Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

SURVIVAL RACE WROCŁAW - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE!

SURVIVAL RACE WROCŁAW - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE!

Widzimy się już 10 i 11 czerwca na polanie naprzeciw kortów tenisowych Morskie Oko! Sprawdź rozkład jazdy na weekend i wszystkie najważniejsze informacje przed startem w Survival Race 2017 we Wrocławiu!

Widzimy się NA POLANIE NAPRZECIW KORTÓW TENISOWYCH MORSKIE OKO przy ul. Fryderyka Chopina 27 (za kąpieliskiem). Pierwsza fala w sobotę startuje już o 08.15 (dystans MONSTER), a w niedzielę o 09.15 (dystanst WARRIOR). Pierwsze starty na Survival Race KIDS rozpoczynają się o godzinie 10.00. Do survivalowego miasteczka zapraszamy w obu dniach do godziny 18.00!Pamiętajcie, zarezerwujcie dostatecznie dużo czasu na swobodny odbiór pakietu i przygotowanie się do biegu. Najlepiej pojawić się przynajmniej godzinę przed startem. Spóźnialscy nie będą wpuszczani na późniejsze fale! Biuro Zawodów znajdziecie w BUDYNKU KORTÓW TENISOWYCH MORSKIE OKO, ul. Fryderyka Chopina 27.
WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE STARTU ZNAJDZIESZ W NASZYM
>> NIEZBĘDNIKU SURVIVALOWCA <<


OŚWIADCZENIA I UPOWAŻNIENIA NIEZBĘDNE DO ODBIORU PAKIETU STARTOWEGO:
>>
TUTAJ <<

Część pobliskich dróg będzie wyłączona z ruchu drogowego, dlatego zostawiajcie swoje samochody wcześniej na pobliskich uliczkach lub parkingu przy bramie głównej AWF Wrocław. A najlepiej korzystajcie z komunikacji miejskiej: tramwaje 9, 17 i 33!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

www.google.com
https://poznan.tvp.pl/