Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Złap zniżkę na bieg z marcowym wydaniem magazynu Logo!

Złap zniżkę na bieg z marcowym wydaniem magazynu Logo!

Mamy dla Was kolejną opcję na dorwanie tańszych pakietów - z najnowszym numerem Magazyn Logo upolujecie zniżkę na start w VI sezonie Survival Race!

Do wydarzeń kolejnej edycji Survival Race jest już coraz mniej czasu, a my odsłaniamy kolejne karty - jednym z naszych Partnerów został właśnie magazyn Logo.

Bądżcie czujni! Na łamach następnych numerów będziemy dzielić się z Wami wiedzą o biegach z przeszkodami. Jeśli nie wiesz, jak odpowiednio przygotować się do Survivalu - oczekuj kolejnego wydania magazynu!

Ktoś ma chrapkę na elektroniczną wersję poprzedniego numeru?

Wpiszcie się do formularza - bit.ly/SR-LOGO - > pierwsze 100 osób otrzyma od nas lutowe e-wydanie

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/