Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Kup survivalowy pakiet i wspieraj WOŚP!

Kup survivalowy pakiet i wspieraj WOŚP!

Z każdego pakietu startowego kupionego 13 stycznia przekażemy część kwoty na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Tak samo jak rzucać survivalowe wyzwania, uwielbiamy pomagać! Dlatego gramy z WOŚP na całego!

Z każdego survivalowego pakietu startowego, który kupicie w niedzielę - 13 stycznia, przeznaczymy 20 zł (zapisy dorosłych) i 5 zł (zapisy KIDS) na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych!

Dawajcie na miejski bieg z przeszkodami i wpierajcie WOŚP razem z nami! Rzućcie też wyzwanie znajomym, którym brakuje motywacji w podejmowaniu noworocznych postanowień - nic tak nie mobilizuje do działania, jak pomoc potrzebującym!

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/