Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

WROCŁAW: ZMIANA TERMINU! 21-22 WRZEŚNIA 2019

WROCŁAW: ZMIANA TERMINU! 21-22 WRZEŚNIA 2019

UWAGA Survivalowicze z Wrocławia! Zmieniamy termin 6. edycji Survival Race w stolicy Dolnego Śląska, widzimy się w weekend 21-22 września 2019 - rezerwujcie datę i szykujcie się na wyzwanie!

▸ 21-22 WRZEŚNIA 2019 ◂

Z uwagi na przesunięcie daty wrocławskiego maratonu i pokrycie się terminów z naszym wydarzeniem, zdecydowaliśmy się dać Wam dodatkowy tydzień na dopieszczenie formy. Wielki finał szóstego sezonu odbędzie się 21-22 września 2019 i mamy nadzieję, że dobrze wykorzystacie ten nadprogramowy czas!

Zmiana terminu wynika z troski o Was - uczestników Survivalu - i była konieczna, aby uniknąć komplikacji związanych z organizacją wydarzeń, logistyką czy komunikacją miejską.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Mamy więcej czasu, by na maksa dopieścić dla Was kolejną edycję. Wy macie dodatkowy tydzień treningów, by przygotować się na wyzwanie - może ta survivalowa rampa będzie mniej straszna? :)

Zapiszcie nową datę w kalendarzu, szykujcie się na porządną dawkę emocji i widzimy się w weekend 21-22 września 2019!
Pamiętajcie, że tylko do 31 października (środa) możecie dorwać pakiety startowe w najniższej możliwej cenie.

Wystartuję w Survival Race 2019 - Wrocław
Wytarzam dziecko w błocie na Survival Race KIDS Wrocław

www.instagram.com/survivalracepl
Grupa Trójkąta Mocy!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/