Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Oficjalne After Party w X-Demonie - 28 września!

Oficjalne After Party w X-Demonie - 28 września!

Ekipa z wrocławskiej miejscówki zadbała o dobre brzmienia podczas Survivalu, a już w sobotę świętujemy zakończenie szóstego sezonu w X-Demonie!

Najlepszą motywacją do działania jest muzyka, o którą w tym roku w survivalowym miasteczku zadbała ekipa z X-Demon - Wrocław! Do walki zagrzewały brzmienia serwowane przez DJ-ów z najbardziej imprezowej miejscówki na mapie Wrocławia.

Na trasie trzeba było zmierzyć się z klubową przeszkodą - wielkim drinkiem X-Demon wypełnionym lodem, do którego trzeba było wskoczyć. Z kolei w pakietach startowych uczestnicy otrzymali bon na 20 zł do wydania w X-Demon Lounge & Restaurant.

Po wrocławskiej edycji biegu z przeszkodami czeka nas porządne cardio na parkiecie! Na zakończenie szóstego sezonu Survival Race planujemy całonocne spalanie kalorii przy klubowych brzmieniach, serwowanych przez berlińskiego DJ-a Marc van Linden.

Nie zapomnijcie o uzupełnianiu płynów - tym razem zamiast wody polecamy specjalne, survivalowe drinki na barze!

Zbierajcie ekipę i wpadajcie świętować razem z nami - dołączcie do >> WYDARZENIA <<.

Wstęp: +21
Rezerwacja loży: www.wroclaw.xdemon.pl

Widzimy się w X-Demonie w sobotę, 28 września - to będzie GRUBE zakończenie szóstego sezonu!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl