Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Tarczyński Partnerem Strategicznym Survival Race 2019!

Tarczyński Partnerem Strategicznym Survival Race 2019!

Wpadnijcie we Wrocławiu do strefy aktywności MeatLovers i zagrajcie w futbol amerykański z Panthers Wrocław!

Nasz nowy Partner Strategiczny - marka TARCZYŃSKI - podczas wielkiego finału szóstego sezonu zadba nie tylko o Wasze podniebienia, ale zaspokoi także głód wrażeń! W survivalowym miasteczku pojawi się nowa strefa aktywności - i dla dużych, i dla małych Survivalowców!

Strefa aktywności marki Tarczyński to miejsce pełne pysznego jedzenia i atrakcji dla całej rodziny. Odwiedzający strefę mogą skosztować autorskich hot-dogów prosto z firmowego food trucka Meatlovers, które przygotowane są z parówek z szynki z nowej linii produktów Tarczyński Naturalnie. Oprócz dobrej szamy czeka na Was sporo atrakcji - będziecie mogli zagrać w futbol amerykański z Mistrzami Polski Panthers Wrocław, odpocząć w strefie relaksu czy wziąć udział w konkursie fotograficznym, a zabawę z najmłodszymi uczestnikami rozkręcą Gryzzale!

Sprawdźcie co będzie się działo w strefie marki Tarczyński: >> VIDEO <<.
Widzimy się już 21 i 22 września na terenie kąpieliska Morskie Oko we Wrocławiu!
Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl