Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

KONKURS VIDEO - nagraj epicką relację!

Filmowcy-amatorzy na pokład!

Nagraj swój udział w Survival Race, przygotuj epicką relację i pokaż ją światu. Nie musisz być uczestnikiem! W 2017 sponsorem nagród był YI Technology.

CO MUSISZ ZROBIĆ?

 1. Nie liczy się sprzęt ani doświadczenie, tylko pasja i dobra zabawa. Nieważne, czy masz górę gadżetów, czy nagrywasz telefonem – przyjdź na Survival Race i nagraj to, co według Ciebie jest najlepsze w naszym wydarzeniu.

 2. Zmontuj nagranie dokładnie tak, jak chcesz. PAMIĘTAJ! Użyj muzyki, do której masz prawa i której możesz użyć! Długość filmu nie może przekraczać 2 minut (wliczając intro i outro).

 3. Pobierz z >> Paczka do pobrania << intro i outro do filmu - dodaj intro na początku filmu, a outro na jego końcu.

 4. Wstaw swój film na prywatny profil na portalu Facebook. Film nie może być podlinkowany z innego źródła, a wrzucony bezpośrednio na Facebooka!

 5. Opisz film "Wyzwanie i Motywacja - Survival Race", oznacz @SurvivalRace oraz @YICameraPolska w poście i włącz ustawienia publiczne.

 6. Koniecznie wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! Tylko dzięki niemu znajdziemy Twój film!

 7. Zwycięzca zostaje wybrany przez głosowanie internautów. Głosujemy za pomocą lajków i reakcji pod postem - każdy z nich to jeden punkt!

 8. Wyniki ogłosimy do 7 dni od daty zakończenia konkursu. Obowiązujące terminy konkursu ogłosimy bliżej terminu wydarzenia.

Do dzieła!

Możesz zainspirować się stworzonymi przez nas relacjami, które znajdziesz TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Pamiętaj im szybciej wstawisz film tym więcej masz czasu na zebranie polubień i udostępnień od znajomych!

Trzymamy kciuki! Powodzenia!


Regulamin dostępny TUTAJ.

KONKURS FOTO - najlepsze przebranie SR

Przebierz się indywidualnie lub z grupą znajomych i wbijaj na Survival Race!
Pamiętaj, liczy się kreatywność i dobra zabawa! Im bardziej odjechane przebranie, tym większa szansa na zwycięstwo. Zaskocz nas i swoją konkurencję, pokaż innym, że potrafisz żyć NO LIMIT! W sezonie 2017 sponsorem nagrody w konkursie był Mobile Vikings.


CO MUSISZ ZROBIĆ?

 1. Zrób zdjęcie na terenie wydarzenia Survival Race pokazujące Twoje przebranie.

 2. Wstaw zdjęcie na prywatny profil na portalu Facebook (nie może być podlinkowane z innego źródła) i ustaw je jako "publiczne".

 3. Warunkiem uczestnictwa jest opisanie zdjęcia "Survival Race", oznaczenie @SurvivalRace oraz @mobilevikingspl w poście i włączenie ustawień publicznych.

 4. Koniecznie wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! Dzięki temu znajdziemy Twoje zdjęcie.

 5. Zwycięzca zostaje wybrany przez głosowanie internautów. Głosujemy za pomocą lajków i reakcji pod postem - każdy z nich to jeden punkt!

 6. Wyniki ogłosimy do 7 dni od daty zakończenia konkursu. Obowiązujące terminy konkursu ogłosimy bliżej terminu wydarzenia.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.steprecords.pl/ https://patriotic.pl/ http://www.sfd.pl/ http://www.cisowianka.pl/ https://prezentmarzen.com/
http://demotywatory.pl/ http://www.logo24.pl/ www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/