Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Wielka wyżerka na Survival Race we Wrocławiu!

Wielka wyżerka na Survival Race we Wrocławiu!

Survival Race to nie tylko bieg z przeszkodami, to festiwal sportowy z wieloma atrakcjami! Jedną z nich będzie zlot food trucków organizowany razem z Wrocław StrEAT.

StrEAT Food Festiwal, czyli ogromny festiwal food trucków, będzie znajdować się na polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A - naprzeciw kortów tenisowych. Wystawcy zaserwują różnorodną i (przede wszystkim!) smaczną szamę. Na pewno uzupełnisz tam deficyt kalorii po biegu!

Po więcej wiadomości zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku. Wkrótce rozpoczniemy ogłaszanie obecnych food trucków!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl