Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Przyjedź na Survival Race Vozillą!

Przyjedź na Survival Race Vozillą!

Chcesz podjechać pod samo wydarzenie? Zachęcamy do skorzystania z samochodów elektrycznych Vozilla.

Po raz kolejny Partnerem Survival Race została Vozilla - miejska wypożyczalnia samochodów elektrycznych we Wrocławiu! Śledźcie oficjalną stronę Vozilli na Facebooku, by nie przegapić zniżek na start w tegorocznym sezonie!

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z wynajmu samochodów na minuty, dojazd na Survival Race będzie do tego idealną okazją. Razem z Vozillą stawiamy na oszczędność czasu i pieniędzy oraz ekologię w poruszaniu się po mieście. A specjalnie dla wszystkich uczestników wrocławskiego biegu z przeszkodami szykujemy specjalną STREFĘ PARKOWANIA, dzięki której będziecie mogli zaparkować wypożyczone auto tuż przy survivalowej bramie!

Okolice wydarzenia będą wyłączone z ruchu samochodowego, dlatego zalecamy pozostawienie samochodu w okolicznych ulicach osiedli domków jednorodzinnych. Prosimy też o nieparkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzenia, ponieważ będzie tam spore natężenie ruchu pieszego.

Mimo to chcesz zaparkować jak najbliżej? Skorzystaj ze specjalnej strefy parkowania Vozilla! Zarejestruj się, pobierz aplikację i korzystaj z miejskich samochodów elektrycznych w każdym miejscu Wrocławia! Użytkownicy Vozilli zyskują liczne przywileje, m.in. możliwość jazdy buspasami i parkowanie za darmo w całej strefie miejskiej.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl