Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Survival Race od technologicznej kuchni - Microsoft partnerem

Survival Race od technologicznej kuchni - Microsoft partnerem

Survival Race nie bierze jeńców i nie uznaje kompromisów! To test na wytrzymałość organizmu, który przejdą tylko najlepsi. W tym roku wydarzenie po raz kolejny wspiera firma Microsoft, która w miasteczku survivalowym przygotowała dla śmiałków strefę z urządzeniami Surface Pro 4 oraz Xbox One. To sprzęty, które – podobnie jak sami zawodnicy Survival Race – nie uginają się nawet pod największym obciążeniem i zawsze pracują na pełnych obrotach.

Surface Pro 4 – komputer z żelaznymi płucami

Lekki, bo waży niewiele ponad 0.7 kg. Wydajny, bo nie łapie zadyszki i wytrzymuje nawet najbardziej obciążające procesor programy i aplikacje. Mobilny, bo po odłączeniu od ładowania pracuje nieprzerwanie nawet przez 9 godzin. Nie, to nie jest opis jednego z uczestników Survival Race. To Surface Pro 4. Komputer z odłączaną klawiaturą został zaprojektowany tak, aby z łatwością można było schować go do plecaka czy torby i zabrać ze sobą wszędzie: w podróż czy na spotkanie biznesowe. A po skończonych zawodach – na kanapę, by w końcu odsapnąć po wysiłku fizycznym oglądając film na jego 12’3-calowym wyświetlaczu. Microsoft Surface Pro 4 to urządzenie dedykowane mobilnym profesjonalistom, którzy cenią sobie wygodę pracy, design urządzenia oraz jego wyjątkową wydajność, pozwalającą czerpać przyjemność z użytkowania komputera pełnymi garściami.

Kickstand umieszczony z tyłu urządzenia umożliwia wygodne rozstawienie ekranu niemalże do pozycji leżącej. Dzięki odczepianej klawiaturze i możliwości pracy w
trybie tabletu ten wszechstronny sprzęt sprawdza się zarówno w biurze, jak i w terenie. Z komputerem Surface Pro 4 współpracuje także pióro Surface Pen. Odręczne robienie notatek czy tworzenie profesjonalnych projektów graficznych nigdy wcześniej nie było tak proste. Urządzenia z linii Microsoft Surface wyznaczają nowe standardy w zakresie szybkości oraz płynności użytkowania. Praca, zabawa i rozrywka z komputerami Surface Pro 4, stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Zabawa dla całej rodziny z konsolą Xbox One

W czasach największej popularności smartfonów, dronów i innych nowinek technologicznych, maluchy coraz trudniej zachęcić do zabawy z dala od gadżetów i telewizora. Czy można więc znaleźć ciekawą zabawę, która nie znudzi się za szybko, będzie edukacyjna, a jednocześnie zapewni rozrywkę całej rodzinie? Tak! Gry rodzinne na konsoli Xbox One to rozwiązanie, które spełnia najbardziej surowe wymagania zarówno rodziców jak i najmłodszych, którzy wychowani wśród technologii nie wyobrażają sobie zabawy z dala od nowoczesnych urządzeń. Rodzice wiedzą, że rozrywka z nowoczesnym gadżetem potrafi wciągnąć najmłodszych skuteczniej, niż rower czy piłka. Zabawa w domu nie musi jednak oznaczać biernego wypoczynku! Gry na konsoli Xbox One to świetna okazja do zabawy z rodzicem lub rodzeństwem, która pozwoli wspólnie spędzić czas w zaciszu własnego salonu. Szeroki wybór tytułów dostępnych na konsoli Xbox zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników i idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wieczorów. Oprócz przyjemności z chwil spędzonych razem, wspólna zabawa pozwoli też dzieciom rozwinąć swoje umiejętności koordynacji ruchowej, logicznego myślenia i przede wszystkim pracy zespołowej.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/