dla dzieci we Wrocławiu

Survival Race Kids we Wrocławiu

W stolicy Dolnego Śląska wytarzamy dzieciaki w błocie w weekend 30 i 31 maja 2020.

Szykujemy dla najmłodszych trzy dystanse na trasie z zupełnie nowymi przeszkodami! Długość dystansu oraz ilość i poziom trudności przeszkód do pokonania dostosowana jest do grupy wiekowej uczestnika. Zapisując dziecko na bieg, prosimy brać pod uwagę wiek ukończony w dniu startu. Dopuszczamy możliwość towarzyszenia rodzica/opiekuna prawnego podczas pokonywania trasy bez dodatkowych kosztów.

ZAPISZ swoją pociechę już teraz! Miejsca w falach są ograniczone – nie zwlekaj z decyzją, by mieć jak największy wybór godzin startu. Uwaga – zapisując dziecko na bieg prosimy podać w systemie dane Opiekuna Prawnego (osoby dorosłej), nie dziecka!

OD MAŁEGO NA CAŁEGO!

Wybierz poziom trudności dla swojego dziecka

KRANSAL: 3-6 LAT

PIRAT: 7-10 LAT

NINJA: 11-13 LAT

stała cena pakietu startowego: 49 pln niezależnie od grupy wiekowej!

30 i 31 maja 2020 we Wrocławiu dzieci będą startowały na trzech dystansach w falach co 15 minut.

Ilość miejsc w danej fali jest ograniczona! Jeśli chcesz zapewnić dziecku start o konkretnej godzinie, która dodatkowo zgrywa się z godziną Twojego startu na Survival Race – nie zwlekaj z zakupem biletu! W przypadku wolnych miejsc na poszczególne fale istnieje możliwość zakupu biletu w Sklepie Stacjonarnym Survival Race w miasteczku, w trakcie trwania imprezy (TYLKO w przypadku dostępności miejsc!).

Uwaga – zapisując dziecko na bieg prosimy podać w systemie dane Opiekuna Prawnego (osoby dorosłej), nie dziecka!

Prosimy o pojawienie się z dziećmi przynajmniej na 30 minut przed godziną startu w celu weryfikacji danych oraz przeprowadzenia rozgrzewki przed startem.

ZOBACZ JAK DZIECIAKI RADZIŁY SOBIE NA SURVIVALOWEJ TRASIE PODCZAS POPRZEDNICH EDYCJI:

Więcej informacji

PAKIET STARTOWY

bieg dla dzieci - wrocław i poznań

ZGODY I OŚWIADCZENIA

bieg z przeszkodami dla dzieci

NASI SPONSORZY I PARTNERZY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda