Nam też się czasami zdarza “cheat day”, dlatego pozwalamy sobie używać “ciasteczek” - wszystko zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Widzimy się już za tydzień, 1 i 2 września na terenie kąpieliska "Morskie Oko" we Wrocławiu! Sprawdź rozkład jazdy i wszystkie najważniejsze informacje przed startem.

Więcej >>> Mniej...

Sprawdź >> NIEZBĘDNIK SURVIVALOWCA <<, aby dowiedzieć się jak najwięcej!

Chcesz zobaczyć, co czeka Cię na trasie?

Mapę trasy Survival Race by Fortiven Activ Gel z opisem przeszkód znajdziesz >> TUTAJ <<!

Strefa startu Survival Race by Fortiven Activ Gel będzie znajdować się na kąpielisku "Morskie Oko" przy ul. Fryderyka Chopina 27 we Wrocławiu. Wszelkie atrakcje oraz STREAT FOOD FESTIWAL będzie na Was czekać naprzeciwko kortów tenisowych, na zielonej polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A. Będą one dostępne w sobotę do godziny 18:00 i w niedzielę do godziny 17:00.

Biuro Zawodów umieszczone zostane w białym namiocie kortów tenisowych "Morskie Oko" - tam odbierzesz swój pakiet startowy, jeśli startujesz w Survival Race. Rodziców z dziećmi zapisanymi na Survival Race KIDS zapraszamy do oddzielnego Biura znajdującego się tuż przy torze na zielonej polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A.

Oświadczenia i zgody niezbędne do biegu znajdziesz TUTAJ.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości, któy będzie potrzebny do weryfikacji danych!

POZNAJ MAPĘ SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU!

POZNAJ MAPĘ SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL WE WROCŁAWIU!

Karty na stół! Przed Wami dokładne mapy miasteczka oraz tras Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu!

Więcej >>> Mniej...

Piąta edycja będzie wyjątkowa pod względem ilości przygotowanych dla Was atrakcji. Uwierzcie nam, warto przyjść do miasteczka przed biegiem lub zostać po jego zakończeniu! W ramach pakietu startowego będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z strzelnicy paintball i ASG, dmuchanego tor przeszkód WIPE OUT, dmuchanych drabinek, zajęć z stretchingu i rolowania, a także atrakcji dostępnych na stoiskach naszych partnerów.

Od takiej ilości endorfin i aktywności na pewno zgłodniejecie. I w tej kwestii o Was zadbamy! Tuż obok STREFY ATRAKCJI znajdziecie STREAT FOOD FESTIWAL - nasyconą różnorodnością strefę gastro. Czekać na Was będzie aż 16 różnych wystawców!

Ich dokładny opis możecie znaleźć >> tutaj <<.

Mapę w większej rozdzielczości znajdziesz TUTAJ.


Przejdźmy do tego, na co wszyscy czekali - MAPA TRASY!

Bieg rozpoczniecie w wakacyjnym klimacie - spotykamy się na plaży kąpieliska "Morskie Oko"! Nie liczcie jednak na urlop, bo jeszcze na piasku czekają na Was pierwsze survivalowe przeszkody. Truchtem przebiegniemy przez środek jeziora, aby zaraz potem zdobyć Kilimandżaro. Najwytrwalsze "maszyny" poczują się niczym zawodowi sportowcy, wbiegając na Stadion Olimpijski.

Mapę w większej rozdzielczości znajdziesz TUTAJ.

Sprawdź, jakie przeszkody kryją się pod gwiazdkami!

1 ZASŁONA DYMNA

2 SMOCZY OGIEŃ

3 PRZEPRAWA

4 DEMOTYWATORY

5 TOCZENIE OPON

6 DĘTKI TRAKTOROWE

7 ELEKTROFAZA

8 WATER LINE - SPACER PO LINIE

9 WSPINACZKA PO LINIE

10 DOBRY BALANS

11 RÓWNOWAŻNIE

12 MONKEY BAR

13 MIOTACZ DZIDY

14 PAJĄCZEK

15 ZAPORY DROGOWE

16 PRZESZKODA MENTALNA

17 PIONOWA SIATKA

18 SIATKA ZAGŁADY

19 SPACER Z PIESKIEM

20 PANIERKA

21 CIASNA GUMA

22 PODNOSZENIE ZAWIESZONYCH CIĘŻARÓW

23 WATER PRISON

24 BŁOTNA PRZEPRAWA

25 HAŁDA OPON

26 WIELORYB

27 BASEN

28 ŚCIANA BIEGU GLADIATORA

29 STRZELANIE Z PAINTBALLA

30 GORILLA TRAP

31 TRICEPS KILLER

32 SPACER TRAGARZA

33 ŚCIANA

34 PRZEPLATANKA

35 WRAKI SAMOCHODÓW

36 KING KONG

37 WYŚCIG SZCZURÓW

38 PIRAMIDA

39 PRZESZKODA MICROSOFT

40 SLIP&SLIDE

41 SŁOMIANE WZGÓRZE

42 DOBRY BALANS

43 MAGLOWNICA

44 QUARTER PIPE - RAMPA

45 KRAINA LODU

46 PANIERKA // BŁOTNA SIATKA

47 PRZEPRAWA

48 FUTBOLIŚCI

49 ZASIEKI

50 JEEPY

Chcesz wiedzieć więcej o naszych przeszkodach? Sprawdź TUTAJ.

Hasco-Lek na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Hasco-Lek na Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Piąta edycja Survival Race będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na obchodzony jubileusz, ale i przez ilość atrakcji dostępnych dla zawodników i kibiców. Jedną z nich będą stoiska Sponsora Tytularnego wydarzenia: firmy Hasco-Lek.

Więcej >>> Mniej...

Hasco-Lek to firma działająca w branży farmaceutycznej. Produkuje leki, suplementy diety oraz produkty poprawiające komfort sportowców, takie jak Fortiven Activ Gel.

Partner przygotuje w survivalowym miasteczku dwie strefy: rozmów i regeneracji. W pierwszej z nich czekać będą wygodne pufy, na których będziecie mogli odpocząć oraz porozmawiać ze specjalistami Hasco-Lek o dostępnych na rynku produktach. Między innymi o tych, które pomogą Wam w utrzymaniu życiowego balansu lub przyspieszeniu powrotu do zdrowia. Należy do nich również Fortiven Activ Gel.

W strefie regeneracji spotkacie fizjoterapeutów, którzy wykonają zabiegi na Waszych zmęczonych biegiem mięśniach, w razie potrzeby z zastosowaniem Fortiven Activ Gel. Żel dodatkowo przyspieszy wchłanianie siniaków i krwiaków. To jedyny na rynku żel dostępny bez recepty w tak wysokiej dawce*, dlatego będzie idealnym wyborem po przekroczeniu mety w biegu z przeszkodami! Pamiętajcie tylko, żeby przed odwiedzeniem tego stoiska wziąć prysznic i opłukać się z błota. :)

*- najwyższa dawka heparyny 2400 j.m./g w żelu dostępnym bez recepty.

*FORTIVEN ACTIV GEL, 2400 j.m./g, żel. Skład: 1 gram żelu zawiera 2400 j.m. heparyny sodowej (Heparinum natricum). Postać farmaceutyczna: żel. Wskazania do stosowania: Miejscowe leczenie wspomagające: chorób żył powierzchownych – zakrzepowego zapalenia żył, żylaków kończyn dolnych; obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na heparynę sodową lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Jaguars Kąty Wrocławskie na trasie Survival Race we Wrocławiu!

Jaguars Kąty Wrocławskie na trasie Survival Race we Wrocławiu!

Atmosfera na Survival Race by Fortiven Activ Gel osiągnie poziom maksymalny, także dzięki drużynie futboli amerykańskiego, Jaguars Kąty Wrocławskie!

Więcej >>> Mniej...

Przedstawiamy nową przeszkodę na Survival Race we Wrocławiu! Chłopaki z drużyny będą jednym z ostatnich zadań, z jakimi przyjdzie Wam się zmierzyć. Od tego, czy uda Wam się ich ominąć, będzie zależeć to, czy dotrzecie do mety! Bądźcie gotowi na walkę oko w oko z prawdziwymi futbolistami!

Wygraj torbę sportową od Fortiven Activ Gel!

Wygraj torbę sportową od Fortiven Activ Gel!

Survival Race by Fortiven Activ Gel już za 15 dni! Jak idą przygotowania? Jakieś problemy z motywacją? Jeśli tak, to mamy dla Was razem z Grupa Hasco konkurs, który Was zmotywuje!

Więcej >>> Mniej...

Pokażcie, jak przygotowujecie swoje nogi do startu. Wejdźcie w post konkursowy na Facebooku i zostawcie w komentarzu zdjęcie lub film, na którym prezentujecie Wasze NOGI w trakcie przygotowań do Survival Race.

Możecie zgarnąć 1 z 3 markowych toreb sportowych od Fortiven Activ Gel!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Urazy - kiedy leczyć je samemu, a kiedy udać się do specjalisty?

Urazy - kiedy leczyć je samemu, a kiedy udać się do specjalisty?

Aktywność fizyczna to zdecydowany trend naszych czasów. Wszyscy głośno wymieniają pozytywne skutki uprawiania sportu. Jednak istnieje też druga strona medalu - urazy. Warto zaznaczyć, że te odpowiednio rozpoznane i leczone, nie muszą ograniczać naszego ruchu. W jaki sposób odpowiednio zadbać o ich wyleczenie? Kiedy leczyć urazy samemu, a kiedy warto udać się do specjalisty?

Więcej >>> Mniej...

Uprawiając sport, możemy doznać różnego rodzaju urazów. Kiedy zaczynamy odczuwać dyskomfort, warto zwrócić na niego uwagę i zastanowić się, co może stanowić źródło problemu. - Natura przewidziała, że człowiek będzie miał urazy. Że może naciągnąć ścięgno, złamać palec, czy zostać uderzony maczugą. Dlatego właśnie, gdy np. skręcisz kostkę, pojawia się obrzęk, który stabilizuje staw skokowy. Pojawia się też ból, który czasami zmusza do odciążenia uszkodzonej kończyny - tłumaczy ortopeda ze szpitala Vratislavia Medica, dr Tomasz Mazur.

Drobne urazy, takie jak stłuczenia mięśnia, lekkie skręcenie czy naciągnięcie ścięgna można leczyć samodzielnie. - Wystarczy zastosować procedurę RISE, czyli: odpoczynek (rest), chłodzenie zimnym okładem (ice), uciśnięcie np. zwykłym bandażem (compress) oraz uniesienie (elevate) – wyjaśnia dr Tomasz Mazur.

Dobrym rozwiązaniem na powstałe obrzęki, stłuczenia, a nawet krwiaki podskórne, będzie zastosowanie odpowiedniego żelu o działaniu przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym: Fortiven Activ Gel. Produkt posiada największą dawkę heparyny na rynku*, dzięki czemu przyspiesza wchłanianie siniaków i krwiaków, a także skutecznie łagodzi obrzęki nóg, dzięki czemu przynosi ulgę**. Formuła żelu, która szybko się wchłania i nie zostawia tłustych śladów, nada się do nałożenia pod bandaż czy inny rodzaj zastosowanego ucisku.

Jeśli po 2-3 dniach od rozpoczęcia samodzielnego leczenia nie odczuwasz poprawy, warto udać się do specjalisty, najlepiej ortopedy. Lekarza należy również odwiedzić przy poważniejszych urazach, jak np. skręcenie czy zwichnięcie.

- Prawidłowa diagnoza i właściwe leczenie to warunki szybkiego powrotu do zdrowia. Z kontuzjami jest bowiem tak, że czasami dolegliwości mijają tylko na pozór. Nawet uszkodzona łąkotka może się po pewnym czasie samoistnie tak ustawić, że pacjent swobodnie chodzi, a nawet biega, i wydaje mu się, że już jest zdrowy. Ale tak naprawdę w jego kolanie tyka bomba zegarowa. I po kilku tygodniach czy miesiącach, zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie, nagle łękotka znów się przesuwa, kolano jest zablokowane i trzeba dzwonić po pomoc - opowiada ortopeda, dr Tomasz Mazur.

Dlatego nie odkładaj nigdy wizyty u lekarza, kiedy odczuwasz ból. Dzięki wizycie u specjalisty zwiększasz szansę na pełne wyleczenie i szybszy powrót do uprawiania sportu.

*- najwyższa dawka heparyny 2400 j.m./g w żelu dostępnym bez recepty
**- na podstawie oceny użytkowników Fortiven Actib Gel N=405. Wyniki badania
użytkowniczek CAWI przeprowadzonego dla Hasco w listopadzie 2017 r.

*FORTIVEN ACTIV GEL, 2400 j.m./g, żel. Skład: 1 gram żelu zawiera 2400 j.m. heparyny sodowej (Heparinum natricum). Postać farmaceutyczna: żel. Wskazania do stosowania: Miejscowe leczenie wspomagające: chorób żył powierzchownych – zakrzepowego zapalenia żył, żylaków kończyn dolnych; obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na heparynę sodową lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.
*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR WROCŁAW 2018!

OŚWIADCZENIA I ZGODY NA SR WROCŁAW 2018!

Zapoznaj się z oświadczeniami, upoważnieniami i zgodami, których podpisanie jest konieczne, żeby wystartować w Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018!

Więcej >>> Mniej...

Podczas odbioru pakietu startowego zostaniesz poproszony o OŚWIADCZENIE, w którym poświadczasz o odpowiednim stanie zdrowia, akceptacji regulaminu biegu oraz udziale w imprezie na własną odpowiedzialność. Wydrukowane, wypełnione i podpisane oświadczenie jest warunkiem wydania pakietu startowego!

OŚWIADCZENIE ZNAJDZIESZ >> TUTAJ <<.

THE ENGLISH DECLARATION CAN BE FOUND >> HERE <<.

Jeżeli startujesz w fali LEGEND, oświadczenie znajdziesz >> TU <<.

If You start in the LEGEND series, You will find the english declaration >> HERE <<.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, dodatkowo potrzebna Ci będzie >> zgoda opiekuna prawnego << i ksero jego dowodu.


Nie możesz odebrać pakietu startowego osobiście? Może to zrobić za Ciebie ktoś, kto posiada >> odpowiednie upoważnienie do odbioru <<, kopię dokumentu tożsamości wypisanego w upoważnieniu oraz podpisane przez Ciebie Oświadczenie. Upoważnienie do odbioru przez osobę trzecią znajdziesz >> TU <<.

Twoje dziecko biegnie w Survival Race KIDS? Wypełnij oświadczenie, które znajdziesz >> TU <<.>> Regulamin Survival Race 2018 <<

Wielka wyżerka na Survival Race we Wrocławiu!

Wielka wyżerka na Survival Race we Wrocławiu!

Survival Race to nie tylko bieg z przeszkodami, to festiwal sportowy z wieloma atrakcjami! Jedną z nich będzie zlot food trucków organizowany razem z Wrocław StrEAT.

Więcej >>> Mniej...

StrEAT Food Festiwal, czyli ogromny festiwal food trucków, będzie znajdować się na polanie przy ul. Fryderyka Chopina 27A - naprzeciw kortów tenisowych. Wystawcy zaserwują różnorodną i (przede wszystkim!) smaczną szamę. Na pewno uzupełnisz tam deficyt kalorii po biegu!

Po więcej wiadomości zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku. Wkrótce rozpoczniemy ogłaszanie obecnych food trucków!

PRZYGOTUJ SIĘ! Przyjdź na nasz darmowy trening we Wrocławiu

PRZYGOTUJ SIĘ! Przyjdź na nasz darmowy trening we Wrocławiu

Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu zbliża się wielkimi krokami. Jesteście gotowi?! Nie dajcie się zaskoczyć na trasie i przyjdźcie na nasz DARMOWY trening we Wrocławiu!

Więcej >>> Mniej...

Trening przygotowujący do Survival Race by Fortiven Activ Gel odbędzie się już 15 sierpnia o godzinie 18:00 na Wzgórzu Andersa we Wrocławiu. Poprowadzi go Wojtek Wojtyszyn, instruktor biegów ektremalnych i rekreacji ruchowej. Wojtek pokaże Wam kilka sztuczek, które sprawią, że przed startem będziecie spać spokojnie.

Podczas treningu skupimy się na ćwiczeniach rozwijających wszystkie partie mięśni, udoskonalimy techniki pokonywania naszych morderczych przeszkód i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, ale przede wszystkim porządnie Was zmęczymy! Podczas treningu czekają też na Was wyzwania, w których będzie można zgarnąć wejściówki na bieg!

NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!
15 sierpnia, środa (święto), godzina 18:00
Wzgórze Andersa, Park Parkour
Wstęp wolny!

Uprzedź nas, że będziesz, wypełniając formularz:
https://goo.gl/forms/LPHxWEx5zmM4u6eP2

Poznaj mapę miasteczka Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Poznaj mapę miasteczka Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu!

Już za 20 dni rusza jubileuszowa edycja Survival Race by Fortiven Activ Gel 2018 we Wrocławiu! Jesteście gotowi?! Aby zaostrzyć Wam apetyt, przedstawiamy mapę miasteczka wydarzenia!

Więcej >>> Mniej...

To będzie wyjątkowa edycja, Survival Race rusza we Wrocławiu już po raz piąty! Spodziewajcie się innego wydarzenia niż do tej pory: ponad 10 nowych przeszkód, rozbudowana strefa atrakcji, festiwal food trucków… A przede wszystkim zmiana lokalizacji stref startu i mety, żebyście mogli jeszcze lepiej skorzystać z uroków otoczenia!

Zapewniamy, atmosfera będzie naprawdę gorąca! Dlatego przygotowaliśmy dla Was wiele okazji do spotkań z wodą. Nie chodzi tu tylko o wodne przeszkody (spokojnie, poziom wody nie wymaga umiejętności pływania!), ale i o KĄPIELISKO, które będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy do korzystania!

Również nasi partnerzy przygotowali wiele rozrywek. Sponsorem tytularnym tej edycji została Grupa Hasco z Fortiven Activ Gel, partnerami strategicznymi zaś: Militaria.pl, SFD, Prezent Marzeń, Step Records, Preorder, Patriotic, Fisherman’s Friend, Cisowianka, Frankie’s, Wydawnictwo Publicat, MOICO, Vozilla, OH Kino, Fitness Academy, Wrocław StrEAT, Fort Przygody, Centrum Gier FURIA, AWF Wrocław, MCS Wroclaw, SPARTAN, Zarząd Zieleni Miejskiej Wrocław, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Dolnośląskie Inwestycje S.A..

Widzimy się już za 3 tygodnie, 1 i 2 września 2018, na terenie kąpieliska Morskie Oko przy ul. Fryderyka Chopina 47 we Wrocławiu!

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL!

SURVIVAL RACE BY FORTIVEN ACTIV GEL!

Kochani! Z przyjemnością zawiadamiamy, że sponsorem tytularnym wrześniowej edycji miejskiego biegu z przeszkodami zostało PPF Hasco-Lek S.A. z marką Fortiven.

Więcej >>> Mniej...

Hasco-Lek to firma działająca w branży farmaceutycznej. Produkuje leki, suplementy diety oraz produkty poprawiające komfort sportowców, takie jak Fortiven Activ Gel.

Fortiven Activ Gel to żel, który przyśpiesza wchłanianie siniaków i krwiaków oraz łagodzi ból nóg. Jest idealnym wyborem dla sportowców narażonych na częste urazy. Szybko przynosi ulgę*, lecząc dolegliwości, a dzięki lekkiej formule łatwo się wchłania. Fortiven Activ Gel nie ma sobie równych - jest jedynym dostępnym bez recepty lekiem w tak wysokiej dawce**.

W związku z nawiązaniem współpracy nasi uczestnicy Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, jakich jeszcze na naszym wydarzeniu nie było! Bądźcie więc czujni i obserwujcie nasze media społecznościowe, bo wkrótce podamy więcej szczegółów!


* - Na podstawie oceny użytkowników Fortiven Activ Gel N=405. Wyniki ilościowego badania użytkowniczek CAWI przeprowadzonego dla Hasco , listopad 2017r

** najwyższa dawka heparyny 2400 j.m./g w żelu dostępnym bez recepty

OH-KINO PARTNEREM SURVIVAL RACE!

OH-KINO PARTNEREM SURVIVAL RACE!

Premiera wśród partnerów Survival Race! OH-KINO, sieć kin obecna we Wrocławiu i Oławie, została partnerem lokalnym Survival Race we Wrocławiu!

Więcej >>> Mniej...

OH-KINO to połączenie najlepszych cech multipleksu z dawną kinematografią. To nowoczesne systemy projekcji obrazu i dźwięku oraz bogata oferta repertuarowa w kameralnym, ciepłym otoczeniu, które nawiązuje do złotej ery kina. W skrócie, możesz zobaczyć najnowszą projekcje filmową w domowym klimacie.

Na dobre rozpoczęcie współpracy przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć podwójne bilety do kina OH-KINO we Wrocławiu lub Oławie. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie konkursowe pod TYM POSTEM.

Z dumą prezentujemy naszych sponsorów i partnerów

http://www.cisowianka.pl/ https://patriotic.pl/ https://formotiva.pl/pl/ http://www.steprecords.pl/ https://zrzutka.pl https://www.militaria.pl/ https://tarczynski.pl/ https://tolpa.pl/
http://www.logo24.pl/ http://www.eska.com https://www.maratonypolskie.pl/ https://www.festiwalbiegowy.pl/ http://biegowe.pl https://www.magazynbieganie.pl/ https://bieganieuskrzydla.pl/ https://kochamwroclaw.pl