Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

DODATKOWY ZASTRZYK ADRENALINY - KONKURS VIDEO Z FABRYKĄ ADRENALINY

DODATKOWY ZASTRZYK ADRENALINY - KONKURS VIDEO Z FABRYKĄ ADRENALINY

Mamy coś dla miłośników mocnych wrażeń i zabawek dla dużych dzieci! Do zgarnięcia voucher na CAŁODNIOWE WYPOŻYCZENIE POJAZDU w FABRYCE ADRENALINY!

Wiemy, że wszyscy Survivalowcy lubią porządną dawkę mocnych wrażeń! Bieg z przeszkodami to prawdziwe wyzwanie i zarazem mnóstwo wydzielanych endorfin. A co powiecie na dodatkowy ZASTRZYK ADRENALINY?! Mamy dla Was voucher na CAŁODNIOWY wynajem pojazdu z Fabryki Adrenaliny!

21 i 22 września na terenie survivalowego miasteczka będziecie mogli podziwiać najróżniejsze pojazdy z FABRYKI ADRENALINY.
Kto by nie chciał karnąć się kultowym batmobilem czy poszaleć bez ograniczeń na quadzie?! Dzięki naszemu Partnerowi to marzenie jest na wyciągnięcie ręki! A raczej obiektywu kamery, bo rzucamy wyzwanie amatorom filmowym.Co zrobić, by zgarnąć voucher Fabryki Adrenaliny i pośmigać przez cały na zacnym sprzęcie?

1. Wpadnij na Survival Race 21 lub 22 września 2019 we Wrocławiu na terenie Morskiego Oka.
2. Nagraj video-relację z wydarzenia. Złap przynajmniej w jednym ujęciu pojazdy Fabryki Adrenaliny, które będą wystawione na terenie survivalowego miasteczka.
3. Wrzuć video na portal Facebook (jako publiczny), oznacz @survivalrace oraz @fabrykaadrenalinywroclaw i wpisz w treści hasło: “Zastrzyk Adrenaliny - Survival Race 2019!”
4. Wypełnij formularz zgłoszeniowy: >> FORMULARZ KONKURSOWY <<.

Filmy można udostępniać do 6 października włącznie. 10 października ogłosimy zwycięzcę konkursu!

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik akceptuje >> REGULAMIN KONKURSU <<.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl