Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

SZYNOCIĄG czyli #1 nowa przeszkoda na Survival Race 2019

SZYNOCIĄG czyli #1 nowa przeszkoda na Survival Race 2019

Zaczynamy publikację nowych przeszkód - na pierwszy ogień idzie SZYNOCIĄG!

Jak co roku zamierzamy zaskoczyć Was nowościami, zarówno na miasteczku, jak i na trasie biegu. Nowy rok - nowe wyzwania!

Opis przeszkody:

Aby ją pokonać, należy wziąć mały rozbieg, odepchnąć się i złapać linę tak, by przejechać całą długość nad bajorem z wodą. Tyrolka nie będzie jechać sama, więc jeśli nie zrobisz tego odpowiednio - zawiśniesz na środku błotnego bajora. Wtedy uratować Cię może tylko odpowiedni balans ciałem.

Jak się przygotować:

Potrzebna Ci będzie zwinność i mocny chwyt. Trenuj więc mięśnie przedramion, biceps i ramiona. Możesz się np. podciągać na drążku czy przyzwyczajać ciało do pozycji wiszącej. Dodatkowym kluczowym elementem będzie mocny korpus - brzuch i plecy. To dzięki temu połączeniu przelecisz nad każdą przepaścią niczym Tarzan.

Do roboty! Survival Race zbliża się wielkimi krokami - trenuj, by stawić się na starcie w najlepszej formie i pokonać wszystkie nowe przeszkody w najlepszym stylu!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/