Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

SUPLEMENTY OD FORMOTIVA W PAKIETACH STARTOWYCH

SUPLEMENTY OD FORMOTIVA W PAKIETACH STARTOWYCH

Z przyjemnością ogłaszamy naszego Partnera Strategicznego - firmę FORMOTIVA!

W tym roku o doładowanie Waszych baterii przed biegiem i regenerację organizmu po stoczonej walce zadba nasz nowy Partner Strategiczny - FORMOTIVA! Do każdego pakietu startowego otrzymacie zestaw suplementów o wartości 20 PLNów! Potężną dawkę mocy dostarczą Wam dwie saszetki BCAA Combo, dwa shoty L-CARNITINE, dwie saszetki Muscle Brick Whey.

A to jeszcze nie wszystko - szykujemy dla Was dodatkowe niespodzianki ze sklepu www.formotiva.pl, nie przegapcie informacji na naszym Facebooku lub Instagramie.

W każdym pakiecie Survival Race w sezonie 2019 znajdziesz:

1. Dwie saszetki BCAA Combo - wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione, zalecane w trakcie oraz po intensywnym wysiłku fizycznym. Szczególnie wysokie zapotrzebowanie na owe aminokwasy występuje w trakcie intensywnego wysiłku, kiedy są one metabolizowane w mięśniach i wykorzystywane jako źródło energii. Suplement nie tylko pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, ale także przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz prawidłowej przemiany materii.

2. Dwa shoty L-CARNITINE - suplement diety zawierający maksymalną dawkę 3000 mg L-karnityny. Karnityna odpowiedzialna jest za przetwarzanie tłuszczów w energię. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz dostarcza organizmowi energię przy długotrwałym wysiłku. Dodatkowo wspiera zmniejszenie skutków zakwaszenia organizmu. L- karnityna jest bardzo przydatna w długotrwających wysiłkach wytrzymałościowych, czyli takich, podczas których organizm korzysta głównie z energii zmagazynowanej w postaci lipidów. W tym przypadku suplement pozwala na wydłużenie czasu wysiłku oraz zwiększenie jego intensywności. Karnityna ułatwia usuwanie z krwi wytworzonych w trakcie nadmiernego wysiłku cząsteczek mleczanu. Jest to ważne, gdyż nadmiar kwasu mlekowego we krwi obserwowany po takim wysiłku powoduje zmęczenie oraz zmniejszenie produkcji energii w postaci ATP.

3. Dwie saszetki Muscle Brick Whey - to najwyższej jakości preparat wysokobiałkowy, zawierający koncentrat białka serwatki o stężeniu czystego białka 80%, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Ponadto białko zawarte w MUSCLE BRICK WHEY jest doskonałym źródłem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz kwasu glutaminowego. Koncentrat białka serwatkowego charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wartością biologiczną (BV104), a także doskonałą przyswajalnością. Muscle Brick Whey został wzbogacony o enzym laktazę, który jest naturalnie występującym w organizmie enzymem hydrolizującym laktozę do cukrów prostych.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/