Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

SR Kids: wypełnij ankietę i zgarnij survivalowe gadżety!

SR Kids: wypełnij ankietę i zgarnij survivalowe gadżety!

DZIĘKUJEMY wszystkim małym Survivalowcom i ich opiekunom za współtworzenie wrocławskiego biegu dla najmłodszych!

Chcielibyśmy podziękować zarówno Wam - Rodzicom - że byliście z nami i dopingowaliście wszystkich małych Krasnali, starszych Piratów i dużych Ninja, jak również Waszym pociechom - za współtworzenie biegu i cudowną energię, jaką wniosły do wydarzenia. To zaszczyt mieć tak wspaniałych młodych Wojowników w naszej survivalowej rodzinie!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i z myślą o kolejnych wydarzeniach chcemy, abyście podzielili się z nami swoimi wrażeniami i sugestiami z Survival Race Kids 2019 we Wrocławiu. Zależy nam na rozwoju i ulepszaniu każdej następnej edycji. Pomóżcie nam w tym, uzupełniając krótką ankietę. Zajmie to chwilę, a będziecie mieć swój udział w tworzeniu Survival Race.

>> WYPEŁNIJ ANKIETĘ - SR KIDS 2019 WE WROCŁAWIU <<

W podzięce za poświęcony czas macie szansę zgarnąć wyjątkowe nagrody!
Do zdobycia gadżety:
5 x plecak / 3 x bandana / 3 x kubek SR Kids.
ROZWIĄZANIE - 6 PAŹDZIERNIKA 2019 o godzinie 12:00.

Uwaga - aby otrzymać nagrodę i wziąć udział w konkursie, należy podać poprawny adres e-mail!

Spodziewajcie się wkrótce pełnej fotorelacji z od naszej fotografki Mony!
Dobrze wspominacie minioną edycję Survival Race KIDS? >> OCEŃCIE NAS << na Facebooku.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl