Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

MAPA WYDARZENIA SURVIVAL RACE WE WROCŁAWIU!

MAPA WYDARZENIA SURVIVAL RACE WE WROCŁAWIU!

Widzimy się już 10 i 11 czerwca na polanie naprzeciw kortów tenisowych Morskie Oko przy ul. Fryderyka Chopina 27 we Wrocławiu!

Biuro Zawodów działać będzie w budynku kortów tenisowych Morskie Oko przy ul. Fryderyka Chopina 27 we Wrocławiu. Czynne będzie w sobotę od 07.45 do 16.15 i w niedzielę od 08.30 do 15.00. Zaplanujcie odbiór pakietów startowych wcześniej - najlepiej pojawić się przynajmniej godzinę przed planowanym startem!


Miasteczko zawodów będzie znajdować się na polanie naprzeciw Biura Zawodów i kortów tenisowych. W strefie startu należy pojawić się 15 minut przed startem! Część pobliskich dróg będzie wyłączona z ruchu drogowego, dlatego zostawiajcie swoje samochody wcześniej na pobliskich uliczkach lub parkingu przy bramie głównej AWF Wrocław. A najlepiej korzystajcie z komunikacji miejskiej: tramwaje 9, 17 i 33!

Trasa oraz rozmieszczenie przeszkód nie będzie publikowane. Na mapie wydarzenia znajdują się TOP przeszkody, które oznaczone zostały gwiazdkami. Zapraszamy do kibicowania!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

www.google.com
https://poznan.tvp.pl/