Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Widzimy się już za tydzień, 1 i 2 września na terenie kąpieliska "Morskie Oko" we Wrocławiu! Sprawdź rozkład jazdy i wszystkie najważniejsze informacje przed startem.

Więcej >>> Mniej...

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<, aby dowiedzieć się jak najwięcej!

Chcesz zobaczyć, co czeka Cię na trasie?

Mapę trasy Survival Race by Fortiven Activ Gel z opisem przeszkód znajdziesz >> TUTAJ <<!

Strefa startu Survival Race by Fortiven Activ Gel będzie znajdować się na kąpielisku "Morskie Oko" przy ul. Fryderyka Chopina 27 we Wrocławiu. Wszelkie atrakcje oraz STREAT FOOD FESTIWAL będzie na Was czekać naprzeciwko kortów tenisowych, na zielonej polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A. Będą one dostępne w sobotę do godziny 18:00 i w niedzielę do godziny 17:00.

Biuro Zawodów umieszczone zostane w białym namiocie kortów tenisowych "Morskie Oko" - tam odbierzesz swój pakiet startowy, jeśli startujesz w Survival Race. Rodziców z dziećmi zapisanymi na Survival Race KIDS zapraszamy do oddzielnego Biura znajdującego się tuż przy torze na zielonej polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A.

Oświadczenia i zgody niezbędne do biegu znajdziesz TUTAJ.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości, któy będzie potrzebny do weryfikacji danych!

POZNAJ MAPĘ SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU!

POZNAJ MAPĘ SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU!

Karty na stół! Przed Wami dokładne mapy miasteczka oraz tras Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu!

Więcej >>> Mniej...

Piąta edycja będzie wyjątkowa pod względem ilości przygotowanych dla Was atrakcji. Uwierzcie nam, warto przyjść do miasteczka przed biegiem lub zostać po jego zakończeniu! W ramach pakietu startowego będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z strzelnicy paintball i ASG, dmuchanego tor przeszkód WIPE OUT, dmuchanych drabinek, zajęć z stretchingu i rolowania, a także atrakcji dostępnych na stoiskach naszych partnerów.

Od takiej ilości endorfin i aktywności na pewno zgłodniejecie. I w tej kwestii o Was zadbamy! Tuż obok STREFY ATRAKCJI znajdziecie STREAT FOOD FESTIWAL - nasyconą różnorodnością strefę gastro. Czekać na Was będzie aż 16 różnych wystawców!

Ich dokładny opis możecie znaleźć >> tutaj <<.

Mapę w większej rozdzielczości znajdziesz TUTAJ.


Przejdźmy do tego, na co wszyscy czekali - MAPA TRASY!

Bieg rozpoczniecie w wakacyjnym klimacie - spotykamy się na plaży kąpieliska "Morskie Oko"! Nie liczcie jednak na urlop, bo jeszcze na piasku czekają na Was pierwsze survivalowe przeszkody. Truchtem przebiegniemy przez środek jeziora, aby zaraz potem zdobyć Kilimandżaro. Najwytrwalsze "maszyny" poczują się niczym zawodowi sportowcy, wbiegając na Stadion Olimpijski.

Mapę w większej rozdzielczości znajdziesz TUTAJ.

Sprawdź, jakie przeszkody kryją się pod gwiazdkami!

1 ZASŁONA DYMNA

2 SMOCZY OGIEŃ

3 PRZEPRAWA

4 DEMOTYWATORY

5 TOCZENIE OPON

6 DĘTKI TRAKTOROWE

7 ELEKTROFAZA

8 WATER LINE - SPACER PO LINIE

9 WSPINACZKA PO LINIE

10 DOBRY BALANS

11 RÓWNOWAŻNIE

12 MONKEY BAR

13 MIOTACZ DZIDY

14 PAJĄCZEK

15 ZAPORY DROGOWE

16 PRZESZKODA MENTALNA

17 PIONOWA SIATKA

18 SIATKA ZAGŁADY

19 SPACER Z PIESKIEM

20 PANIERKA

21 CIASNA GUMA

22 PODNOSZENIE ZAWIESZONYCH CIĘŻARÓW

23 WATER PRISON

24 BŁOTNA PRZEPRAWA

25 HAŁDA OPON

26 WIELORYB

27 BASEN

28 ŚCIANA BIEGU GLADIATORA

29 STRZELANIE Z PAINTBALLA

30 GORILLA TRAP

31 TRICEPS KILLER

32 SPACER TRAGARZA

33 ŚCIANA

34 PRZEPLATANKA

35 WRAKI SAMOCHODÓW

36 KING KONG

37 WYŚCIG SZCZURÓW

38 PIRAMIDA

39 PRZESZKODA MICROSOFT

40 SLIP&SLIDE

41 SŁOMIANE WZGÓRZE

42 DOBRY BALANS

43 MAGLOWNICA

44 QUARTER PIPE - RAMPA

45 KRAINA LODU

46 PANIERKA // BŁOTNA SIATKA

47 PRZEPRAWA

48 FUTBOLIŚCI

49 ZASIEKI

50 JEEPY

Chcesz wiedzieć więcej o naszych przeszkodach? Sprawdź TUTAJ.

Hasco-Lek na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Hasco-Lek na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Piąta edycja Survival Race będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na obchodzony jubileusz, ale i przez ilość atrakcji dostępnych dla zawodników i kibiców. Jedną z nich będą stoiska Sponsora Tytularnego wydarzenia: firmy Hasco-Lek.

Więcej >>> Mniej...

Hasco-Lek to firma działająca w branży farmaceutycznej. Produkuje leki, suplementy diety oraz produkty poprawiające komfort sportowców, takie jak Fortiven Activ Gel.

Partner przygotuje w survivalowym miasteczku dwie strefy: rozmów i regeneracji. W pierwszej z nich czekać będą wygodne pufy, na których będziecie mogli odpocząć oraz porozmawiać ze specjalistami Hasco-Lek o dostępnych na rynku produktach. Między innymi o tych, które pomogą Wam w utrzymaniu życiowego balansu lub przyspieszeniu powrotu do zdrowia. Należy do nich również Fortiven Activ Gel.

W strefie regeneracji spotkacie fizjoterapeutów, którzy wykonają zabiegi na Waszych zmęczonych biegiem mięśniach, w razie potrzeby z zastosowaniem Fortiven Activ Gel. Żel dodatkowo przyspieszy wchłanianie siniaków i krwiaków. To jedyny na rynku żel dostępny bez recepty w tak wysokiej dawce*, dlatego będzie idealnym wyborem po przekroczeniu mety w biegu z przeszkodami! Pamiętajcie tylko, żeby przed odwiedzeniem tego stoiska wziąć prysznic i opłukać się z błota. :)

*- najwyższa dawka heparyny 2400 j.m./g w żelu dostępnym bez recepty.

*FORTIVEN ACTIV GEL, 2400 j.m./g, żel. Skład: 1 gram żelu zawiera 2400 j.m. heparyny sodowej (Heparinum natricum). Postać farmaceutyczna: żel. Wskazania do stosowania: Miejscowe leczenie wspomagające: chorób żył powierzchownych – zakrzepowego zapalenia żył, żylaków kończyn dolnych; obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na heparynę sodową lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Jaguars Kąty Wrocławskie na trasie Survival Race we Wrocławiu!

Jaguars Kąty Wrocławskie na trasie Survival Race we Wrocławiu!

Atmosfera na Survival Race by Fortiven Activ Gel osiągnie poziom maksymalny, także dzięki drużynie futboli amerykańskiego, Jaguars Kąty Wrocławskie!

Więcej >>> Mniej...

Przedstawiamy nową przeszkodę na Survival Race we Wrocławiu! Chłopaki z drużyny będą jednym z ostatnich zadań, z jakimi przyjdzie Wam się zmierzyć. Od tego, czy uda Wam się ich ominąć, będzie zależeć to, czy dotrzecie do mety! Bądźcie gotowi na walkę oko w oko z prawdziwymi futbolistami!

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR WROCŁAW 2018!

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR WROCŁAW 2018!

Zapoznaj się z oświadczeniami, upoważnieniami i zgodami, których podpisanie jest konieczne, żeby wystartować w Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018!

Więcej >>> Mniej...

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o OŚWIADCZENIE, w którym poświadczasz o odpowiednim stanie zdrowia, akceptacji regulaminu biegu oraz udziale w imprezie na własną odpowiedzialność. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

THE ENGLISH DECLARATION CAN BE FOUND >> HERE <<.

Jeżeli startujesz w fali LEGEND, oświadczenie znajdziesz >> TU <<.

If You start in the LEGEND series, You will find the english declaration >> HERE <<.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie >> zgoda opiekuna prawnego << i ksero jego dowodu.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada >> odpowiednie upoważnienie do odbioru <<, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

Twoje dziecko biegnie w Survival Race KIDS? Wypełnij oświadczenie, które znajdziesz >> TU <<.>> Regulamin Survival Race 2018 <<

Poznaj mapę miasteczka Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Poznaj mapę miasteczka Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Już za 20 dni rusza jubileuszowa edycja Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu! Jesteście gotowi?! Aby zaostrzyć Wam apetyt, przedstawiamy mapę miasteczka wydarzenia!

Więcej >>> Mniej...

To będzie wyjątkowa edycja, Survival Race rusza we Wrocławiu już po raz piąty! Spodziewajcie się innego wydarzenia niż do tej pory: ponad 10 nowych przeszkód, rozbudowana strefa atrakcji, festiwal food trucków… A przede wszystkim zmiana lokalizacji stref startu i mety, żebyście mogli jeszcze lepiej skorzystać z uroków otoczenia!

Zapewniamy, atmosfera będzie naprawdę gorąca! Dlatego przygotowaliśmy dla Was wiele okazji do spotkań z wodą. Nie chodzi tu tylko o wodne przeszkody (spokojnie, poziom wody nie wymaga umiejętności pływania!), ale i o KĄPIELISKO, które będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy do korzystania!

Również nasi partnerzy przygotowali wiele rozrywek. Sponsorem tytularnym tej edycji została Grupa Hasco z Fortiven Activ Gel, partnerami strategicznymi zaś: Militaria.pl, SFD, Prezent Marzeń, Step Records, Preorder, Patriotic, Fisherman’s Friend, Cisowianka, Frankie’s, Wydawnictwo Publicat, MOICO, Vozilla, OH Kino, Fitness Academy, Wrocław StrEAT, Fort Przygody, Centrum Gier FURIA, AWF Wrocław, MCS Wroclaw, SPARTAN, Zarząd Zieleni Miejskiej Wrocław, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Dolnośląskie Inwestycje S.A..

Widzimy się już za 3 tygodnie, 1 i 2 września 2018, na terenie kąpieliska Morskie Oko przy ul. Fryderyka Chopina 47 we Wrocławiu!

SURVIVAL RACE 2018 POZNAŃ - Najważniejsze informacje!

SURVIVAL RACE 2018 POZNAŃ - Najważniejsze informacje!

Widzimy się już w ten weekend, 2 i 3 czerwca, na Polanie Harcerza nad jeziorem maltańskim w Poznaniu! Sprawdź rozkład jazdy na weekend i wszystkie najważniejsze informacje przed startem.

Więcej >>> Mniej...

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<, aby wiedzieć jak najwięcej!


Survivalowe miasteczko oraz strefa startu Survival Race + Survival Race KIDS będzie znajdować się na Polanie Piknikowej oraz Harcerza, przy ul. Wiankowej 3 w Poznaniu. Biuro Zawodów umieszczone zostane w budynku Trybun Toru Regatowego POSiR - tam odbierzesz swój pakiet startowy, jeśli startujesz w Survival Race. Rodziców z dziećmi zapisanymi na Survival Race KIDS zapraszamy do oddzielnego Biura znajdującego się tuż przy torze na Polanie Harcerza.

Pierwsza fala w sobotę startuje o 8:30, w niedzielę zaś o 8:00. Survival Race KIDS rozpoczyna się o godzinie 10:00.

Atrakcje na survivalowym miasteczku będą dostępne od godziny 10:00 w sobotę i niedzielę - niezależnie od wybranego dystansu, z atrakcji można skorzystać w dowolny dzień, zachęcamy więc do dłuższego pozostania na terenie wydarzenia! ;) Miasteczko będzie działać do godziny 18:00.

Masz jakieś pytania dotyczące przygotowania i samego uczestnictwa w wydarzeniu?

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<!

Pamiętaj, zarezerwuj odpowiednią ilość czasu, aby zarejestrować się jako uczestnik i punktualnie wystartować! Pojaw się przynajmniej godzinę przed startem.Oświadczenia i zgody potrzebne do startu znajdziesz >> TUTAJ <<.

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH NA SURVIVAL RACE W POZNANIU

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH NA SURVIVAL RACE W POZNANIU

Poznaj lokalizację i godziny otwarcia Biura Zawodów, a także najważniejsze informacje dotyczące odbioru pakietu!

Więcej >>> Mniej...

Biuro Zawodów będzie umieszczone w budynku Trybun Toru Regatowego POSiR przy ul. Wiankowej 3 w Poznaniu. Aby odebrać pakiet, upewnij się, że wszystkie dane na Twoim profilu są poprawnie uzupełnione - MOŻLIWOŚĆ EDYCJI DANYCH ORAZ ZAPISY NA WYDARZENIE ZAMYKAMY W CZWARTEK, 31 maja, O GODZINIE 20.

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o pokazanie dokumentu tożsamości oraz OŚWIADCZENIE, w którym poświadczasz o odpowiednim stanie zdrowia, akceptacji regulaminu biegu oraz udziale w imprezie na własną odpowiedzialność. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

THE ENGLISH DECLARATION CAN BE FOUND >> HERE <<.

Jeżeli startujesz w fali LEGEND, oświadczenie znajdziesz >> TU <<.

If You start in the LEGEND series, You will find the english declaration >> HERE <<.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie >> zgoda opiekuna prawnego << i ksero jego dowodu.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada >> odpowiednie upoważnienie do odbioru <<, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

Twoje dziecko biegnie w Survival Race KIDS? Biuro Zawodów obsługujące dziecięce zapisy znajdziesz przy torze Survival Race KIDS na Polanie Harcerza.

STREFA WARSZTATÓW NA SR W POZNANIU!

STREFA WARSZTATÓW NA SR W POZNANIU!

Chcecie się porozciągać po biegu? A może wzmocnić swoje ABS przed startem?! Macie idealną okazję! Nasz Partner, klub fitness Fabryka Formy, ogranizuje specjalnie dla Was STREFĘ WARSZTATOWĄ!

Więcej >>> Mniej...

Strefa Warsztatów będzie znajdować się na terenie survivalowego miasteczka. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem w sobotę oraz niedzielę. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć możecie znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy serdecznie!

PASTYLKI FISHERMAN'S FRIEND W PAKIETACH STARTOWYCH!

PASTYLKI FISHERMAN'S FRIEND W PAKIETACH STARTOWYCH!

Po pokonaniu tegorocznej trasy na pewno będziecie potrzebować odświeżenia. Wychodzimy Wam naprzeciw! W jubileuszowych pakietach startowych znajdziecie orzeźwiające pastylki Fisherman's Friend!

Więcej >>> Mniej...

Fisherman's Friend to odświeżające pastylki bez cukru o intensywnym, orzeźwiającym smaku. Ich formuła znana jest od 1865 roku na całym świecie. Od niedawna dostępne są również w Polsce w trzech smakach: miętowym, mentolowo-eukaliptusowym i cytrynowym.

DOŁADUJ BATERIE PRZED BIEGIEM! Batony "Słodko" do każdego pakietu startowego

DOŁADUJ BATERIE PRZED BIEGIEM! Batony "Słodko" do każdego pakietu startowego

Tego jeszcze nie było! W jubileuszowych pakietach startowych Survival Race znajdziecie batony pracowni wypieków Słodko!

Więcej >>> Mniej...

Specjalnie dla Was, dla dodania mocy na trasie, pracownia wypieków Słodko skomponowała batony z naturalnych składników! Chcecie spróbować ich specjałów wcześniej? Zapraszamy do pracowni Słodko (znajdziecie ją przy ul. Jedności Narodowej 67B we Wrocławiu) oraz kawiarni, z którymi współpracuje, w tym Etno Cafe.

NOWE OPASKI MOTYWACYJNE!

NOWE OPASKI MOTYWACYJNE!

Jubileuszowy sezon Survival Race dopieszczamy w każdym calu! Przed Wami nowe projekty opasek motywacyjnych na rękę!

Więcej >>> Mniej...

W tym sezonie pojawią się dwie totalne nowości: wzór dla uczestników Survival Race KIDS i fali LEGEND. Opaski będą dwustronne.

W klasycznej wersji opaski dla uczestników widoczne w szarym odcieniu "WYZWANIE >> MOTYWACJA" będzie... Tłoczone!

Nie możemy się doczekać, aż założymy Wam je na rękę! Jak się podobają?

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://brento.pl/