Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zafunduj bliskim Survivalowe wyzwanie!

Zafunduj bliskim Survivalowe wyzwanie!

Uruchomiliśmy sprzedaż voucherów, które idealnie nadają się na świąteczny prezent! :)

Ruszyła maszyna!

Daj swojemu bliskiemu motywacyjnego kopa! :)

Twoja siostra lub dziewczyna myśli o spróbowaniu swoich sił w biegu przeszkodowym, ale boi się, że nie da rady? Brat lub chłopak chciałby pobiec, ale wydał wszystkie pieniądze na odżywki i karnet na siłownię? Czy to Święta, czy urodziny - voucher od Survival Race będzie jak znalazł!

Osoba, której podarujesz voucher, będzie mogła podjąć wyzwanie i sprawdzić swoje siły na epickim torze z przeszkodami przy genialnej atmosferze współpracy i pomocy między uczestnikami.

Voucher umożliwia rejestrację na wybrany dystans we Wrocławiu lub Poznaniu.

Każdy voucher posiada unikatowy kod aktywacyjny, który umożliwia zapis na www.survivalrace.pl - uczestnik sam wybiera godzinę swojego startu.

Voucher przesyłany jest drogą mailową, na wskazany w zamówieniu adres e-mail.

Dokonując zakupu w godzinach 8 - 15, voucher otrzymasz w ciągu maksymalnie 2 h. W przypadku zakupu w późniejszych godzinach, lub w weekend - voucher otrzymasz w ciągu 24 h. Sklep znajdziesz TUTAJ oraz na naszym fanpage na Facebooku, a natychmiastowej opłaty dokonasz za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay, które zapewnia rozliczenia transakcji e-przelewem.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/