Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

WROCŁAW: nowe przeszkody od Biegu Gladiatora!

WROCŁAW: nowe przeszkody od Biegu Gladiatora!

Na survivalowej trasie we Wrocławiu zmierzycie się z dwoma konstrukcjami od naszego Partnera.

Tym razem zbijamy pionę z Biegiem Gladiatora i przemycamy na survivalowe trasy dwie przeszkody.

4-metrowy Komandos zatrzyma nawet największych twardzieli, ale poratuje też pomocną liną. Trzeba być szybkim, zwinnym i…sprytnym! Komandos sam się nie przeskoczy!

Druga konstrukcja w postaci gumowej ściany nie będzie tak prosta, jak gra w kółko-krzyżyk! Swoją nazwę zyskała dzięki Survivalowcowi Grzegorzowi, który wziął udział w naszym konkursie na przydomek nowej przeszkody - przed Wami Gumandżi!

Wszystkie przeszkody nadciągającej wrocławskiej edycji możecie sprawdzić w dziale PRZESZKODY.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl