Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

POZNAŃ: wypełnij ankietę i zgarnij pakiet startowy na przyszły rok!

POZNAŃ: wypełnij ankietę i zgarnij pakiet startowy na przyszły rok!

Podziel się z nami swoimi wrażeniami w krótkiej ankiecie - Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze!

Rozpoczęcie szóstego sezonu Survival Race za nami! Dziękujemy za współtworzenie tegorocznej edycji biegu z przeszkodami - wszyscy, którzy podjęli survivalowe wyzwanie i przekroczyli metę na poznańskiej Malcie, są ZWYCIĘZCAMI!

Pomóż nam ulepszać kolejne wydarzenia i podziel się z nami swoimi wrażeniami i sugestiami z Survival Race 2019. Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze! Uzupełnij krótką ankietę i daj znać, jak było. Zajmie Ci to około 7 minut.

>> WYPEŁNIJ ANKIETĘ <<

Wszyscy Survivalowcy, którzy wypełnią ankietę, będą mieli szansę zgarnąć pakiet startowy na przyszłoroczną edycję Survival Race!

Startowała z Tobą Twoja ekipa? Podaj ankietę dalej!
Dobrze wspominasz minioną edycję Survival Race? >> OCEŃ NAS << na Facebooku.

Twoje dziecko brało udział w biegu dla najmłodszych? Podziel się swoją opinią w >> ANKIECIE SR KIDS <<.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/