Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

WROCŁAW: Ubezpiecz się na Survival Race 2019!

WROCŁAW: Ubezpiecz się na Survival Race 2019!

Dobiegnij bezpiecznie do mety - sprawdź ofertę polisy dla aktywnych na start we wrocławskiej edycji biegu z przeszkodami.

Stawiamy na bezpieczeństwo i wierzymy, że wszyscy przekroczą metę cali i zdrowi (ale brudni!). Lepiej jednak „dmuchać na zimne”! Razem z naszym partnerem Ubezpieczenia dla Aktywnych przygotowaliśmy dedykowane polisy dla wszystkich Survivalowców, którzy podejmą biegowe wyzwanie we wrześniu w stolicy Dolnego Śląska. Zyskaj spokój i pewność, dzięki którym skupisz się na zabawie i osiągnięciu wyniku.

Oferta ubezpieczenia wariancie Standard Plus podzielona jest w zależności od dnia, w którym uczestnik bierze udział:

>> 21 WRZEŚNIA (sobota), dystanse STARTER i MACHINE: >> UBEZPIECZENIE <<
>> 22 WRZEŚNIA (niedziela), dystans WARRIOR: >> UBEZPIECZENIE <<

Polisa zapewni Ci świadczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku, w razie którego świadczenie pieniężne umożliwi Ci podjęcie efektywnego leczenia i rekonwalescencji oraz szybszego powrotu do aktywności.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia znajdują się na stronie OWU NNW SPORT.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/