KADRA

Kamil Uchnast – kierownik obozu

Od najmłodszych lat związany ze sportem.  Praca z młodzieżą opierająca się o ich rozwój, osiąganie celów i pokonywanie ograniczeń, jest tym czego uczy na treningach swoich podopiecznych. Od 11 lat prowadzi dwie sekcje AVASATARE Teakwon-do  w Brzegu Dolnym oraz Wołowie, zrzeszające łącznie blisko 150 dzieci i młodzież w wieku 2-19 lat.

Więcej informacji

  • Od 24 lat czynnie zaangażowany w sport, najpierw jako zawodnik, potem jako trener oraz prezes klubu Teakwon-do AVASATARE i manager sportowy.
  • jako zawodnik zdobył 2 krotnie tytuł Mistrza Polski Taekwon-do w walkach, posiadacz stopnia mistrzowskiego – II Dan.
  • Od 2009 roku uczestniczył w 15 obozach, jako opiekun, kierownik lub organizator – mając łączne pod opieką ponad 750 dzieci w wieku 5-18 lat.

WYCHOWAWCY

Doświadczona i odpowiedzialna kadra to podstawa udanego obozu. Nasi opiekunowie to nauczyciele oraz trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Każdy z wychowawców ukończył szkolenie z udzielania pierwszej pomocy oraz z procedur bezpieczeństwa na obozie. Nasi opiekunowie sprawują dyżury nocne tak, aby uczestnicy wyjazdu byli pod opieką przez 24 godziny na dobę.

AGNIESZKA MATCZAK

MARTA SZEREMETA

AGATA ABRAMOWICZ

ELŻBIETA KOBYŁKA

MACIEJ KULESZA

Więcej wkrótce

ODDAJ DZIECKO POD NAJLEPSZĄ OPIEKĘ! ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ ZA 390 ZŁ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zgoda