TRANSPORT

Udane wakacje to bezpieczne wakacje! Choć przez cały czas trwania Survival Race Camp śmiechów będzie co niemiara, bezpieczeństwo naszych uczestników to temat, do którego podchodzimy bardzo poważnie. Wiemy, że otrzymujemy ogromny kredyt zaufania od rodziców, którzy zostawiają nam pod opiekę swoje dzieciaki – sami jesteśmy rodzicami i zdajemy sobie sprawę jaka odpowiedzialność na nas drzemie.

Transport, który zapewniamy naszym uczestnikom to najwyższa liga – bezkompromisowe podejście do sprawności technicznej, wyniki testów euro NCAP oraz doświadczenie kierowców są wytycznymi, którymi kierujemy się przy wyborze przewoźników. Podróżujemy nowoczesnymi autokarami z wieloma udogodnieniami, a każdy z nich, bezpośrednio przed wyjazdem jest sprawdzany przez policję.

Przygoda na Survival Race Camp zaczyna się od momentu wejścia do autokaru – to tutaj wychowawcy zaczynają integrację uczestników, to tutaj zawiązują się pierwsze obozowe przyjaźnie i sojusze! Od samego początku dzieciaki dostają potężną dawkę endorfin i zabawy, które utrzymają się do momentu odbioru przez rodziców, już po zakończonej przygodzie.

SPRAWDŹ CENĘ TRANSPORTU ZE SWOJEGO MIASTA

Zielona Góra

70 PLN

Wrocław

200 PLN

Poznań

150 PLN

Kraków

280 PLN

Warszawa

250 PLN

Gorzów Wlkp

120 PLN

Gdańsk

250 PLN

Katowice

250 PLN

Łódź

230 PLN

Szczecin

200 PLN

WYŚLIJ DZIECKO NA WAKACJE OD MAŁEGO NA CAŁEGO! ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ ZA 390 ZŁ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda