Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

WYNIKI SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL 2018 WE WROCŁAWIU!

WYNIKI SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL 2018 WE WROCŁAWIU!

Przed Wami wyniki Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu. Gratulujemy wszystkim, którzy przekroczyli metę. Dla wielu z Was to była prawdziwa walka do ostatniego metra! Możecie być z siebie dumni!

Więcej >>> Mniej...

Sprawdź swój wynik, wybierając odpowiedni plik z listy poniżej.

DYSTANS “STARTER” - 3 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<

DYSTANS “WARRIOR” - 6 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<

DYSTANS “MACHINE” - 12 KM

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<

DYSTANS “ANIMAL” - 24 KM

>> Klasyfikacja OPEN <<


Jeśli na liście wyników nie widzisz swojego czasu wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

WYNIKI SURVIVAL RACE 2018 W POZNANIU!

WYNIKI SURVIVAL RACE 2018 W POZNANIU!

Przed Wami wyniki Survival Race 2018 w Poznaniu. Gratulujemy wszystkim, którzy przekroczyli metę. Jesteście zwycięzcami!

Więcej >>> Mniej...

DYSTANS STARTER - 3 KM
>> KLASYFIKACJA LEGEND <<

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<DYSTANS WARRIOR - 6 KM

>> KLASYFIKACJA LEGEND <<

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>> Klasyfikacja OPEN <<DYSTANS MACHINE - 12 KM

>> KLASYFIKACJA LEGEND <<

>> Kobiety <<

>> Mężczyźni <<

>> Drużyny <<

>>Klasyfikacja OPEN <<DYSTANS ANIMAL - 24 KM

>> Klasyfikacja OPEN <<

MESR 2016 Poznań - Wyniki, zdjęcia i filmy (Update: Wyniki Drużynowe + Filmy z bagna)

MESR 2016 Poznań - Wyniki, zdjęcia i filmy (Update: Wyniki Drużynowe + Filmy z bagna)

W niedzielę 18 września na terenie Poznańskiej Malty, 4 500 uczestników staneło do walki z trzema dystansami Men Expert Survival Race. Sprawdźcie jak zawodnicy zmagali się z przeszkodami i jakie czasy uzyskali.

Więcej >>> Mniej...
MESR Warszawa 2016 Relacja

MESR Warszawa 2016 Relacja

Zdjęcia, filmy, wyniki czyli wszystko co tygryski lubią najbardziej po warszawskim biegu z dnia 19 czerwca 2016.

Więcej >>> Mniej...

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 09:53

Druga tegoroczna edycja przeszła do historii!
3500 śmiałków walczyło dziś z upałem i przeszkodami na trasie. Pokazaliście co to znaczy być zmotywowanym i konsekwentnie dążyć do celu!
Dziękujemy każdemu z Was z osobna za przybycie; stworzyliście cudowną atmosferę, pomogaliście sobie na trasie i daliście przykład jak można dobrze się bawić w każdych warunkach.

Mamy nadzieję, że spotkamy się chociaż z częścią z Was na finale tegorocznych edycji 18 września w Poznaniu.

GALERIE

Najlepsze ujęcia z warszawskiego biegu.

Fotorelacja - Dawid Żak

Fotorelacja vol.2 - Dawid Żak

Fotorelacja - Rafał Czarnecki

Fotorelacja - vol.2 - Rafał Czarnecki

Pierwsze ujęcia z wydarzenia -Dawid Żak

Galeria startów - zdjęcia

Zdjęcia z trasy - Go Pro Hero 4 Silver

Ścianka - Zdjęcia vol.1

Ścianka - zdjęcia vol.2

Ścianka - zdjęcia vol.3

Starcia z Vikingami fot. Marcin Hamik godz. 10-12

Starcia z Vikingami - fot.Marcin Hamik godz.12:00-14:00

Starcia z Vikingami - fot. Marcin Hamik godz.14:00-15:00

Starcia z Vikingami - fot. Marcin Hamik godz.15:00-16:30

Starcia z Vikingami - fot.Marcin Hamik godz.16:30-18:30

Relacja - warszawa.nasze.miasto.pl

Relacja - fot. Cezary Doroszuk Napędzany Kebabem vol.1

Relacja - fot. Cezary Doroszuk Napędzany Kebabem vol.2

Relacja - fot. Cezary Doroszuk Napędzany Kebabem ostatnia paka

FILMY

Pierwsze ujecia z trasy -FILM

WYNIKI - Gratulujemy wszystkim ukończenia biegu. Powodzenia w kolejnych edycjach.

RELACJA

Warszawa, 19-ego czerwca była prawdziwym świętem Survivalu. Cytadela Warszawska przeżyła prawdziwe oblężenie śmiałków biorących udział w miejskim biegu z przeszkodami Men Expert Survival Race. Z roku na rok to wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością a sami organizatorzy nie szczędzą wysiłków aby przy okazji każdej kolejnej edycji zaprezentować coraz bardziej wymyślne przeszkody i jeszcze więcej atrakcji dodatkowych; traktując dzień biegu jako festiwal nie tylko dla samych uczestników, ale również dla towarzyszących im osób. Miasteczko festiwalowe zalała fala żądnych przygód Survivalowców, a także tłumy kibiców i rodzin, którzy nie rzadko towarzyszyli uczestnikom na całej długości trasy. Około 3,5 tysiąca wojowników, którzy podjęli wyzwanie i zmierzyli się z poszczególnymi trasami i ogromem przeszkód na trasie, ruszyło z Centrum Olimpijskiego w kolejnych falach zaczynając od godziny 9:00 a kończąc późnym popołudniem.

Na pierwszy rzut ruszyli śmiałkowie dystansu Machine. Mieli do pokonania aż 12 km i ponad 50 przeszkód. Trasa prowadziła od Centrum Olimpijskiego przez wybrzeże Wisły, aby w końcówce przebrnąć przez mury Cytadeli i trafić szczęśliwie na metę w miasteczku festiwalowym. Kolejnym dystansem był o połowę krótszy, cieszący się największą popularnością Warrior, w skład którego wchodziło ponad 30 przeszkód. Ostatnim dystansem był 3 km Starter, gdzie zawodnicy mieli do pokonania ok. 15 przeszkód. Chylimy czoła przed wszystkimi uczestnikami, którzy mieli odwagę spróbować swoich sił i dać radę wymyślnym i piekielnie trudnym przeszkodom.

Tegoroczna edycja obfitowała w ulepszenia istniejących już przeszkód jak i niezwykle wymagające nowości. Tradycyjnie, najwięcej zabawy uczestnicy mieli przy udoskonalonej 7-metrowej rampie Quarter Pipe, gdzie tłumnie zebrani goście mieli okazję zobaczyć wspaniałą integrację i współpracę zawodników. Hitem okazała się 100 metrowa zjeżdżalnia Slip and Slide, która w niejednej osobie uwolniła dziecięcą radość, aby zaraz potem wpaść w macki Elektrofazy czy premierowej Maglownicy. Bojowi Vikingowie także nie ułatwili sprawy i skutecznie utrudniali przejście survivalowym wojownikom do mety. Naładowani emocjami, uśmiechnięci uczestnicy przekraczali linię mety mokrzy, brudni i wyczerpani, ale bardzo usatysfakcjonowani. Nawet sami organizatorzy docenili postawę uczestników nie tylko na samej trasie co w ciągu całej imprezy – Atmosfera panująca na trasie to z pewnością wyróżnik naszych biegów. Wszyscy się wzajemnie motywują i pomagają sobie przy pokonywaniu najcięższych przeszkód. Często udział w wydarzeniu kończy się wieloma nowymi znajomościami – mówi Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.

Specjalnie przygotowane tory dla najmłodszych, zawody w miasteczku festiwalowym dla starszych, m.in. siłowanie na rękę czy podciąganie na drążku w strefie jednego ze sponsorów firmy Loreal, food trucki i strefy relaksu, gdzie można było odpocząć po niezwykle emocjonującym biegu, to tylko część przygotowanych przez organizatorów atrakcji, jakie były dostępne 19 czerwca na warszawskim wydarzeniu.

Wszystko to i wiele innych rzeczy, mogli uwiecznić kibice biorący udział w konkursie na najlepszą relację video z dnia imprezy, gdzie nagrodą główną jest przysłowiowy “tysiak” Wciąż można dołączyć i zmierzyć się z najlepszymi. Szczegóły na stronie Men Expert Survival Race.

Warszawska edycja Men Expert Survival Race objęta była patronatem honorowym Prezydent Miasta Hanny Gronkiewicz-Waltz. Współorganizatorem imprezy był Burmistrz Dzielnicy Żoliborz Krzysztof Bugla. Wydarzenie wspierali też lokalni patroni medialni: TVP Warszawa, radio RMF Maxxx oraz gazeta Informator Stolicy. Organizator już teraz zaprasza na kolejną imprezę biegową, która będzie miała miejsce 18 września w Poznaniu. Więcej informacji na temat Men Expert Survival Race można znaleźć na stronie www.menexpertsurvivalrace.pl lub na fanpage’u wydarzenia.

WYNIKI WROCŁAW 2016

WYNIKI WROCŁAW 2016

ZWYCIĘZCY MEN EXPERT SURVIVAL RACE WROCŁAW 2016

Więcej >>> Mniej...

Długo oczekiwana wiadomość. Prezentujemy Wam listy najlepszych wojowników na poszczególnych dystansach. Mimo, że zwycięzcy są na szczycie podium pragniemy podziękować i pogratulować wszystkim uczestnikom, którzy podjęli nasze wyzwanie i wzięli udział we wczorajszym biegu. Każdy z Was jest wygranym!!
Błędy i przeciwności wzmacniają nas i motywują do dalszej pracy i doskonalenia się na każdym kroku. Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my, i, że zobaczymy się już wkrótce na kolejnych biegach Men Expert Survival Race.
Dziękujemy!!!!
Wszystkie wyniki znajdziecie na http://bit.ly/MESR2016_Wro_wyniki

ZDJĘCIA MESR WROCŁAW 2016 - ŚCIANKA

ZDJĘCIA MESR WROCŁAW 2016 - ŚCIANKA

Publikujemy galerię zdjęć z naszej ścianki Loreal.

Więcej >>> Mniej...

Wrocławski bieg przeszedł do historii. Zobaczecie jak bawili się nasi uczestnicy. Możecie dołączyć do nich już 19 czerwca w Warszawie a potem 18 września w Poznaniu.

Zdjęcia z godzin

- 9-11 znajdziesz TUTAJ

- 11-13 znajdziesz TUTAJ

- 13-18 znajdziesz TUTAJ

MESR 2015  Warszawa - Relacja, zdjęciowa i wyniki

MESR 2015 Warszawa - Relacja, zdjęciowa i wyniki

Warszawski etap Men Expert Survival Race na długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy w ubiegłą niedzielę 21 czerwca zebrali się by uczestniczyć w tym prawdziwym festiwalu sportów wytrzymałościowych. Już od wczesnych godzin porannych, tereny otaczające żoliborskie Centrum Olimpijskie zaczęły wypełniać się entuzjastami pokonywania własnych słabości.

Więcej >>> Mniej...

Warszawski etap Men Expert Survival Race na długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy w ubiegłą niedzielę 21 czerwca zebrali się by uczestniczyć w tym prawdziwym festiwalu sportów wytrzymałościowych. Już od wczesnych godzin porannych, tereny otaczające żoliborskie Centrum Olimpijskie zaczęły wypełniać się entuzjastami pokonywania własnych słabości. Po odebraniu pakietów startowych, pierwsza fala rozpoczęła zmagania na 10 kilometrowej trasie jeszcze zanim na dobre zgromadzeni fani zdążyli się rozbudzić. Liczne rodziny, bliscy przyjaciele oraz znajomi z drużyn powoli zaczęli rozstawiać się na różnych odcinkach trasy, a Survivalowe miasteczko rosło z każdą minutą.

bieg z przeszkodami

Gorąca atmosfera nie była jednak spowodowana wyłącznie rozgrzewkami prowadzonymi przez trenerkę Kamilę Martynowicz, ale również przez zapowiadane oberwanie chmury. Dzięki Waszej sile na szczęście na Survivalowców spadła tylko woda podczas przeprawy przez Wisłę lub podczas pokonywania Elektrofazy! Matka Natura stanęła po stronie ludzi, którzy lubią zmieniać się na lepsze i przywitała nas rozpalonym słońcem. Dało się je szczególnie odczuć podczas przeprawy przez pobliską piaskarnię, która po kilku kilometrach morderczej walki, przypominała biegaczom pustynię. Po raz kolejny przeszkody takie jak Triceps Killer czy King Kong na długo pozostaną w pamięci biegaczy, którzy zlekceważyli trening górnych partii ciała. Trasa poprowadzona przez “tropikalne” strefy zalewowe Wisły to wyzwanie nawet dla śmiałków z najlepszym przygotowaniem fizycznym!

Po zeszłorocznej edycji wymagania były bardzo wysoko postawione wobec organizatorów. Po reakcji Survivalowców, którzy ukończyli całą trasę, wiemy że oSurvival Corps stanęło na wysokości zadania. Trudno było zobaczyć choćby jedną niezadowoloną twarz wśród szczęśliwców, który przekroczyli linię mety. Na tych, którym nie było to jeszcze dane czekała aromatyczna kawa od Etno Cafe lub dawka emocji na stoisku Mobile Vikings lub w strefie L’Oreal. Braki w energi dało się również łatwo nadrobić dzięki okolicznym food truck’om z ofertami na każde podniebienie.

W klasyfikacji LEGEND najlepiej spisali się Maciej Cebrak oraz Joanna Zmokła wśród pań. Na trasie Hero stawkę zdominowali:Wojciech Brzoskwinia i Anastasia Hortman, natomiast w kategorii Warrior nikt nie mógł się równać z Radosławem Czyżem i Agnieszką Szragą. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji w stolicy! Prezenty dla zwycięzców ufundowali nasi sponsorzy, którym dziękujemy za wsparcie i wiarę w Survivalowe współzawodnictwo: Men Expert , www.zostanvikingiem.pl MentalWay - Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko, New Balance Poland,Prezentokracja, Trec Nutrition Gepetto Polska, 4MOVE, Frag Factory paintball Zdrofit, Patchwork Hostel, Etno Cafe Okrąglak Polski Komitet Olimpijski Krzysztof Bugla Burmistrz Dzielnicy Żoliborz, Wolontariuszom Survival Corps, oraz Wszystkim którzy przyczynili się aby to wydarzenie mogło się odbyć!

Widzimy się już jesienią na trzech kolejnych odsłonach Men Expert Survival Race! Do zobacenia.

​WYNIKI I VIDEO

ZDJĘCIA

OFICJALNA FOTORELACJA

ZDJĘCIA Z GODZIN: 9:00 - 12:00

ZDJĘCIA Z GODZIN: 12:00 - 14:00

ZDJĘCIA Z GODZIN: 14:00 - 16:30

MESR 2015  Kraków - Relacja zdjęciowa i OFICJALNE wyniki

MESR 2015 Kraków - Relacja zdjęciowa i OFICJALNE wyniki

W niedzielę 7 czerwca dawna stolica Polski skąpała się nie tylko w palących promieniach Słońca, ale również w pocie ponad tysięcznej armii uczestników tworzących Men Expert Survival Race. Okolice Wawelu oraz nadwiślańskie bulwary stały się areną zmagań wszystkich tych, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w ekstremalnych warunkach.

Więcej >>> Mniej...

W niedzielę 7 czerwca dawna stolica Polski skąpała się nie tylko w palących promieniach Słońca, ale również w pocie ponad tysięcznej armii uczestników tworzących Men Expert Survival Race. Okolice Wawelu oraz nadwiślańskie bulwary stały się areną zmagań wszystkich tych, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w ekstremalnych warunkach. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tego niezwykłego, miejskiego biegu z przeszkodami.

OFICJALNE wyniki DRUŻYNOWE -10 km

OFICJALNE wyniki DRUŻYNOWE - 5 km

OFICJALNE wyniki LEGEND -10 km

OFICJALNE wyniki WARRIOR - 5 km

OFICJALNE wyniki HERO - 10 km

Kraków przywitał wszystkich uczestników Survival Race pogodą, która nawet najbardziej wytrzymałym biegaczom sprawiła nie lada kłopot. Błękitne niebo bez nawet najmniejszej chmury spowodowało, że temperatura powietrza przekroczyła magiczną liczbę 30 stopni Celsjusza i nadała nowe znaczenie określeniu biegi ekstremalne. W takich warunkach mało który biegacz podjąłby się treningu, ale Survivalowcy to nie są normalni ludzie! Do grona nieprzeciętnych entuzjastów biegania dołączyli między innymi: Tomasz “Gorilla” Drwal czy Grzegorz Szczechla, który wygrał już w tym sezonie 5 biegów terenowych pod rząd w tym 2x Men Expert Survival Race .

Uczestnicy startowali kolejno w kategoriach Legend i Hero, które rozgrywały się na dziesięcio kilometrowej trasie, a po nich na start meldowali się Warriorzy w celu ukończenia pięcio kilometrowej katorgii. Jednak jak już Survivalowcy zdążyli zauważyć, tutaj sam bieg jest odpoczynkiem. Najtrudniejsze jest sprawne pokonywanie przeszkód, które sprawdzają wszystkie aspekty wcześniejszych treningów. Tutaj nie ma litości dla pomijania mięśni, których przeciętny biegacz nie używa. Praca z własnym ciężarem ciała to klucz do zwycięstwa i sylwetki godnej herosa z krwi i kości. Jest to również wyzwanie dla silnej woli i solidny sprawdzian dla charakteru. Wielokrotnie można było zobaczyć chwile zwątpienia, kiedy która z przeszkód wydawała się nie do pokonania. Na szczęście nic tak nie motywuje do działania jak doping od znajomych z drużyny i wiernych kibiców! Miło było patrzeć jak członkowie różnych grup pomagali sobie wzajemnie na najtrudniejszych przeszkodach, a wspólne okrzyki zwycięstwa rozbrzmiewały nad Wisłą do późnych godzin popołudniowych.

Przy tak wysokich temperaturach wiadome było, że biegacze najbardziej polubią przeszkody, w których głównym elementem była woda. Wskakiwanie i czołganie się w basenie wypełnionym po brzegi wodą, kontener z lodem czy Slip & Slide cieszyły się na trasie największym entuzjazmem ze strony rozpalonych Survivalowców. Jeżeli chodzi o skalę wyzwań rzuconych przez trasę biegu, nie mieliśmy wątpliwości, że do faworytów powróci Quarter Pipe, Triceps Killer i King Kong czyli miejsca, gdzie siła rąk ma znaczenie. Na szczęście w razie ewentualnego deficytu w bicepsie, na pomoc ruszał zespół i delikwent uchodził cało przed fizyczną naganą egzekwowaną przez obsługę toru. Tutaj nie ma ścieżek na skróty! Dzięki sile Waszych nóg, udało się wesprzeć akcję charytatywną organizowaną dla Leny Cholewy! Jesteście niesamowici!

Na zmęczonych walką wojowników przygotowana również była ekipa Men Expert ze swoimi kosmetykami, które pomagały na nowo odkryć kolor skóry po błotnych zmaganiach oraz odpowiednio ją nawilżyć po intensywnej kuracji słońcem. Prezentokracja oraz L’Oreal sprawili, że najszybsi Survivalowcy wrócą do domu jeszcze bardziej uśmiechnięci niż po przekroczeniu linii mety! Liderem całego wydarzenia został niepokonany Grzegorz Szczechla, który nieprzerwanie wygrywa kolejne biegi ekstremalne. W tym roku to już po raz drugi staje na najwyższym stopniu podium Men Expert Survival Race, tym razem w klasie Legend 10km. Wśród pań w tej kategorii dominowała Zuzanna Sobczak. W kategorii Hero 10 km najszybszy okazał się Hubert Rozniatowski, a reprezentantką płci pięknej była Agata Abramowicz, której reszta Survivalowiczek deptała po piętach do samego końca. Wśród Warriorów na najwyższym stopniu podium stanęli: Jakub Horawa oraz Urszula Górska. Gratulujemy świetnych czasów największym hardcorowcom w naszej ekipie!

OFICJALNE wyniki WARRIOR - 5 km

OFICJALNE wyniki HERO - 10 km

Dla spragnionych dalszych wrażeń zapraszamy również na naszego Facebook’a, gdzie będziemy publikować zebrane przez nas materiały foto oraz video. Wiemy, że emocje zebrane podczas wyścigu, będą Was motywować jeszcze na długo po jego ukończeniu więc trenujcie dalej jak przystało na prawdziwych Survivalowców!

Chcemy również bardzo podziękować wszystkim, bez których to wydarzenie nie miało by szans powstać. Niezliczonej grupie wolontariuszy, budowniczych, ratowników oraz osób prywatnych, które poświęciły swój wolny czas na pomaganie nam z wyzwaniami związanymi z organizacją takich eventów. Jesteście niezastąpieni! To samo tyczy się wsparcia jakie zapewnili nam: Men’s Health, NewBalance, Mentalway,Trec Nutrition, Caritas Archidiecezji Krakowskiej, Gepetto, RMF MAXXX, WP.pl, TrenerBiegania.pl oraz Benefit Multimedia! Dodatkowo chcięli byśmy podziękować wszystkim trenerom zaangażowanym w rozgrzewki oraz klubom Lemon FItness i Platinium Fitness za ogromne wsparcie! Dzieki!

Nie możemy się już doczekać kolejnych edycji Men Expert Survival Race, aby znowu zobaczyć wasze uśmiechnięte twarze! Nie zapomnijcie się zapisać na najbliższy wyścig, który startuje już 21 czerwca w stolicy Polski – Warszawie! Czekać na Was będzie nowa trasa, a co za tym idzie nasze przeszkody w zupełnie innej odsłonie! Do zobaczenia na miejscu Survivalowcy!

Zapraszamy do obejżenia naszej galerii zdjęć i oznaczania się na nich.

​GLERIA nr 1 - Facebook 60 zdjęć

OFICJALNE wyniki WARRIOR - 5 km

OFICJALNE wyniki HERO - 10 km

WYSTARTUJ W WARSZAWIE!

MESR Wrocław 2015 - Najlepsi zawodnicy klasyfikacja TOP 3

MESR Wrocław 2015 - Najlepsi zawodnicy klasyfikacja TOP 3

Najlepsi zawodnicy i najlepsze zawodniczki - Men Expert Survival Race Wrocław 2015

Więcej >>> Mniej...

Dwudziesty czwarty maja na długo zapisze się w pamięci wszystkich tych, którzy rzucili wyzwanie swojej kondycji na morderczych trasach przygotowanych przez ekipę Survival Race! Poniżej publikujemy najszybszych w Kategori Mężczyźni oraz Kobiety na dystansach Hero i Warrior. Gratulujemy zwycięzcom!

10KM HERO - Mężczyźni Top 3
1 (1) Mateusz Pawlicki BLOK EKIPA 00:47:34

Nagroda: Jazda za kierownicą Mitsubishi Evo od Prezentokacji, karnet VIP (3-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, start w kat. LEGEND kolejne edycje MESR w 2015r.

2 (2) Zibo Ziober FITNESS ACADEMY KORONA 00:49:19

Nagroda: Lot szybowcem od Prezentokacji, karnet VIP (3-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, start w kat. LEGEND kolejne edycje MESR w 2015r.

3 (4) Mikołaj Żochowski Mikołaj Żochowski 00:50:55

Nagroda: Flyboard od od Prezentokacji, karnet VIP (1-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, start w kat. LEGEND kolejne edycje MESR w 2015r.

10KM HERO - Kobiety Top 3
1. (44) Agata Pietroszek Feel My Skill 00:56:35

Nagroda: Jazda za kierownicą Mitsubishi Evo od Prezentokacji, karnet VIP (3-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, bilet na kolejne edycje MESR w 2015r.

2. (81) Sabina Rzymek Sabcia Rzymek 01:00:02

Nagroda: Lot szybowcem od od Prezentokacji, karnet VIP (3-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, bilet na kolejne edycje MESR w 2015r.

3. (133) Agata Abramowicz ¦ :) Spocone Zady :) ¦ 01:03:01

Nagroda: Lot paralotnią od od Prezentokacji, karnet VIP (1-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, bilet na kolejne edycje MESR w 2015r.

5KM WARRIOR - Mężczyźni Top 3
1 Grzegorz Szczechla Grzegorz Szczechla 00:22:02

Nagroda: Lot szybowcem od Prezentokacji, karnet VIP (3-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, start w kat. LEGEND kolejne edycje MESR w 2015r.

2. Maciej Ogrodnik Cokolwiek 00:24:00

Nagroda: Flyboard od od Prezentokacji, karnet VIP (1-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, start w kat. LEGEND kolejne edycje MESR w 2015r.

3 Paweł Kopyść Leniwe Małpy Reaktywacja 00:25:21

Nagroda: Lot paralotnią od od Prezentokacji, karnet VIP (1-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, bilet na kolejne edycje MESR w 2015r.

5KM WARRIOR - Kobiety Top 3

1 (65) Aleksandra Matusiak Leniwe Małpy Reaktywacja 00:32:26

Nagroda: Lot szybowcem od Prezentokacji, karnet VIP (3-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, start w kat. LEGEND kolejne edycje MESR w 2015r.

2 (80) Joanna Szczurowska Joanna Szczurowska 00:33:44

Nagroda: Flyboard od od Prezentokacji, karnet VIP (1-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, start w kat. LEGEND kolejne edycje MESR w 2015r.

3 84 Paulina Rzeźnik Bimbrownicy z Piwnicy 00:33:57

Nagroda: Drifting na torze z kierowcą rajdowym od Prezentokacji, karnet VIP (1-miesięczny) do Aquapark Wrocław, 100 zł do wydania od New Balance, kosmetyki od L'Oreal o wartości 70 zł, bilet na kolejne edycje MESR w 2015r

Gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy [email protected] oraz prosimy zapoznać się z REGULAMINEM

Wyniki Grupowe
MEN EXPERT Survival Race Wrocław 2015 - Wyniki grupowe 10 km.

MEN EXPERT Survival Race Wrocław 2015 - Wyniki grupowe 5 km.

Oficjalne Galerie i Filmy
(ostatnia aktualizacja 29 maja godzi: 16:10)

NOWE!​

MESR 2015 Wrocław - By Święty 282 zdjęcia

MESR 2015 Wrocław - Oficjalne zdjęcia cz. 1

Nieoficjalne klipy Video
(ostatnia aktualizacja 26 maja godzi: 13:10)
*aktualizujemy na bieżąco linki do Waszych zdjęć przesyłajcie na [email protected]

Pełna Playlista z nieoficjalnymi relacjami. NOWE!

Walka na Quorterze - Film
GoPro Video z Trasy - Paweł Kowalski
GoPro Video Maciek Ławniczak

Nieoficjalne galerie zdjęć
(ostatnia aktualizacja 28 maja godzi: 16:10)
*aktualizujemy na bieżąco linki do Waszych zdjęć przesyłajcie na [email protected]

OSTRE KADRY - 159 ZDJĘĆ

SLEKCJA JEDNOSTKI SPECJALNE - 149 ZDJĘĆ

ATLETICA TEAM - Zdjęcia cz.1

ATLETICA TEAM - Zdjęcia cz.2

Nasze Miasto Wrocław - 135 zdjeć

Nasze Miasto Wrocław - 100 zdjęć cz.2

Divante Kariera - Zdjęcia

Kobiety na medal - Zdjęcia

Biegamy Wrocław.pl - Zdjęcia

Maciej Dąbrowski - Zdjęcia

Tomasz Kopeć - 445zdjęć fali koło 16:15

John Weston Group - Zdjęcia

Pozdrawiamy,

Survival Corps

MESR Wrocław 2015 - UPDATE (Wyniki Grupowe + Relacja VIdeo)

MESR Wrocław 2015 - UPDATE (Wyniki Grupowe + Relacja VIdeo)

Wyniki, zdjęcia i Krótkie podsumowanie Men Expert Survival Race Wrocław 2015

Więcej >>> Mniej...

Wyniki Grupowe
MEN EXPERT Survival Race Wrocław 2015 - Wyniki grupowe 10 km. NOWE!​

MEN EXPERT Survival Race Wrocław 2015 - Wyniki grupowe 5 km. NOWE!​

Oficjalne Galerie i Filmy
(ostatnia aktualizacja 29 maja godzi: 16:10)

NOWE!​

MESR 2015 Wrocław - By Święty 282 zdjęcia

MESR 2015 Wrocław - Oficjalne zdjęcia cz. 1

Nieoficjalne klipy Video
(ostatnia aktualizacja 26 maja godzi: 13:10)
*aktualizujemy na bieżąco linki do Waszych zdjęć przesyłajcie na [email protected]

Pełna Playlista z nieoficjalnymi relacjami. NOWE!

Walka na Quorterze - Film
GoPro Video z Trasy - Paweł Kowalski
GoPro Video Maciek Ławniczak

Nieoficjalne galerie zdjęć
(ostatnia aktualizacja 28 maja godzi: 16:10)
*aktualizujemy na bieżąco linki do Waszych zdjęć przesyłajcie na [email protected]

OSTRE KADRY - 159 ZDJĘĆ

SLEKCJA JEDNOSTKI SPECJALNE - 149 ZDJĘĆ

ATLETICA TEAM - Zdjęcia cz.1

ATLETICA TEAM - Zdjęcia cz.2

Nasze Miasto Wrocław - 135 zdjeć

Nasze Miasto Wrocław - 100 zdjęć cz.2

Divante Kariera - Zdjęcia

Kobiety na medal - Zdjęcia

Biegamy Wrocław.pl - Zdjęcia

Maciej Dąbrowski - Zdjęcia

Tomasz Kopeć - 445zdjęć fali koło 16:15

John Weston Group - Zdjęcia

Wyborcza niedziela okazała się prawdziwym świętem sportu dla wszystkich tych, którzy w drodze do urn odwiedzili park Morskie Oko we Wrocławiu. Dwudziesty czwarty maja na długo zapisze się w pamięci wszystkich tych, którzy rzucili wyzwanie swojej kondycji na morderczych trasach przygotowanych przez ekipę Survival Race! Zapraszamy na krótkie podsumowanie tego niezwykłego, miejskiego biegu z przeszkodami.

Już od ósmej rano dało się zauważyć pierwszych zawodników i zawodniczki, którzy tłumnie stawiali się w biurze zawodów. Po szybkim zapoznaniu się z regulaminem, ruszali na rozgrzewkę lub gorącą kawę prosto od Etno Cafe. Większości wystarczyła jednak gorąca atmosfera panująca jeszcze przed pierwszą falą Survivalowców oraz wszechogarniający entuzjazm, o który zadbała nasza trenerka – Kamila Martynowicz. O godzinie dziewiątej ruszyła fala legend, w której szeregach zobaczyć można było: Karola Chomicza, Mariusza Latkowskiego, Annę Ficner, Tomasza Rozmusa oraz wielu innych sportowców.

https://www.facebook.com/SurvivalRace/videos/vb.297748876959787/872190492848953/?type=2&theater

Wywiad z Anną Ficner weteranką najtrudniejszych biegów terenowych
- sprawdźcie co mówiła na mecie!

Zaraz po kategorii legend na trasę ruszyli nasi herosi. Odcinek dziesięciokilometrowy usiany był wszystkimi przeszkodami znajdującymi się w repertuarze Men Expert Survival Race, jednak zawodnicy, którzy jako pierwsi dotarli na metę, wyglądali tak jakby był to co najmniej pół maraton z przeszkodami. Liczne obtarcia, koszulki usmarowane błotem oraz dawno ”już nie białe” obuwie, ginęły jednak pod rozmiarami uśmiechów, jakie malowały się na ich twarzach. Słowo „satysfakcja” padało znacznie częściej niż „zmęczenie” podczas kolejnych rozmów ze zwycięzcami biegu. Tak naprawdę, każdy kto ukończył tor, może czuć się jak zwycięzca! Pokonanie przeszkód takich jak Quarter Pipe, Triceps Killer czy szaleni Vikingowie z Mobile Vikings to nie lada wyczyn nawet dla najsilniejszych ekip!

Najliczniej stawili się jednak reprezentanci kategorii Warrior, czyli uczestnicy gotowi na pięciokilometrowy tor z utrudnieniami, na które nawet Survivalowcy z dwóch poprzednich ekip patrzyli z trwogą. Tutaj na pierwszym planie była zabawa i zmaganie się z własnymi słabościami. Miło było patrzeć jak członkowie różnych grup pomagali sobie wzajemnie na najtrudniejszych przeszkodach, a wspólne okrzyki zwycięstwa rozbrzmiewały nad Odrą do późnych godzin popołudniowych.

Na szczęście na mecie na wszystkich startujących czekał wysokowęglowy napój od Lecha, odświeżający izotoniki 4Move oraz soczyste burgery serwowane z Pasibusa. Na zmęczonych walką wojowników przygotowana również była ekipa Men Expert ze swoimi kosmetykami, które pomagały na nowo odkryć kolor skóry po błotnych zmaganiach.

https://www.facebook.com/SurvivalRace/videos/vb.297748876959787/872325319502137/?type=2&theater

Zobacz pierwsze ujęcia z trasy!

O tych, którzy postawili na wpółzawodnictwo zadbali nasi sponsorzy, a mianowicie Gepetto, Prezentokracja oraz L'Oreal, którzy ufundowali zestawy nagród dla najszybszych Survivalowców na trasie. Na odcinku 5km był to Grzegorz Szczechla, a na 10km - Mateusz Pawlicki. Wśród Pań na tych samych dystansach uplasowały się odpowiednio Agata Wypych i Anna Ficner.

Dla spragnionych dalszych wrażeń zapraszamy również na naszego Facebook’a, gdzie będziemy publikować zebrane przez nas materiały foto oraz video. Wiemy, że emocje zebrane podczas wyścigu, będą Was motywować jeszcze na długo po jego ukończeniu więc trenujcie dalej jak przystało na prawdziwych Survivalowców!

Chcemy również bardzo podziękować wszystkim, bez których to wydarzenie nie miało by szans powstać. Niezliczonej grupie wolontariuszy, budownicych, ratowników oraz osób prywatnych, które poświęciły swój wolny czas na pomaganie nam z wyzwaniami związanymi z organizacją takich eventów. Jesteście niezastąpieni! To samo tyczy się wsparcia jakie zapewnili nam: Men’s Health, NewBalance, Mentalway,Trec Nutrition, Gepetto, RMF MAXXX, WP.pl, TrenerBiegania.pl oraz Benefit Multimedia!

Nie możemy się już doczekać kolejnych edycji Men Expert Survival Race, aby znowu zobaczyć wasze uśmiechnięte twarze! Nie zapomnijcie się zapisać na najbliższy wyścig, który startuje już 7 czerwca w dawnej stolicy Polski – Krakowie! Czekać na Was będzie nowa trasa, a co za tym idzie nasze przeszkody w zupełnie innej odsłonie! Do zobaczenia na miejscu Survivalowcy!

Wyniki MEN EXPERT Survival Race 2015 - Wrocław 10 km. + LEGEND

Wyniki MEN EXPERT Survival Race 2015 - Wrocław 5 km.

Wyniki Grupowe
MEN EXPERT Survival Race Wrocław 2015 - Wyniki grupowe 10 km. NOWE!​

MEN EXPERT Survival Race Wrocław 2015 - Wyniki grupowe 5 km. NOWE!​

Pozdrawiamy,

Survival Corps

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl