Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Nowa przeszkoda #6: KRĘCIOŁEK!

Nowa przeszkoda #6: KRĘCIOŁEK!

Nie zwalniamy tempa z nowościami szóstego sezonu i cały czas się rozkręcamy!

Po raz kolejny zbijamy pionę z Runaway - Polski Uciekinier i przemycamy na survivalowe trasy NOWĄ PRZESZKODĘ #6: KRĘCIOŁEK!

Na tej drabince wytrenujecie sprawne wspinanie się po szczeblach kariery, ale jak to w życiu bywa, uważajcie, by nie powinęła się noga! Pod stopami czyha na Was niezły przekręt - każda rurka jest ruchoma!

Przeszkoda pojawi się na wszystkich trzech dystansach: STARTER 3 km (15 przeszkód), WARRIOR 6 km (30 przeszkód), MACHINE 12 km (50 przeszkód).

Nie odsłoniliśmy jeszcze wszystkich kart Survival Race 2019! Nie przegapcie kolejnych nowości na trasie i na terenie festiwalowego miasteczka - najświeższe informacje znajdziecie najszybciej na naszym Facebooku i Instagramie!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/