Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Survival Race 2019 we Wrocławiu za nami! WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

Survival Race 2019 we Wrocławiu za nami! WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

Dziękujemy za niesamowity, wielki finał szóstego sezonu w stolicy Dolnego Śląska! Sprawdź WYNIKI i wypełnij ANKIETĘ - widzimy się w przyszłym roku!

21 i 22 września celebrowaliśmy wielki finał szóstego sezonu Survival Race - we Wrocławiu tysiące Wojowników walczyło ze swoimi słabościami i przeżywało niezapomnianą przygodę na błotnych trasach. To był naprawdę EPICKI finał szóstego sezonu i niezapomniane zakończenie lata!

Dziękujemy wszystkim Survivalowcom, Partnerom, kibicom, przyjaciołom, pracownikom, wolontariuszom oraz naszym najmłodszym zawodnikom - za współtworzenie razem z nami tego spektakularnego wydarzenia i za podjęcie survivalowego wyzwania!

Pomóż nam ulepszać kolejne wydarzenia i podziel się z nami swoimi wrażeniami i sugestiami z Survival Race 2019. Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze! Uzupełnij krótką ankietę i daj znać, jak było. Zajmie Ci to około 7 minut.

>> WYPEŁNIJ ANKIETĘ <<

Wszyscy Survivalowcy, którzy wypełnią ankietę, będą mieli szansę zgarnąć pakiet startowy na przyszłoroczną edycję Survival Race!

Startowała z Tobą Twoja ekipa? Podaj ankietę dalej!
Dobrze wspominasz minioną edycję Survival Race? >> OCEŃ NAS << na Facebooku.WYNIKI z obu dni i wszystkich dystansów są dostępne na stronie B4Sport: >> SPRAWDŹ WYNIKI <<.

Osoby, które nie zwróciły chipów, prosimy o odesłanie w kopercie na adres Biura B4SPORT: KAELMO, ul. Fordońska 199, 85-739 Bydgoszcz.

Zobacz krótką zajawkę video z minionego finału szóstego sezonu we Wrocławiu: >> ZOBACZ VIDEO <<. Pełna video-relacja już wkrótce!

Już niebawem w serwisie MARATOMANIA.pl będziecie mogli znaleźć swoje zdjęcia na podstawie numerów startowych.
Spodziewajcie się także pełnej fotorelacji z survivalowej ścianki od Krzysztofa z Z-Studio, z trasy i survivalowego miasteczka od Agnieszki Młoda Photography oraz z Survival Race KIDS od Mony!

Pamiętajcie o trwających KONKURSACH - do zgarnięcia >> ROCZNY ZAPAS WODY CISOWIANKA << oraz >> >>BON NA CAŁODNIOWE WYPOŻYCZENIE POJAZDU Z FABRYKI ADRENALINY <

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów i Patronów, którzy wspierali nas, zapewniali rozrywkę w survivalowym miasteczku i dorzucili fanty do pakietów startowych:
Formotiva, Cisowianka, Militaria.pl, Tarczyński, Step Records, Patriotic, Maratomania, Tołpa., Fisherman's Friend Polska, Birell Polska, Breyers Delights, ZEW fo Men, Goggle, X-Demon, Moico, Vozilla, MPWiK Wrocław, Hydropolis, Wrocławskie Podróże Kulinarne, Fabryka Adrenaliny, KILOUTOU, SnowboardAirBag, Runaway - Polski Uciekinier, Bieg Gladiatora, Destroyer Race, Magazyn Logo, MaratonyPolskie.PL, Radio ESKA, Festiwal Biegowy, Biegowe.pl, Magazyn Bieganie.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl