OBOZY NEW

SURVIVAL RACE CAMP – obozy dla dzieci w wieku 9 – 14 lat

A co, gdyby przygoda nie kończyła się tuż za linią mety Survival Race? 

Survival Race Kids Camp to sportowe obozy dla dzieci w survivalowym stylu!
Zróżnicowane obozy sportowo-rekreacyjne, na których Twoja pociecha będzie się fantastycznie bawić, nawiąże nowe znajomości, zażyje sportu, a na koniec zostanie (delikatnie) zmieszana z błotem. To wszystko pod okiem doświadczonej i różnorodnie wykwalifikowanej kadry opiekunów.  Wieloletnie doświadczenie w organizacji biegów przeszkodowych oraz wyjazdów sportowych pozwoliły zaplanować obozy, na które sami całe życie chcieliśmy pojechać.

Wyślij dziecko na przygodę od małego na całego!

SURVIVAL RACE CAMP FOR KIDS - PRZYGODA OD MAŁEGO NA CAŁEGO!

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ WYJAZD

WAŻNE
W przypadku uniemożliwienia przeprowadzenia obozu w wybranym terminie poprzez obostrzenia związane z pandemią COVID-19, gwarantujemy zwrot wszystkich poniesionych kosztów lub zaproponujemy inny termin wyjazdu. Jesteśmy w stałym kontakcie z kuratorium oświaty, sanepidem oraz ośrodkiem wypoczynkowym aby mieć najświeższe informacje. Ośrodek wypoczynkowy jest dostosowany do wytycznych Ministerstwa Zdrowia aby ograniczyć do minimum ryzyko zarażenia się wirusem.

BON TURYSTYCZNY
Jeżeli chcesz skorzystać z bonu turystycznego i obniżyć koszt obozu, skontaktuj się z nami – z chęcią pomożemy z uzyskaniem dofinansowania! Dane kontaktowe znajdziesz klikając ⇒ (KONTAKT)

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ ZA 390 ZŁ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda