAŻ SWOJĄ DRUŻYNĘ - ZGARNIJ ZŁOTĄ PŁYTĘ OD STEP RECORDS! [zakończony]

Przebierzcie się i pokażcie, jak bardzo odjechana jest Wasza ekipa!

Czeka na Was wyjątkowa, bo specjalnie dla Was zaprojektowana ZŁOTA PŁYTA od Step Records! Dotychczas dostawali ją tylko najlepsi artyści muzyczni - teraz macie szansę dostać ją i Wy!

Liczy się fun! Wykorzystajcie swoją kreatywność, zgranie i chęć dobrej zabawy - udowodnijcie, że Wasza drużyna bawi się na całego i przebierzcie się. Im bardziej odjechany pomysł, tym większa szansa na zwycięstwo. Zróbcie coś zwariowanego i zaskoczcie nas! :)

ZASADY KONKURSU:

 1. Konkurs trwa od 30 sierpnia do 04 września 2018 roku. Zdjęcia można wykonywać również na wydarzeniu!

 2. Osoby biorące udział w wydarzeniu muszą być uczestnikami Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu.

 3. Zróbcie zdjęcie, które pokaże, jak odjechana jest Wasza drużyna. Im bardziej kreatywne i zwariowane zdjęcie, tym lepiej, dlatego przebierzcie się!

 4. Wstawcie zdjęcie na profil jednego członka ekipy na portalu Facebook (nie może być podlinkowane z innego źródła).

 5. Opiszcie zdjęcie: "Odjechana ekipa na Survival Race!" i oznaczcie @SurvivalRace oraz @StepRecords w poście. Koniecznie włączcie ustawienia publiczne!

 6. Wypełnijcie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! Dzięki temu znajdziemy Wasze zdjęcie. :)

 7. Zwycięska drużyna zostanie wybrana przez zespół Survival Race i Step Records. Weźmiemy pod uwagę kreatywność oraz ilość lajków i reakcji pod zdjęciem, dlatego im więcej ich będzie, tym lepiej!

 8. Wyniki ogłosimy do 7 dni od daty zakończenia konkursu na fanpage Survival Race na Facebooku.

 9. Zwycięska drużyna otrzyma Złotą Płytę od Step Records oraz zniżki na bieg Survival Race w przyszłym sezonie!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl